Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   mazda_6 (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/9202-mazda_6-a.html)

mazda_6 27-10-05 11:38

mazda_6
 
4 Attachment(s)
Mazda 6 2004 200 16V 166 CP full tuning exterior si interior chip tuning motor sunet No 1 DVD + NAV 6 boxe 2 sub ca in discoteca .DE VANZARE

LMX_Catalin 29-11-05 22:04

Ai gust si tu la aranjat Mazda. Felicitari....
E un kit misto de exterior. Misto muzica.....

ezeQuel 30-11-05 21:33

Frumoasa!!Frumos kitul de la ATH dar si destul de scump..Si Metra Audio kit ala..sau cum ii zice..Ce jante ai ? De cat si ce offset au? Ai avut praguri sport inainte ? ce vinzi din ce ai dat jos de pe ea? :)

mazda_6 10-01-06 11:03

Re:complecta
 
Quote:

Originally Posted by \"ezeQuel\"
Frumoasa!!Frumos kitul de la ATH dar si destul de scump..Si Metra Audio kit ala..sau cum ii zice..Ce jante ai ? De cat si ce offset au? Ai avut praguri sport inainte ? ce vinzi din ce ai dat jos de pe ea? :)

nu am ce sa dau jos ca daca dau nu mai arata asa e complecta :)

Cosmin255 25-01-06 16:13

Frumoasa masina nu am ce zice ... si stock arata superb ... un singur lucru nu-mi place la ea ...locurile pe unde vine clima treburile alea 3...parca sunt de Solenza...acolo ar fi trebuit mazda sa faca ceva mai dragut...

Bogdan_ozzy 05-02-07 20:43

Re: mazda_6
 
superba masina ... si totusi eee mazda deci ... super ;)

Dealerdej 25-07-07 15:31

Re: mazda_6
 
:D :D e meserie masina,arata bine si partea audio e reusita

aditzuuu1556 05-09-07 11:37

Re: mazda_6
 
am inteles ca e de vanzare nu?
cat ceri pe ea?

Stefan205 11-09-07 17:37

Re: mazda_6
 
arata bn da i-ar trebui alta vopsea ji un body kit

stefancosq 13-10-07 22:02

Re: mazda_6
 
frumoasa masina...felicitari proprietarului

ZooM-ZooM 16-10-07 17:39

Re: mazda_6
 
ia vedeti de cand e postat ...

SHOGUN-A8 25-10-07 20:59

Re: mazda_6
 
Quote:

Originally Posted by Stefan205 (Post 1094269)
arata bn da i-ar trebui alta vopsea ji un body kit

Chiar interesant ce spui tu...:shock:
Da mai multe detalii...vad ca te pricepi la styling auto ;)

ezeQuel 26-10-07 00:09

Re: mazda_6
 
Cred ca se poate inchide...serios vorbind

skoda boy 09-11-07 19:19

Re: mazda_6
 
Mazda_6 stai cumva in snagov ?


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning