Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OLTCIT > Masina mea Oltcit

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-11-06, 14:44   #61
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: Oltcit Trs

he he pare ca iese ceva ceva
bafta dar de ce nai incercat si tu o janta pe 15"
e_Max is offline  
Old 20-11-06, 15:33   #62
Madalin Zolti
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Oltcit Trs

degeaba se supara fasso ca-ti ia apararea da ai vzt ca te bagi inutil in seama. pm.. inaltimea e la fel ca aia din fabrica. Vezi ca esti de cacat pe mai multe forumuri am vzt asta si vezi ca ai multi dusmani, poate altii mai nebuni ca David sau fasso. Nu vreau sa ma numar si io printre ei, dar daca mai mananci cacat pe privat cu diversi si te mai bagi aiurea in seama pe forumuri, ai sa vezi ca o sa primesti o corectie ma fratica. Ca asa nu se mai poate. Stai linistit in banca ta si nu mai posta aiurea pe forumuri si ai sa vezi ca nimenea n-o sa se mai lege de tine. Ti-am zis frate ai fost averizat de iulicuta si de pupa ca sa nu apari la intalnirea oltciturilor ca ai multi dusmani si ca nu o sa-ti fie bine

ptr a va confirma cele spuse ca o sinteza
intrati aici va rog http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php...&check=5248436
se pare ca degeaba... am tot vb sa nu mai fie offtopic aici.... aveai 2 infractiuni si se ajunsa la a 3 a by bodyspeed

Last edited by bodyspeed; 20-11-06 at 17:08.
  Received Infraction
Old 20-11-06, 16:56   #63
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltcit Trs

da ce ai frate? eu vad ca tu mereu te bagi peste topicurile mele. si mereu nu ma lasi in pace. si hai aplicami corectia de care zici. daca crezi ca ai ceva de rezolvat cu mine stii unde sa ma gasesti . pana atunci te rog frumos sa nu mai postezi pe topicul meu. iti interzic eu. si daca mai postezi vedem pe urma daca a meritat sa faci greseala asta. vad ca asa tre sa procedezi cu oameni d`astia nebuni.. am zis sa il las in pace.. dar vad ca nu merge asa

ce inaltime de fabrica ? ti se pare ca oltcitul din fabrica are garda asta la sol ?
iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face.....
si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion
..
by bodyspeed
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Poza005.jpg
Views:	137
Size:	28.6 KB
ID:	178382  
__________________
ANONYMOUS MOTORSPORT

Last edited by bodyspeed; 20-11-06 at 17:11.
B-14-BYE is offline  
Old 20-11-06, 17:26   #64
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: Oltcit Trs

Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
da ce ai frate? eu vad ca tu mereu te bagi peste topicurile mele. si mereu nu ma lasi in pace. si hai aplicami corectia de care zici. daca crezi ca ai ceva de rezolvat cu mine stii unde sa ma gasesti . pana atunci te rog frumos sa nu mai postezi pe topicul meu. iti interzic eu. si daca mai postezi vedem pe urma daca a meritat sa faci greseala asta. vad ca asa tre sa procedezi cu oameni d`astia nebuni.. am zis sa il las in pace.. dar vad ca nu merge asa

ce inaltime de fabrica ? ti se pare ca oltcitul din fabrica are garda asta la sol ?
iar tu doarr4u17 sa vedem cat te tine... si modificatul la oltcit.. si se va inchide daca se vinde sau ce se mai face.....
si alt topic pe aici nu vei mai avea... nici daca transformi oltcitul in avion
..
by bodyspeed
lasa frate oameni sa vb(fiecare cu parerile lui) nui bagi in seama si gata . Continuati proiectu ......mult noroc
e_Max is offline  
Old 20-11-06, 19:16   #65
bogdanlascu

Stage 5
 
bogdanlascu's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,066
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Oltcit]
Default Re: Oltcit Trs

Quote:
Originally Posted by Madalin Zolti View Post
degeaba se supara fasso ca-ti ia apararea da ai vzt ca te bagi inutil in seama. pm.. inaltimea e la fel ca aia din fabrica. Vezi ca esti de cacat pe mai multe forumuri am vzt asta si vezi ca ai multi dusmani, poate altii mai nebuni ca David sau fasso. Nu vreau sa ma numar si io printre ei, dar daca mai mananci cacat pe privat cu diversi si te mai bagi aiurea in seama pe forumuri, ai sa vezi ca o sa primesti o corectie ma fratica. Ca asa nu se mai poate. Stai linistit in banca ta si nu mai posta aiurea pe forumuri si ai sa vezi ca nimenea n-o sa se mai lege de tine. Ti-am zis frate ai fost averizat de iulicuta si de pupa ca sa nu apari la intalnirea oltciturilor ca ai multi dusmani si ca nu o sa-ti fie bine

ptr a va confirma cele spuse ca o sinteza
intrati aici va rog http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php...&check=5248436
se pare ca degeaba... am tot vb sa nu mai fie offtopic aici.... aveai 2 infractiuni si se ajunsa la a 3 a by bodyspeed
ma baieti voi parca sinteti tov de ce va certati? doar4yu a inceput un oltcit si nu l-a terminat a inceput altul sa vedem ce iese si nici macar nu-i place oltcitul ,cica are frane mai bune dacia ......ca daca era cu dacia nu lovea masina....,madalin la fel ,deci? lumea stie ce va poate pielea asa ca nu are rost
__________________

oltcit 1.4 T
bogdanlascu is offline  
Old 21-11-06, 16:22   #66
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default Re: Oltcit Trs

doar4u face niste miscari simpatice la aspectu` oltcit`ului, cel putin mie imi plac modificarile acestei masini... pacat ca a renuntat la celelalte proiecte
Ja_Rule is offline  
Old 21-11-06, 17:35   #67
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltcit Trs

la asta nu mai renunt.. si vad ca merge treaba.. maine poze cu masina data in fuller. o sa fie capota plafonu si haionu negru :P o sa pun si rotile late pe fata.. 175 50 . ca pe spate . bine ca am umflat acum aripile. vroiam s-o vopsesc si pe urma sa umflu aripile ca nu ma incadram in bani. sa pun si roti. dar am facut rost.. traiasca pusculitza lu mama
B-14-BYE is offline  
Old 21-11-06, 17:44   #68
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltcit Trs

cu dacia ma opream si nu faceam accidentul. cu oltcitul m-am dus taras. din cauza gumelor. 145. nu am zis ca nu imi place oltcitul. am zis doar ca nu a tinut frana cum tinea la dacia mea. m-am certat vreo 3 pagini pe forum oltcit.. din ce cauza ? lumea vede doar inainte. discuri spate..frane bune. punct. nu se mai gadesc stai frate.. a tinut frana e buna. s-au blocat rotile toate. dar nu l-au ajutat gumele de 145.. dar asa e cand te uiti numai inainte..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Poza001.jpg
Views:	130
Size:	21.5 KB
ID:	178747   Click image for larger version

Name:	Poza002.jpg
Views:	140
Size:	25.4 KB
ID:	178748  
B-14-BYE is offline  
Old 21-11-06, 17:56   #69
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: Oltcit Trs

da nu e vb numai ca sunt inguste pneurile
conteaza materialu ce pneuri ai avut
e_Max is offline  
Old 21-11-06, 18:00   #70
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltcit Trs

micheline 145 70 r13.. sunt cam moi. nu stiu. oricum nu imi placea cum se comporta in viraje. frane. si e si lasata de bot si amortizoare intarite. oricum o sa se schimbe foaia cu 175 50 si jantele late de dacia
B-14-BYE is offline  
Old 21-11-06, 18:11   #71
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: Oltcit Trs

ma michelin sunt niste pneuri bune nu stiu care o fi fost cauza acuma depinde si de suprafatza de contact michelin se comporta bine pe uscat pe umed si pneuri inguste toate isi pierd calitazile indiferent de marca
e_Max is offline  
Old 22-11-06, 15:18   #72
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Oltcit Trs

bravo tie cataline!hai ca vad ca merge destul de bine proiectu!nu-l mai lua in seama pe madalin ca omu are o problema psihica!deci e de inteles comportamentul lui!lasa-l in pace sa vorbeasca!bine...deocamdata mai vorbeste in punga pt ca are BAN))))))))))ghinion frate!Auzi tu acuma se compara el cu mine si cu David!poi baaaaa...nu am nici eu tupeu sa ma compar cu David si se gaseste un smeker care sa o faca!sa se dea el berbec!hai mai lasa-ne ca deja nu te mai inghite nimeni!ai deja sute de dusmani!cataline...succes in continuare si cat despre mine...stai linistit ca iti tin partea si am incredere ca faci o treaba excelenta!iar pe asta ti-am zis...da-i *** cu linguritza!nu-l mai lua in seama!ciurs!re5pect!
fasso is offline  
Old 22-11-06, 18:35   #73
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltcit Trs

kand m-am nascut am avut 2 variante.. sa fiu baiat sau fata.. am ales-o pe prima .. am zis ca e mai bine sa termin de supt la 1 an decat sa incep la 15
B-14-BYE is offline  
Old 22-11-06, 19:29   #74
e_Max
Oltcit Driver

Stage 5
 
e_Max's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 842
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
Default Re: Oltcit Trs

Quote:
Originally Posted by doarr4u17 View Post
kand m-am nascut am avut 2 variante.. sa fiu baiat sau fata.. am ales-o pe prima .. am zis ca e mai bine sa termin de supt la 1 an decat sa incep la 15
mno ai vazut frate tiam zis daca nu bagi in seama felu asta de oameni se gaseste cineva sa se ocupe si de ei
in plus madalin a mai zis el ceva de genu ca ai avut acident tragic cu olcitu si vrajeli da se vedea de la o posta ca o inflorise bafta cu proiectu a mai avansat?
e_Max is offline  
Old 22-11-06, 19:41   #75
B-14-BYE

Stage 5
 
B-14-BYE's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 3,553
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Oltcit Trs

cine se baga sa monteze o cutie de special pt trs ? vreau sa fac niste liniutze
B-14-BYE is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -