cu pile..altfel n-ai sanse, nici cu alte marimi de roti nu treci ITP sau RAR pe bune...cum poti sa-mi spui k iti trece o masina "facuta" cabrio??
nu poti modifica latimea masinii, latind aripile, scurta/lungi masina..fara sa o omologhezi...
fii serios..si nu prosti omul sa-si taie masina degeaba..
un prieten a fost cu ascona B...facuta..dragutza..dar fara bare nu i-a dat voie..nici sa intre la RAR in hala..a zis sa-si puna bare...si i-am dat eu una..provizoriu.
parca va credeti in tara lu' papura voda...nu toti au pile fratilor...nu ma simt jignit cat timp se vb frumos...si sper sa nu te simti nici tu..da nu-i spune omului sa taie masina...k i-o omologheaza, k nu e asa usor...
desi accepta unele modificari RAR-ul, si le mai si omologheaza..costa o gramada de bani...si avand in vedere k, Kadett E are si versiune cabrio..chiar nu vad rostul acestei modificari...care cu tot cu manopera, piese si omologare depaseste cu mult costul unui Cabrio original ==>> total inutila aceasta operatiune...chiar dk s-ar putea omologa, plus k un service iti cere niste bani pt o asemenea adeverintza, asta
DACA ti-o elibereaza pe sub mana..pt k la RAR ai nevoie totusi de aceasta adeverinta