Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   corsa b (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/413279-corsa.html)

cata_mold 27-08-14 21:25

corsa b
 
salutare....am si eu un opel corsa b 1.0 12 valve..si am o problema,nu mai vrea sa imi porneasca numai daca e trasa sau daca ma impinge cineva...mentionez ca electromotorul,bateria si pompa de benzina imi functioneaza perfect...nu stiu ce sa fac,de ce sa ma apuc sa schimb...daca ma poate ajuta cineva....multumesc:-)


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning