Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Masina mea Daewoo

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-11-10, 10:28   #391
andreiorga
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 343
Member of:
[DAEWOO]
[RENAULT]
Default FELICITARi!

Am citit totul si masina ta este o "adevaraciune" FELICITARI.
Apreciez faptul ca estetic n`ai dat in stilul extra`tuning.
Imi place la nebunie interiorul si mi-am propus sa fac si eu ca tine ( dar nu identic ), si am inceput deja dar acum ca a venit iarna o sa fac pauza pana la temperaturi mai bune :P.
FELICITARI INCA ODATA!

... si vreau sa te intreb ce telescoape ai pus pe capota fata ca sa stea singura deshisa.
Multumesc!
__________________
You idiot!! My car doesn`t have a brain & it`s smarter than you
>>>DEZMEMBREZ<<< Astra G `00, Vectra B `98 si Kalos 05 (inmatriculat)
andreiorga is offline  
Old 12-02-11, 15:17   #392
3-DB 4421

Stage 2
 
3-DB 4421's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 39
Default Re: FELICITARi!

Bravo tie Radu...Imi place cum tiai tunat masina...Sper sa o mai inbunatatesti...Multa bafta in continuare.
3-DB 4421 is offline  
Old 23-02-11, 22:07   #393
alecsC

Stage 4
 
alecsC's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 178
Member of:
[Honda]
Default Re: Cielo ERD

superba masina nu am cuvinte.... esti un adevarat model de urmat si mi-ai dat cateva idei

O intrebare am si eu ... Numarul pe fata unde ti l-ai facut si cat te-a costat si daca ai probleme cu cap de creta?
alecsC is offline  
Old 24-02-11, 14:40   #394
sorin_korg

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 2
Post Re: Cielo ERD

Daca ma tinea buzunarul era vanduta acum,si sigur nu regreta niciodata cui a vandut-o.Dar de.....anumite placeri costa bani pe care nu-i avem.Eu mi-am cumparat cielo corean dintr-o intamplare si saraca e perfecta doar ca are nevoie de o vopsea,insa nici nu simt ca am masina daca ma gandesc la costurile de intretinere.Ofera mult la bani putini.
sorin_korg is offline  
Old 26-02-11, 21:55   #395
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Cielo ERD

La masina asta nuprea exista cuvinte de zis decat laude...este ce-l mai frumos cielo pe care l-am vazut credca esti NO1 in RO
DJBOSS is offline  
Old 09-03-11, 08:15   #396
Radu ERD
AfterDark Racing Member

Stage 5
 
Radu ERD's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 523
Member of:
[AfterDark Racing]
Default Re: Cielo ERD

De alaltaieri Cielo are un nou proprietar care este foarte pasionat si va avea grija cum trebuie de ea. Noul proprietar imi este prieten deci masina va ramane "in familie". Ii doresc mult succes si sa aiba parte numai de bucurii cu ea.
As dori sa se inchida topicul pentru ca el nu prea posteaza pe forum, daca va dori il va redeschide el.
__________________
Cielo C20XE DIS - BUILT not bought

www.toyotires.ro
Radu ERD is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -