Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > PEUGEOT > Masina mea Peugeot

Reply
 
Thread Tools
Old 16-05-13, 08:56   #16
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Peugeot 406

Nu a mai postat nimeni nimic de ~2 ani, cel mai probabil nici nu mai are masina.
eMH is offline   Reply With Quote
Old 11-02-14, 12:25   #17
ionutzoo

Stock
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 1
Default Re: Peugeot 406

Salut!Masina mai sus prezentata in prezent e la mine.O am din martie anul trecut.Chiar azi am descoperit istoria "tuning-ului" ei pe acest site si am fost placut impresionat sa vad cum si cat s-a muncit la ea.Il felicit pe aceasta cale pe fostul proprietar din HD.Acum masina se afla in Ploiesti,Patria Hotilor.Masina inca merge foarte bine,atrage multe priviri,am investit si eu ceva bani in partea mecanica,motorul trage foarte bine.Din pacate a suferit si un mic accident in urma caruia i s-au strambat lonjeroanele,dar in primavara asta ma ocup de ea si va reveni la "forma initiala".Acum are jante de aliaj pe 15'(195-65-r15).Folia pe spate am schimbat-o in superblack,are finala borla inox,filtrul de aer e inca acolo,nici-o problema cu injectoarele.E intretinuta,spalata,aspirata.Daca fostul proprietar citeste acest topic,il rog sa-mi dea codul complet la culoarea cu care a fost si e vopsita masina.Bravo inca o data pentru munca depusa,Voi reveni cu poze recente.
ionutzoo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -