Frumoasa!!Frumos kitul de la ATH dar si destul de scump..Si Metra Audio kit ala..sau cum ii zice..Ce jante ai ? De cat si ce offset au? Ai avut praguri sport inainte ? ce vinzi din ce ai dat jos de pe ea?
Frumoasa!!Frumos kitul de la ATH dar si destul de scump..Si Metra Audio kit ala..sau cum ii zice..Ce jante ai ? De cat si ce offset au? Ai avut praguri sport inainte ? ce vinzi din ce ai dat jos de pe ea?
nu am ce sa dau jos ca daca dau nu mai arata asa e complecta
Frumoasa masina nu am ce zice ... si stock arata superb ... un singur lucru nu-mi place la ea ...locurile pe unde vine clima treburile alea 3...parca sunt de Solenza...acolo ar fi trebuit mazda sa faca ceva mai dragut...