Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-04-09, 01:28   #136
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Dacia mea B 24 BLS viitor Ph 88 BGY

Imi pare sincer rau sa anunt ca nu mai fac nimic la masina si ca este de vanzare in vederea platii taxei celeilalte. A fost si este o masina de care m-am bucurat mai mult decat sa ma supar pe ea , m-a dus de fiecare data la destinatie , nu m-a lasat niciodata la greu (doar cate odata chestii minore si pe neasteptate) Aveam si inca am curaj sa plec cu ea oriunde stiind ca nu va crea probleme. Imi pare rau ca trebuie sa ii dau drumul , dar poate altcineva se va bucura de ea cum m-am bucurat si eu.
Decizia a venit in urma defectinunii la plosca de la pompa de frana iar imediat la cateva ore a urmat achizitionarea golfului.
Masina acum este fara filtru , pedale , scaun , centuri . a mai ramas decat evacuarea care si ea va fi data jos curand. Folia si restul raman pe ea. Multumesc celor care mi-au fost alaturi si au avut ochi sa citeasca si urechi sa ma auda.
Bafta tuturor celor care tin la dacii si la masinile lor in general. va doresc mult succes si rabdare in ceea ce vreti sa faceti .
Al vostru Bengy BLS
p.s. golfu promit ca tot BLS o sa aiba la numar
__________________
Bengy_BLS is offline  
Old 30-04-09, 08:40   #137
dog99

Stage 5
 
dog99's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 6,400
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Colectionar Machete]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Dacia mea B 24 BLS viitor Ph 88 BGY

ce sa zic,bafta cu noua masina,si spor la vanzare cu dacia
dog99 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -