Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Reply
 
Thread Tools
Old 09-11-06, 22:22   #16
B94BAX

Stage 5
 
B94BAX's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 474
Default salz

stati linistitzi k` rup cartea aia acum...si despretraseu ce sa zic..oricum ejti la mana "lui" potzi sa mergi perfect daca nu`i place fatza ta nu`ti da...acum nu stiu ce sa fac...sa dau traseu pa "bune" ...sau..? eu nu cred k` ar fi nevoie sa dau cva la cum merg mai exersez si eu din cand in cand...apopos.. eu mai dau pa` 6dec..cu mos`niculaie ..poa` imi faci si mie gaboriciu un cadou...pace all!
B94BAX is offline   Reply With Quote
Old 09-11-06, 23:21   #17
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: salz

Quote:
Originally Posted by B94BAX View Post
stati linistitzi k` rup cartea aia acum...si despretraseu ce sa zic..oricum ejti la mana "lui" potzi sa mergi perfect daca nu`i place fatza ta nu`ti da...acum nu stiu ce sa fac...sa dau traseu pa "bune" ...sau..? eu nu cred k` ar fi nevoie sa dau cva la cum merg mai exersez si eu din cand in cand...apopos.. eu mai dau pa` 6dec..cu mos`niculaie ..poa` imi faci si mie gaboriciu un cadou...pace all!
hei satzi mearga bine eu unu sper sa ai bafta
e_Max is offline   Reply With Quote
Old 10-11-06, 16:12   #18
B94BAX

Stage 5
 
B94BAX's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 474
Default ....

sa am si eu bafta si sper sa aiva si mihai..si ...fitzi siguri k` "bifez" intalniri...
B94BAX is offline   Reply With Quote
Old 10-11-06, 21:50   #19
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: nou in "zona"

ok
sa vaetzi totzi bafta
e_Max is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 15:23   #20
**COSMIN**
Oltcit Driver

Stage 5
 
**COSMIN**'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 774
Member of:
[4Rally]
[Oltcit]
Default Re: nou in "zona"

imi cer scuze de off topic dar , din cauza pasiunuii care o impartim toti am facut un hub pentru totzi oltictistii .. aceasta este adresa 86.104.85.71:411 datzi si voi la ceilaltzi ca sa putem vb si shara cu totii acolo. va astept. si va rog mult sa intratzi cu nick-ul de aici ca sa ne putem recunoaste mai usor. Numai Bine.
**COSMIN** is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -