06-07-10, 09:53
|
#16
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,571
|
Re: Cielo ysm
Capota portbagajului iese belea...
in stil Do-Luck
|
|
|
06-07-10, 22:52
|
#17
|
Stage 2
Join Date: Nov 2004
Posts: 44
|
Re: Cielo ysm
siii..... de stalpul dupa ferentari nu spui nimic?
|
|
|
07-07-10, 19:00
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
arata-mi mie o masina care nu a fost lovita niciodata si dupa mai vb .
|
|
|
07-07-10, 19:59
|
#19
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,238
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Aladin2
siii..... de stalpul dupa ferentari nu spui nimic?
|
nu vad rostul acestui post ... si ce daca o fost trosnita
|
|
|
07-07-10, 20:30
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by Sobolanu*Original
arata-mi mie o masina care nu a fost lovita niciodata si dupa mai vb . 
|
Eu stiu o gramada  Apropo, stalpul era "de pe" ferentari nu "dupa" cum a scris colegul nu? Ce ti-e si cu lb. romana
Cum zicea si ivite, ce daca a fost lovita? Imi place cum o sa iasa masina, mult bun gust! Dar nu imi plac barile deloc deloc
Spor la treaba!
PS: Mai am si eu o intrebare. Cam cat timp ai tinut masina pe bara? Cand se termina?
Last edited by banzay; 07-07-10 at 20:33.
|
|
|
07-07-10, 21:03
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 832
|
Re: Cielo ysm
ushor ushor prinde forme!!! bun aja!!!
dupa ce o termini cu vopsitu sa vi la mn cu ea sa o vad ...si sa iti trag un stiker  ) cate luni de munca si cati nervi a mancat masina asta!
__________________
[size=1]logan 1.5 DCI sold | e36 cabrio 2.0 m52 sold |laguna 2 1.9 Dci sold |audi s3 1.8t quattro 209cp stock!!!sold | audi a3 1.8t sold | e36 coupe 2.0i m50>>>Sold | e36 cabrio 2.0i m52>>>Sold | fiat stilo abarth 170cp>>>Sold
e36 coupe 1.6 m43 individual>>sold |
opel astra bertone 1.8.16v<<<
| e46 sedan 2.0 D 150+<<< family member
| >>>e36 cabrio 2.8i - 99 >>family member
|
|
|
08-07-10, 18:32
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
masina a stat pe bara 3 luni , si o sa fie gata in 2 saptamani vopsita cu fete tapitate etc .
|
|
|
08-07-10, 20:03
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
o fata de usa aflata in lucru .maine voi face poze la fetele de usa facute complet.
|
|
|
08-07-10, 20:16
|
#24
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
|
Re: Cielo ysm
Nu o lasa cu materialul asta... e cam urat. Cauta o imitatie de piele care pare fina. Ceva in genul materialului original, dar pe negru. Va fi mult mai frumos.
|
|
|
09-07-10, 12:01
|
#25
|
 Stage 5
Join Date: May 2008
Posts: 9,886
Member of: [Moderators]
|
Re: Cielo ysm
Branhiile de pe bara faţă şi găurile alea din praguri nu îmi plac, în rest este chiar frumoasă.
|
|
|
09-07-10, 19:56
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 832
|
Re: Cielo ysm
sobo sper ca nu lasi fetele alea asa imbracate in ***-ul de material ca ma ia capu
fale macar negre:P
|
|
|
09-07-10, 20:02
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Apreciez sfaturile voastre multumesc ,inca o data pt aprecierii.
Materialul a fost ales cu cap de mine ,pentru a imbina tot interiorul cu tapiteria daca veti analiza detaliat interiorul ,materialul ales are toate nuantele.
Branhiile au fost montate suplimentar pentru ca imi place cum da cu tema lui Ysmail.
|
|
|
10-07-10, 00:14
|
#28
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 3,247
Member of: [Honda]
|
Re: Cielo ysm
ce-mi place mult la cielo tau este culoarea si bara fata.si mie unu place materialul...cred ca piele au majoritatea pe tapiterie..
|
|
|
10-07-10, 00:23
|
#29
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,446
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Cielo ysm
La masina se lucreaza, asta este evident.
Ca nu este pe gustul tuturor mi se pare ceva foarte normal, proprietarului trebuie sa-i placa, nu noua care urmarim topicul.
Ai idei personale si asta apreciez pe linga munc ape care o depui, nu copiezi tot ce este in stg sau in dr ta, precum se face tuningul romanesc.
Bafta , am sa urmaresc pina la final acest proiect!
__________________
SECRETUL REUSITEI NU ESTE SA TII MINTE CI SA STII UNDE SA CAUTI !!
(Fara erori, ballastri slim, orice tip de bec, ieftin si cu garantie)
https://forum.4tuning.ro/460-faruri-s...n/page-19.html/www.xenonieftin.ro
0724186590 / 0766900342;ID mess : serban_pc ; Bucuresti - Titan
|
|
|
12-07-10, 20:53
|
#30
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
POze cu Ysmail vopsit. maine revin cu poze pe lumina
ps am sa va bag si filmarea de la cabina cit a putut vopsitoru sa faca
|
|
|
|
|