Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Masina mea Ford

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-07, 12:37   #1
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Ford Focus St

Din data de 17 septembrie voi incepe sa lucrez la reprezentanta Ford ca dealer , iar ieri am facut comanda pentru Focus ST primul din oras ...astept cu nerabdare cele 60 zile pentru efectuarea comenzii , cu toate optiunile valabile am ajuns la aproape 30000 euro ...as dori sa aud pareri despre aceasta masina
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 01-09-07, 16:52   #2
UNLORD

Stage 5
 
UNLORD's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,547
Default Re: Ford Focus St

Quote:
Originally Posted by mm-07-sor View Post
Din data de 17 septembrie voi incepe sa lucrez la reprezentanta Ford ca dealer , iar ieri am facut comanda pentru Focus ST primul din oras ...astept cu nerabdare cele 60 zile pentru efectuarea comenzii , cu toate optiunile valabile am ajuns la aproape 30000 euro ...as dori sa aud pareri despre aceasta masina
Buna alegere ai facut si sa o stapanesti sanatos! Ai ales un hothatch veritabil si in acelasi timp foarte usor de utilizat cotidian! Un forum foarte util: www.focusstoc.com, unde poti sa afli detalii amanuntite despre masina!
UNLORD is offline   Reply With Quote
Old 24-04-08, 20:40   #3
flo23arad

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 113
Default Re: Ford Focus St

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Din data de 17 septembrie voi incepe sa lucrez la reprezentanta Ford ca dealer , iar ieri am facut comanda pentru Focus ST primul din oras ...astept cu nerabdare cele 60 zile pentru efectuarea comenzii , cu toate optiunile valabile am ajuns la aproape 30000 euro ...as dori sa aud pareri despre aceasta masina
salut!...am vazut ca ai comandat ST (Super Tare masina) si,am vazut ca lucrezi la ford!!!...eu am un ford capri si as vrea sa-l vopsesc portocaliu ala de focus ST si m-am gandit ca poate ai putea sa ma ajuti sa aflu codu de culoare!?...ms!!!
flo23arad is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -