Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-07-07, 17:21   #181
Magos

Stage 5
 
Magos's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,155
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[VW]
[Honda]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Whatever~!
Magos is offline  
Old 06-07-07, 17:32   #182
mistreku

Stage 5
 
mistreku's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,239
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Quote:
Originally Posted by BiG-Q View Post
de peste 12? mai numara pana la 18 and the show go on .....app cea mai buna ideea pt aceia care nu cred faceti frate o tura pna la piatara neamt si apoi vb ...stiti chestie aia cu esti nevinovat pana la proba contrarie? asa si aici GHICI ARE DREPTATE PANA CAND SE DOVEDESTE CONTRARIUL ...
pai in cazu' asta..tu ori eshti naiv rau, n-ai treaba cu oltciturile shi eshti in trecere..ori nu vreau sa te jignesc! hai sa te incerc cu una mai simpla! ieri m-am dat STI-u'! l-am facut cu vreo 2 mashini, poate chair 3 pe 400m. ma crezi? p.s. am tot oltcit!
mistreku is offline  
Old 06-07-07, 17:43   #183
26WRC

Stage 5
 
26WRC's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,159
Member of:
[Moderators]
[Opel]
[4Rally]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Quote:
Originally Posted by mistreku View Post
ieri m-am dat STI-u'! l-am facut cu vreo 2 mashini, poate chair 3 pe 400m. ma crezi? p.s. am tot oltcit!
slabutz....GHICI ii dadea cel putin 5 masini
26WRC is offline  
Old 06-07-07, 17:59   #184
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

stau si ma uit ca deja sunt 13 pagini de certuri si de glume(partea unde oltcitul ala prinde 200+). nu stiu de ce ne m-ai chinuim sa ii explicam omului ce si cum pt ca tot cum vrea el e. dupa mine acest thread se poate inchide... nu exista dovezi clare in acest caz...
__________________
BMW E46 320i '99
vali-tgm is offline  
Old 06-07-07, 21:21   #185
BiG-Q

Stage 3
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 100
Default Re: +200 la ora ...oltcit

pai nu exista dovezi clare dar nici nu exista divezi ca nu ar merge cu 200 ....sunt doar parerile unora si altora ...si am avut si io oltcit prima mea masina si pe drum drept mia prins 160 ...si nu avea nimik modificat doar faptu ca imi consuma 25 % mers lejer cu ea ....ideea e ca pana nu se vede cu okii vostrii acolo dc prinde sau nu prinde nu puteti acuza un om ....el a pus un filmulet ...din partea lui el e acoperit chiar dc e facut pe butuci .....nu tin cu el da sunt unii din voi care fac acuzatii fara sa aiba vreo dovada ...dute omule acolo plimba=te cu masina si apoi vb .....nrk

Quote:
Originally Posted by mistreku View Post
pai in cazu' asta..tu ori eshti naiv rau, n-ai treaba cu oltciturile shi eshti in trecere..ori nu vreau sa te jignesc! hai sa te incerc cu una mai simpla! ieri m-am dat STI-u'! l-am facut cu vreo 2 mashini, poate chair 3 pe 400m. ma crezi? p.s. am tot oltcit!
nu cred ca trebuie sa ajungem la jigniri pt un amarat de oltcit...io raman pe premiza nevinovat pana la proba contrarie ...
BiG-Q is offline  
Old 06-07-07, 22:39   #186
Shadow_M

Stock
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3
Default Re: +200 la ora ...oltcit

La cati oameni am ajuns sa cunosc, si nu ma refer numai la cei care se intalnesc periodic la Academie Vinerea seara, se regasesc ceva oameni care ar fi dispusi sa cotizeze la niste amarata de benzina, dar mi-am dat seama din start k subiectul asta nici atata nu merita si ideea mea s-a nascut moarta pentru ca sincer acest subiect nu merita interes! Daca intradevar baiatul avea ceva palpabil de demonstrat ne facea mucii cravata la noi acasa dar asa cu cateva filmulete, doar a agitat un pik apele si a reusit sa enerveze anumite persoane care mananca Oltcituri si in somn gen Lascu( respesct mult)! In rest multa stima daca a reusit sa realizeze ceea ce el spune, dar din pakate sunt prea putini cei care lau sustinut sau il sustin!
Shadow_M is offline  
Old 06-07-07, 23:05   #187
ynp_46
Dacia Driver

Stage 5
 
ynp_46's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,590
Member of:
[DACIA]
Talking Re: +200 la ora ...oltcit

Mai ghici cand ne dam ma si noi cu masinile io cu 75 de ponei ai mei.. si tu cu cei 193423876 de CP ai tai? un 400 de m?
ynp_46 is offline  
Old 07-07-07, 02:04   #188
Gabriel_xenon

Stage 5
 
Gabriel_xenon's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,503
Member of:
[DACIA]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

de ce e ma inutila discutia...mai facem si noi post-uri
ce proba contrarie ma?
ne ducem la piatra si ce vedem acolo?
ce ne arata si el pe bord...200...atat ii arata ok...no pb...asta nu inseamna ca atata am
zilele trecute am bagat de 200 mii benzina...eram aproape 0....mi-a aparut o linuta...dupa ce am mers 5 metrii...a inceput sa imi joace acul de zici k era turometru...aveam fullu....si culmea....cu roshu aprins...apoi aveam jumate...si tot asa....ei bine dupa 5 minute si-a revenit...acum merge de zici ca nu are nimic....si ce sa fie? plutitorul...care are un inceput de sfarsit...si cum explici ca o parte mecanica a cedat...si si-a revenit??
ma rog...e clara treaba...oltcitu lu ghici vs. bugati veiron(nush exact cum se scrie)....astept rezultatul...si la ala creste viteza de zici k e in prapastie...insa ala chiar are acei 1xx1 cai
cheers
si uite 798 de posturi
__________________

TUNIN' FANATIC
Suburbia Racing Club Member
Gabriel_xenon is offline  
Old 07-07-07, 11:19   #189
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Ia intrati voi pe Comunitati la piatra neamt si zicetile la cei de acolo parerile voastre ca ieri al fost la o dicutie mai multe masini in afara orasului si mergeam in coloana cu 170 la ora ....ia intrati acolo pe Piatra Neamt si spunetile la cei de acolo si la moderator si la toti ca nu am cum sa merg cu 180 poate eu sunt un mincinos si aveti nevoie de oameni care au vazut cu ochi lor farasu ala mergand cu oarece vitza..... ia intrati si facetiva oleaca de ras
GHICI is offline  
Old 07-07-07, 12:23   #190
GHICI

Stage 3
 
GHICI's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 125
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Trebuie vazut asta )
https://youtube.com/watch?v=WRy24ksWi...elated&search=
GHICI is offline  
Old 07-07-07, 14:07   #191
bogdanlascu

Stage 5
 
bogdanlascu's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,066
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Oltcit]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Quote:
Originally Posted by GHICI View Post
Ia intrati voi pe Comunitati la piatra neamt si zicetile la cei de acolo parerile voastre ca ieri al fost la o dicutie mai multe masini in afara orasului si mergeam in coloana cu 170 la ora ....ia intrati acolo pe Piatra Neamt si spunetile la cei de acolo si la moderator si la toti ca nu am cum sa merg cu 180 poate eu sunt un mincinos si aveti nevoie de oameni care au vazut cu ochi lor farasu ala mergand cu oarece vitza..... ia intrati si facetiva oleaca de ras
gata io il cred ...........
topicul se poate inchide
bogdanlascu is offline  
Old 07-07-07, 14:42   #192
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Io am fost cu el in masina ...si in fata aveam masina care rula cu peste 170 km/h ...deci trageti voi concluziile...maimultde atat....cine nu crede sa vina la o tura ....
Bafta la tunat Oltcituri!!!
Ali_ump is offline  
Old 07-07-07, 15:10   #193
bogdanlascu

Stage 5
 
bogdanlascu's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,066
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Oltcit]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

la revedere,pe 26 cateva oltcituri din buc fac o excursie in moldova,eu o sa merg in fata lui ghici cu doar 170km/h si nu o sa-l mai vad in spate
__________________

oltcit 1.4 T

Last edited by bogdanlascu; 07-07-07 at 15:12.
bogdanlascu is offline  
Old 07-07-07, 15:17   #194
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

Noi nu plecam de aici...va asteptam cu placere...
Ali_ump is offline  
Old 07-07-07, 15:48   #195
bogdanlascu

Stage 5
 
bogdanlascu's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,066
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Oltcit]
Default Re: +200 la ora ...oltcit

ba voi sunteti copii si habar nu aveti de masini si ce inseamna viteza ,jucati NFS in continuare,am vb cu baieti din piatra neamt si masina este un cazan care are doar muzica pe ea
bogdanlascu is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -