dupa cum vedeti la exterior mare lucru nu am facut...doar niste capace si capat de toba...
in interior:-vopsit cu rosu toate alea ce apar in poze

-huse "stil"
-neon albastru
-cd/mp3-player pionner 2000MP
-boxe fata Ultra Drive 40W RMS,100W MAX
-boxe spate Hifonics Zxi63 de 75W RMS,375W MAX
-cotiera
-covorase
-stop
o sa urmeze: -jante pe 14' sau 15'...
-folii negre LLumar geamuri spate+luneta
-probabil un subwoofer Hifonics...
momentan sunt doar planuri de viitor ca inca nu am suficienti bani...