Mr. Bad, o idee... :nu ar arata mai bine daca croamele de la masca radiatorului nu ar mai fi? Si sa fie negru in loc? Asta referitor la poza din postul #22. Si inca ceva: fa si montantzii centrali tot negri.
Mersi la toti de idei/poze, inca sunt in dubii, nu stiu cum sa fac ca sa-i stea bine. Plasa neagra oricum vreau sa ii pun, nu stiu cu capota/plafonul ce sa fac..
fii atent...am o super idee...vroiam sa o aplic pe dacia mea dar nu cred k o sa am bani...pune o poza din pozitia asta...si vineri o sa-ti pun niste poze photoshop-ate...si sa-mi zici dk i-ti plac
Folie carbon montam sau trimitem doar materialul oriunde in tara. Cei interesati sa dea PM, sunt din Iasi. Pretul este cu muuult sub cel de pe site-ul respectiv
Folie carbon montam sau trimitem doar materialul oriunde in tara. Cei interesati sa dea PM, sunt din Iasi. Pretul este cu muuult sub cel de pe site-ul respectiv
...AFECTEAZA GARANTZIA MASHINII ....SAU E DOAR CA LA TAXIURILE COLATE??