Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 27-08-14, 21:25   #1
cata_mold

Stock
 
Join Date: Aug 2014
Posts: 1
Default corsa b

salutare....am si eu un opel corsa b 1.0 12 valve..si am o problema,nu mai vrea sa imi porneasca numai daca e trasa sau daca ma impinge cineva...mentionez ca electromotorul,bateria si pompa de benzina imi functioneaza perfect...nu stiu ce sa fac,de ce sa ma apuc sa schimb...daca ma poate ajuta cineva....multumesc
cata_mold is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -