Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 25-10-06 15:35

Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
un trs.. pe care nu am de gand sa il modific. doar o pereche de spoilere si poate... ma mai gandesc. niste jante in 4 prez
e de vanzare!

B-14-BYE 25-10-06 15:37

Re: Oltcit Trs
 
3 Attachment(s)
SPoiler fatza si xenoane 100 de w ! si capace , faruri cu semnale clare !

Madalin Zolti 25-10-06 15:43

Re: Oltcit Trs
 
am vzt la un tip Valentin Anton niste jante pe 14 cu caucioace si flanse
da-mi un pm si-ti dau datele de contact ale lui

B-14-BYE 25-10-06 18:37

Re: Oltcit Trs
 
am unde sa fac 4 prez daka vreau.

B-14-BYE 26-10-06 16:20

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
......................

Spark 26-10-06 20:32

Re: Oltcit Trs
 
parerea mea e ca spoilerul e mult rea jos ...
macar vr-o cativa cm putea lasa spatziu ... ca doar suntem in romania si nu avem drumurile fine ca lacrima .. deci nah` ..
in rest arata bine masina :)

bogdanlascu 26-10-06 21:32

Re: Oltcit Trs
 
intercooler-ul la ce foloseste? cu bara aia poti sa o lasi linistit parcata ,nu se sparge :))

200SX 26-10-06 21:56

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 600150)
cu bara aia poti sa o lasi linistit parcata ,nu se sparge :))

faci misto de oameni pai e frumos :lol:

PS: ti-am tot lasat mesaje pe YM da-mi un buzz cand mai intrii pe YM nu conteaza ora/ziua

B-14-BYE 27-10-06 09:33

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
spoilerul nu este chiar asa de jos. acolo era pamantul ridicat si rotile in groapa. intercoolerul.. o sa vedeti la ce foloseste. !
aseara am intrat in drift cu ea. cauciucu s-a bagat aproape sub masina si lovea janta in piatra cubika.. si imi face volanul urat rau acum. este de la janta? sau capat de bara. si toate alea d pe acolo? aveti idee?

darck_angel64 27-10-06 17:09

Re: Oltcit Trs
 
Salve.
Iar te-ai apucat de tuning on Oltcit?

bogdanlascu 27-10-06 20:04

Re: Oltcit Trs
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 600563)
spoilerul nu este chiar asa de jos. acolo era pamantul ridicat si rotile in groapa. intercoolerul.. o sa vedeti la ce foloseste. !

sa nu-mi spui ca o sa faci asa ceva cu intercooler-ul ca nu te cred

B-14-BYE 27-10-06 21:50

Re: Oltcit Trs
 
da. dar in primavara. ca nu am finante acum. crezi ca rezista motoru daka nu e refacut? daka nu il vand pana ni primavara. ii pun turbo. are 60.000 km nu da pik de fum.
pana atunci . e de vanzare ! am rezolvat si cu roata. era janta stramba. si am un capat de bara nashpa.

alex_g 27-10-06 21:57

Re: Oltcit Trs
 
Si pe asta il modifici tunare?:lol:

B-14-BYE 27-10-06 22:12

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
un pik :D
oricum am 2 masini dragutze. pana la urma

B_12_JOY 30-10-06 13:37

Re: Oltcit Trs
 
lam vazut si eu akuma veneam dinsprea titan si el venea spre titan ;)) si c pot sa zic ca arata binishor pt el o da destul de bine spoiler ul ala pe fata . . . . nishte praguri unu pe spate la linie sa fie toate si arata super shmeker bafta incontinuare :) aaa si poty sa imy spui si mie cat ai dat pe spoiler ? si faza nashpa din poza ca se vede putin ondulat asha in partea stanga a pozei


All times are GMT +2. The time now is 21:50.

- Copyright 2026 4Tuning