![]() |
Oltcit Trs
1 Attachment(s)
un trs.. pe care nu am de gand sa il modific. doar o pereche de spoilere si poate... ma mai gandesc. niste jante in 4 prez
e de vanzare! |
Re: Oltcit Trs
3 Attachment(s)
SPoiler fatza si xenoane 100 de w ! si capace , faruri cu semnale clare !
|
Re: Oltcit Trs
am vzt la un tip Valentin Anton niste jante pe 14 cu caucioace si flanse
da-mi un pm si-ti dau datele de contact ale lui |
Re: Oltcit Trs
am unde sa fac 4 prez daka vreau.
|
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
......................
|
Re: Oltcit Trs
parerea mea e ca spoilerul e mult rea jos ...
macar vr-o cativa cm putea lasa spatziu ... ca doar suntem in romania si nu avem drumurile fine ca lacrima .. deci nah` .. in rest arata bine masina :) |
Re: Oltcit Trs
intercooler-ul la ce foloseste? cu bara aia poti sa o lasi linistit parcata ,nu se sparge :))
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
PS: ti-am tot lasat mesaje pe YM da-mi un buzz cand mai intrii pe YM nu conteaza ora/ziua |
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
spoilerul nu este chiar asa de jos. acolo era pamantul ridicat si rotile in groapa. intercoolerul.. o sa vedeti la ce foloseste. !
aseara am intrat in drift cu ea. cauciucu s-a bagat aproape sub masina si lovea janta in piatra cubika.. si imi face volanul urat rau acum. este de la janta? sau capat de bara. si toate alea d pe acolo? aveti idee? |
Re: Oltcit Trs
Salve.
Iar te-ai apucat de tuning on Oltcit? |
Re: Oltcit Trs
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
da. dar in primavara. ca nu am finante acum. crezi ca rezista motoru daka nu e refacut? daka nu il vand pana ni primavara. ii pun turbo. are 60.000 km nu da pik de fum.
pana atunci . e de vanzare ! am rezolvat si cu roata. era janta stramba. si am un capat de bara nashpa. |
Re: Oltcit Trs
Si pe asta il modifici tunare?:lol:
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
un pik :D
oricum am 2 masini dragutze. pana la urma |
Re: Oltcit Trs
lam vazut si eu akuma veneam dinsprea titan si el venea spre titan ;)) si c pot sa zic ca arata binishor pt el o da destul de bine spoiler ul ala pe fata . . . . nishte praguri unu pe spate la linie sa fie toate si arata super shmeker bafta incontinuare :) aaa si poty sa imy spui si mie cat ai dat pe spoiler ? si faza nashpa din poza ca se vede putin ondulat asha in partea stanga a pozei
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:50. |
- Copyright 2026 4Tuning