12-07-10, 20:56
|
#31
|
 Stage 5
Join Date: May 2009
Posts: 3,247
Member of: [Honda]
|
Re: Cielo ysm
a iesit foarte bine..daca aveai un aparat foto mai bun arata si mai bine
|
|
|
12-07-10, 21:03
|
#32
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
pozele au fost facute la ora 8 seara atunci am putut sa ajung la garaj .tocmai ce venise si masina de la cabina .
maine o sa o vad montata cu toate pe ia , si fac poze pe cu ysmail
|
|
|
12-07-10, 21:03
|
#33
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
A iesit bine vopseaua! Culoarea e de fabrica sau ai ales alta?
|
|
|
12-07-10, 21:07
|
#34
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
C 20 U culoarea de Cielo de fabrica fara nimik adaugat . a contat mult si lacul de standox. si cel mai mult mana vopsitorului .
ps mai sunt citeva gunoaie ca nu sta nimeni sa schimbe filtrele de la cabina .
|
|
|
12-07-10, 21:30
|
#35
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,967
|
Re: Cielo ysm
Nebunie culoarea! Asta si cu argintiul de fabrica sunt asa. Si ar mai fi ca si culoare maroniul cu perla a lui XWX. Si daca imi permiti, am si eu critici mici (si nu numai), sper sa nu fie cu suparare. Portbagajul a iesit super, dar de ce nu ai continuat si pe caroserie? Si barile, cred ca ar fi iesit mai calumea ca ale lui Rik (nu neaparat copiate dupa el, puteai sa faci niste modificari). Ce mai imi place mult de tot, cum au iesit pasajele... Hai echipeaz-o si poze muuulte!
|
|
|
12-07-10, 21:39
|
#36
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Cel putin in ultimele doua poza vopseaua e belea.  Chiar pune si tu poze mai multe si bafta la echipat!
|
|
|
12-07-10, 22:11
|
#37
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
nu-mi place sa arunc ochiul in garajul altuia ,prefer sa am proiecte unice .prefer sa, nu aud vorbe pe la colt si ........etc.(stiti voi cum sta treaba!!!!!!!!!!!!!  ai vazut ma pe ala ma copiat.)
maine aveti restu de poze .
|
|
|
12-07-10, 22:31
|
#38
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,238
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
evazarile spate cam ciudate ...  sau mi se pare usa nu prea e la linie cu evazarea  in rest frumos vopsita
|
|
|
13-07-10, 01:17
|
#39
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of: [2 Roti]
|
Re: Cielo ysm
e o schimbare in bine  fata de tema aia cu eleron de evo 6, dar ar fi dat si mai bine cu barile originale, si mult mai lasata din suspensie...in rest arata bine culoarea, spor in continuare!
__________________
DMX Custom's since 2005!
|
|
|
13-07-10, 11:16
|
#40
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Quote:
Originally Posted by iviTe
evazarile spate cam ciudate ...  sau mi se pare usa nu prea e la linie cu evazarea  in rest frumos vopsita 
|
Cred ca e usa deschisa! Chiar a iesit bine vopseaua!
Last edited by Robert_MNW; 13-07-10 at 11:19.
|
|
|
13-07-10, 19:28
|
#41
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
poze cu Ysmail cu exteriorul la gata ,mai am pe la interior multe  .
p.s usile erau deshise aseara , nu erau chederele puse.
|
|
|
13-07-10, 19:34
|
#42
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,531
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Tipla frate, tipla! Felicitarile mele pt ce a iesit, si ce va iesi in continuare din masina asta! Asteptam sa termini si interioru
|
|
|
13-07-10, 19:42
|
#43
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 586
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Multumesc pentru aprecieri si multa munca depusa, stres etc .
p.s la interior nu mai am timp saptamana asta am altele mai inportante pe cap decit masina.
|
|
|
13-07-10, 21:00
|
#44
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,313
Member of: [DAEWOO]
|
Re: Cielo ysm
Desi sunt adeptul 'clean look' imi place cum a iesit! Are unele parti exagerate dar e ok! Felicitari si sa te bucuri cat mai mult de ea!
|
|
|
14-07-10, 03:42
|
#45
|
|
Daewoo Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,573
Member of: [DAEWOO] [Fiat]
|
Re: Cielo ysm
Observ ca ai si admiratoare ... :P
|
|
|
|
|