Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 28-04-10, 19:50   #46
rorika
VW Driver

Stage 5
 
rorika's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 628
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Poate o sa faca o lista noua de la Tulcea,ca sa nu se mai comenteze nimeni,oricum ce a facut el in cateva luni din masina nu au facut altii in cativa ani,dar acum daca baiatu cu Audi TT a zis ca nu e chiar asa cum a scris Frectie mai sus asta nu inseamna ca nici o masina nu a fost facuta,sau a fost facuta din mers/pe 50 m/ca celalalt nu i-a dat/.../ sa fim seriosi! Masina asta chiar trage rau,dar e si putina invidie in postul multora de aici.Inca o data felicitari Frectie pentru masina!
__________________
I have not failed. I've just found 10000 ways that won't work.
rorika is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 20:57   #47
balann_jointt

Stage 5
 
balann_jointt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,178
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

rorika te plateste cineva de-l ridici pe proprietar in "slavi" asa ?
F bine sunteti amici il apreciezi ca si noi pt investitie si pasiune da nu mai face reclama la ceva ce nu e al tau! a vorbit "invidia" din mine sa stii ! )) asa cum zice si Ziberu bleah bleah sau barfing sound !
__________________
golf GTi KR ---- golf VR6 ----
balann_jointt is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:06   #48
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Quote:
Originally Posted by pfaizzzer View Post
salut prietene, eu sunt posesorul "budei" gen tt 3.2

ma uitam pe forum si am observat ca iti place sa bravezi un pic

hai sa facem o relatare exacta a evenimentului:

1.plec usor de la semafor de la patria
2.aproape de tribunal aud niste paraituri in stanga mea
3.erai tu care cica ma provocai
4.acceleram amandoi unul langa altul(de la 60-70 km/h)
5.in curba din dreptul str. g-ral cocea eu franez ca sa nu stric "buda"
6.tu ii dai blana mai departe
7.dupa biserica de lemn ma astepti
8.eu dau geamul jos si te felicit pentru ca sincer nu ma asteptam(de aia nici nu am vrut sa ma dau cu tine initial)

din ce povestesti tu lipseste un episod:
-NU AM PLECAT DE PE LOC ("buda" e un pic de quattro)

...nu mai zic ca am DSG si nu eram pe sport si ca aveam pasager

t astept atunci dak u zici k asa a fost knd vrei u sa ne dam si sa ne filma dar fara 100 de euro nu scot masina din garaj.....k tine au mai fost multi chiar si un foarte bun prieten cu megane rs....si s-a convins asa k fara 100 de coco nu scot masina la interval....si ce zice baiatul de bla bla bla eu zic sa va pastrati posturile pt voi pt k tipu cu ttul nu i-a dat la inceput pt k se vedea pe el prea increzator in masina lui portocalie....dar la sfarsit a recunoscut "ca merge jucaria"sau ceva de genu t astept cu tt-ul
__________________
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:07   #49
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Quote:
Originally Posted by 450yfz View Post
t astept atunci dak u zici k asa a fost knd vrei u sa ne dam si sa ne filma dar fara 100 de euro nu scot masina din garaj.....k tine au mai fost multi chiar si un foarte bun prieten cu megane rs....si s-a convins asa k fara 100 de coco nu scot masina la interval....si ce zice baiatul de bla bla bla eu zic sa va pastrati posturile pt voi pt k tipu cu ttul nu i-a dat la inceput pt k se vedea pe el prea increzator in masina lui portocalie....dar la sfarsit a recunoscut "ca merge jucaria"sau ceva de genu t astept cu tt-ul
si sa mai zic odata din mers se vede mai bine puterea masinii decat de pe loc....de pe loc conteaza si soferul si din mers tt-ul a aspirat putina pacura din evacuarea tdi-ului...
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:10   #50
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Quote:
Originally Posted by balann_jointt View Post
rorika te plateste cineva de-l ridici pe proprietar in "slavi" asa ?
F bine sunteti amici il apreciezi ca si noi pt investitie si pasiune da nu mai face reclama la ceva ce nu e al tau! a vorbit "invidia" din mine sa stii ! )) asa cum zice si Ziberu bleah bleah sau barfing sound !
nu e nimeni platit de nimeni dar asa se intampla cand te dai si martori pu......in fine fie cum vrei tipu da am mintit in ideea k audi e o masina fioroasa si am vrut sa mai imi creasca o steluta jumate la rating....imi recunosc minciuna tt is the best car....e ok asa....
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:14   #51
pfaizzzer

Stage 1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

asa repede lasi la pret? initial ceri euro si dupa aia coco? )
o singura problema am...faptul ca minti cu plecari de pe loc, 400m si alte chestii.

te rog frumos sa-mi spui daca am mintit eu cu ceva din ce am relatat mai sus

da, exact asa am spus : "merge jucaria", si nu-s genul de om care sa nu recunoasca o infrangere
pfaizzzer is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:17   #52
pfaizzzer

Stage 1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

cand o sa ne vedem o sa recinosc daca ma faci sau nu...ce a fost acolo a fost o iaccelerare din mers pana la primele gropi
pfaizzzer is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:21   #53
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Quote:
Originally Posted by pfaizzzer View Post
cand o sa ne vedem o sa recinosc daca ma faci sau nu...ce a fost acolo a fost o iaccelerare din mers pana la primele gropi
sa reproduc am plecat de la semafor....eu am dat 2 si pe la statia de autobuz blana si pe la gropi am franat si dupa iara si la fosta la strada frana si dupa iara si in toate reprizele astea am fost in fata incat nu ma ajungeai iti garantez eu....corect???
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:22   #54
pfaizzzer

Stage 1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 15
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

hai ca n-are rost
bafta la rupt turbine
pfaizzzer is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:22   #55
TwentyOne
VW Driver

Stage 5
 
TwentyOne's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 736
Member of:
[VW]
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

In anul 2010 , orice amarat de telefon are o camera video, anumite "dovezi" fac cat 1000 de cuvinte
TwentyOne is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:28   #56
alexbadea12

Stage 5
 
alexbadea12's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 602
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

cel mai bine va intalniti si faceti o cursa cum trebuie, bine ar fi sa si filmati toata treaba asta.
alexbadea12 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:53   #57
rorika
VW Driver

Stage 5
 
rorika's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 628
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Quote:
Originally Posted by balann_jointt View Post
rorika te plateste cineva de-l ridici pe proprietar in "slavi" asa ?
F bine sunteti amici il apreciezi ca si noi pt investitie si pasiune da nu mai face reclama la ceva ce nu e al tau! a vorbit "invidia" din mine sa stii ! )) asa cum zice si Ziberu bleah bleah sau barfing sound !
eu cand am avut topicul cu golf 1 1.8 si singurul meu merit erau pozele el a scris acolo clar,ca singurul meu merit sunt pozele,nu a sarit sa ma laude,daca eu stiu de ce e in stare masina imi zic parerea,pana acum toti ati facut-o,si mai bine scriai de la inceput ca il pup in fund sau alte chestii ca nu ma suparam...in fine, oricum eu inca il ridic in slavi si "il pup in fund"
rorika is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 21:54   #58
dubmaniacks

Stage 5
 
dubmaniacks's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,457
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

rorika, nu inteleg de unde ai tras tu concluzia ca sunt invidios? Nu, nu sunt.

Dar asa pot sa fac si eu o lista pe langa cei care am trecut cu G60-ul.. fara filmari, fara poze s.a.m.d.

Intelegi sau vrei macar sa intelegi ceea ce vreau sa-ti zic?

Dovezi am cerut, nimic mai mult.

Respect si alea alea este, dar daca ne lovim cu caramida in piept.. macar sa vedem caramida aia in bucati, nu?

o seara buna.
__________________
EPIC FAIL!!!
Quote:
soosy wrote :
caut pleoapa gen clasica...adevarul este ca am gasit nou la 20 eu dar deocamdata fara fonduri si prioritar ar ramane chederele
sa vad cum intra ce si mai intra
dubmaniacks is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 22:34   #59
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Quote:
Originally Posted by rorika View Post
eu cand am avut topicul cu golf 1 1.8 si singurul meu merit erau pozele el a scris acolo clar,ca singurul meu merit sunt pozele,nu a sarit sa ma laude,daca eu stiu de ce e in stare masina imi zic parerea,pana acum toti ati facut-o,si mai bine scriai de la inceput ca il pup in fund sau alte chestii ca nu ma suparam...in fine, oricum eu inca il ridic in slavi si "il pup in fund"

fratie calm calm nu dam explicatii la nimeni.......este exact cum zic ei corcet??
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 28-04-10, 22:46   #60
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Golf 3 - TDI, soft by Bitnet (Halchiu Project)

Eu zic sa va dati pe un spalat de masina , si asa am vazut ca nu prea o tii curata .
KAY_ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -