Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > HONDA - ACURA > Masina mea Honda - Acura

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-13, 13:07   #181
SiCeDaca

Stage 4
 
SiCeDaca's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 198
Default Re: '89 Honda CRX ED9-(D16Z5) ..by SiCeDaca

Quote:
Originally Posted by chiper View Post
Eu sper sa fie cat mai multe masini la s1 ...sa fie batalie..nu ca in alti ani...cand se dadea o honda cu o dacie ....
Eu sper sa fim cat mai multi de la galati si sa se mai renunte la ideea ( frate eu m-am saturat de curse )...
Oricum chiperas acum sunt cred ca cei mai multi concurenti la S1.Au fost cam mereu in jur de 10 masini. Si oricum primele 3 locuri mereu au fost ocupate de honde deci vom fi multi. Nu sunt sigur daca eu voi mai fi la S1 dar cu siguranta concurenti vor fi. Important e sa fii si tu mai la topate etapele, cel putin la cele de la tulcea. PACE
SiCeDaca is offline   Reply With Quote
Old 03-02-13, 09:17   #182
chiper

Stage 5
 
chiper's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 495
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Honda]
Default Re: '89 Honda CRX ED9-(D16Z5) ..by SiCeDaca

Sa speram ca o sa fiu in tara pe la vara in rest eu zic ca o sa ajung cel putin la tulcea...
chiper is offline   Reply With Quote
Old 10-07-13, 08:43   #183
SiCeDaca

Stage 4
 
SiCeDaca's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 198
Default Re: '89 Honda CRX ED9-(D16Z5) ..by SiCeDaca

Si uite asa a mai trecut inca o etapa la Tulcea in aceeasi configuratie. Masinii nu i sa mai adus nici o imbunatatire. Am luat locul 3. Locul 1 a fost luaT DE O MAXDA RX-8 iar locul 2 a fost luat de Chiper (alta honda civic) Vreau sa ii felicit inca o data pe toti si sa-i multumim Echipei DREE care inca o data si-a facut treaba. Speram ca data viitoare din cate am inteles prin septembrie la urmatoarea etapa ma voi pregati mai bine si vom lua o cupa mai mare. Nu prea am reusit sa ma imbat din ea fiind cam mica. In curand voi reveni cu poze si cu mai multe detalii. PACE VOUA
SiCeDaca is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -