17-07-10, 15:11
|
#46
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 832
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by ing3r
Observ ca ai si admiratoare ... :P
|
da e nevastasa!
si dupa 2 luni de munca la mn + inca una la vopsit .....a iesit cva frumos :P chiar imi place mult bafta sobo si te astept la mn la garaj cu ea sa o vad mai bn :P
__________________
[size=1]logan 1.5 DCI sold | e36 cabrio 2.0 m52 sold |laguna 2 1.9 Dci sold |audi s3 1.8t quattro 209cp stock!!!sold | audi a3 1.8t sold | e36 coupe 2.0i m50>>>Sold | e36 cabrio 2.0i m52>>>Sold | fiat stilo abarth 170cp>>>Sold
e36 coupe 1.6 m43 individual>>sold |
opel astra bertone 1.8.16v<<<
| e46 sedan 2.0 D 150+<<< family member
| >>>e36 cabrio 2.8i - 99 >>family member
|
|
|
19-07-10, 21:01
|
#47
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 932
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Trebuia sa faci ceva mai simplu la bari, mi se pare cam exagerat...era mult mai ok, in rest arata marfa...
Incearca sa faci ceva si cu farurile si semnalele, nu le lasa asa...macar fara galben la semnale.
Bafta.
|
|
|
20-07-10, 20:32
|
#48
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
o sa fac bosule dar in august , o sa fiu in concediu . 
|
|
|
20-07-10, 22:14
|
#49
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 448
Member of: [DAEWOO] [SEAT]
|
Re: Cielo ysm
buna treaba... stai cumva pe la ira? pe langa benzinaria aia spre aparatori?
app baga poze cu panourile de la usile de pe fata cum vin
|
|
|
22-07-10, 20:23
|
#50
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Acolo muncesc la Ira , linga benzinarie (Service Viorel) .
|
|
|
22-07-10, 20:49
|
#51
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 448
Member of: [DAEWOO] [SEAT]
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Sobolanu*Original
Acolo muncesc la Ira , linga benzinarie (Service Viorel) . 
|
te`am vazu de cateva ori 
ne arati panourine?
|
|
|
23-07-10, 18:57
|
#52
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Interiorul il voi monta in august cum am mai spus, pana atunci am alte treburii.
voi face poze la tot interiorul in timpul montajului .pana atunci suspans
p.s mai inportant acum este sa fac ITP 
|
|
|
23-07-10, 19:51
|
#53
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Apr 2008
Posts: 4,508
Member of: [VW] [RENAULT]
|
Re: Cielo ysm
masina a iesit foarte bine, dar pentru mine unu sunt unele lucruri care nu dau asa bine.
-bara fata e prea exagerata.
-nu am reusit sa citesct tot topicul dar ai ceva suspensie sport? daca nu, are nevoie urgenta de asa ceva pentru ca din lateral nu arata asa bine
|
|
|
23-07-10, 22:28
|
#54
|
Stage 2
Join Date: Jun 2008
Posts: 39
|
Re: Cielo ysm
ai dreptate ovidiu eu zic ca modelul asta mergea
|
|
|
24-07-10, 18:55
|
#55
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
- Suspensie sport are ysmail de 2 ani drop 40/60 Tatehnix .
9
|
|
|
28-07-10, 23:17
|
#56
|
|
Banned
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 53
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Sobolanu*Original
POze cu Ysmail vopsit. maine revin cu poze pe lumina
ps am sa va bag si filmarea de la cabina cit a putut vopsitoru sa faca 
|
mie unul imi plac barile...sunt destul de joase..foarte bine asezate...nuuu dealea exagerate...racer doar...masina are o imagine buna...dar daca te ocupi mult de ea...te va rasplati..daca nu .i schimbi motorul..macar pune.i piese sport (filtru de aer,turbo d
suflanta,evacuare borla,piese de carbon saq o faci mai usoara)eu atat am de spus..masina imi place..tine-o tot asa
|
|
|
29-07-10, 12:30
|
#57
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,531
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Maryus96
mie unul imi plac barile...sunt destul de joase..foarte bine asezate...nuuu dealea exagerate...racer doar...masina are o imagine buna...dar daca te ocupi mult de ea...te va rasplati..daca nu .i schimbi motorul..macar pune.i piese sport (filtru de aer,turbo d
suflanta,evacuare borla,piese de carbon saq o faci mai usoara)eu atat am de spus..masina imi place..tine-o tot asa
|
Bravo prietene, la 14 anisori ai ceva idei... Rabdare sa se finiseze masina, dupaia mai vedem ce are de gand. In plus, pana in august nu e gata, cel putin asa zicea proprietaru. Asteptam sa fie gata, apoi restu...
PS: incearca sa vezi daca iti permiti sa iei macar o evacuare (finala) Borla, din banii tai de alocatie pe un an... e greu si cu banii, multi au resurse limitate pt masina in perioada asta.
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!
Now: '01 VW Golf variant -> no topic
|
|
|
29-07-10, 13:06
|
#58
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Maryus96
mie unul imi plac barile...sunt destul de joase..foarte bine asezate...nuuu dealea exagerate...racer doar...masina are o imagine buna...dar daca te ocupi mult de ea...te va rasplati..daca nu .i schimbi motorul..macar pune.i piese sport (filtru de aer,turbo d
suflanta,evacuare borla,piese de carbon saq o faci mai usoara)eu atat am de spus..masina imi place..tine-o tot asa
|
Pff...generatia NFS wannabe...
|
|
|
29-07-10, 14:30
|
#59
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 359
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
foare frumasa, dar cred ca bara fata este un pic exagerata...daca ai fi facut gura din mijloc ceva mai mica cred ca arata mult mai bine.....oricum important este sa iti placa tie
multa bafta in continuarea
|
|
|
07-08-10, 20:33
|
#60
|
|
Banned
Stage 2
Join Date: Jun 2010
Posts: 53
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Sobolanu*Original
My Cielo
poze pe parcursul copilariei
data nasteri 08 08 2006
primul stpan
|
Bravo!!!masina mi-a placut de cand am vazut-o si pana la sfarsitul topicului (intentionez sa-ti spun ca masina mea are o culoare asemanatoare si ca am o husa pe volan la fel ca cea din poza de pe prima pagina a topicului!!!
|
|
|
|
|