Din data de 17 septembrie voi incepe sa lucrez la reprezentanta Ford ca dealer , iar ieri am facut comanda pentru Focus ST primul din oras ...astept cu nerabdare cele 60 zile pentru efectuarea comenzii , cu toate optiunile valabile am ajuns la aproape 30000 euro ...as dori sa aud pareri despre aceasta masina