![]() |
E toba sau nu?
Buna, sunt Daniel si sunt posesorul unui Golf 5 2.0TDI din 2005. Recent am auzit la noi in orash un BMW Diesel care are evacuarea schimbata si suna excelent , are un fluierat specific datorita esapamentului, banuiesc. As dorii sa-mi fac si eu masina sa sune asa, cam ce ar trebuii sa fac? Sa schimb evacuarea? sau mai trebuie si altceva? si daca da cum si ce? Va rog
|
Re: E toba sau nu?
Fluieratul acela se aude de la turbina.Ca sa ajungi si tu la sunetul ala ar trebui sa iti faci evacuarea cap coada.bafta
|
Re: E toba sau nu?
Quote:
|
Re: E toba sau nu?
multumesc, macar acuma stiu sigur
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:28. |
- Copyright 2026 4Tuning