Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-06-08, 18:35   #16
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Oameni buni,ce ma enerveaza cel mai mult este faptul k voi gata le-ati interzis sa mai vina.Adica asa gata dintr-o data............inteleg eu k sau mai luat pe la bataie sau alte faze de-astea.........dar asta nu inseamna k de-akuma pt un Burn si un cerculetz gata Croitoru Xandor sau Lazar nu mia au voie sa vina.Voi aveti dreptate da era vorba d eliniute,dar cel mai tare e naspeala faza k voi nu le mai dati voie sa vina.Nasol da na..............faceti ce vreti.Nu prea vreau sa ma complic la faze de-astea dar e pacat.Si apropo de oameni...............la o intrunire cu liniute asa se face se plimba dintr-o parte in alta??Deci nu pot sa pricep ce vina aveau baietii dak oamenii se plimbau knd aveau ei chef pe pista!!Nu prea vad asa ceva la intruniri...........sau la voi e mai special poate!!!
Wilgax is offline  
Old 10-06-08, 18:40   #17
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Mare pacat e k voi in loc sa va mariti clubu.................voi le spuneti k nu mai au voie!!!Sau gata dak e Botosani nu au voie.K mai auzeam vara trecuta pe niste baieti veniti din Bucuresti k..............ce wa..da botosanenii in taranusi.............EI NU CHIAR!!Eu zic k la intrunire ne-am prezentat destul de bine............adik am avut masini care au reusit sa tina atmosfera in suspans!!!Spre deosebire de voi.............noi avem un oras mic si nu ne permitem.........k dak ne-am permite..........ar fi frumos.La noi la fiecare sens sau intersectie exista camere de supraveghere..........k sa nu se faca curse.Si la noi degeaba te duci la primarie..........sa-ti dea voie sa faci cerculete in poligon.k la ce poligon avem noi.......si nici acolo nu ai voie k cheama paznicu garda!!
Wilgax is offline  
Old 10-06-08, 18:42   #18
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

credeti-ma sincer chiar nu vreau sa-mi fac relatii proaste pe forum...............dar credeti-ma k e destul de nasol pt unul k mine care sunt fan BMW.............poate chiar mai mult decat un fan.............sa stiu k le-ati interzis la baieti sa mai vina cu BMW-urile sa faca show!!!
Wilgax is offline  
Old 10-06-08, 18:50   #19
Bogdan-sbt

Stage 5
 
Bogdan-sbt's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 374
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Wilgax,ai dreptate ce zici si tuh,dar totusi la niste intalniri organizate e nevoie si de putina disciplina,pentru ca pentru asta e organizat.....Dar na,oricum suntem vazuti nasol de altii din alte orase,iar cat despre comunitatea 4tuning din Botosani...lasa de dorit!
Bogdan-sbt is offline  
Old 10-06-08, 19:15   #20
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
Oameni buni,ce ma enerveaza cel mai mult este faptul k voi gata le-ati interzis sa mai vina.Adica asa gata dintr-o data............inteleg eu k sau mai luat pe la bataie sau alte faze de-astea.........dar asta nu inseamna k de-akuma pt un Burn si un cerculetz gata Croitoru Xandor sau Lazar nu mia au voie sa vina.Voi aveti dreptate da era vorba d eliniute,dar cel mai tare e naspeala faza k voi nu le mai dati voie sa vina.Nasol da na..............faceti ce vreti.Nu prea vreau sa ma complic la faze de-astea dar e pacat.Si apropo de oameni...............la o intrunire cu liniute asa se face se plimba dintr-o parte in alta??Deci nu pot sa pricep ce vina aveau baietii dak oamenii se plimbau knd aveau ei chef pe pista!!Nu prea vad asa ceva la intruniri...........sau la voi e mai special poate!!!
Ma... ce este asa de greu de inteles ca este vorba de niste reguli care trebuie respectate. Cand am sa vin la Botosani si am sa fac ce ma taie capul atunci o sa accept acelasi lucru la Suceava.

Plus ca din cate stiu eu chestii de genul injuraturi si restul nu se accepta nicaieri. Ca sa nu mai spun de saritul la bataie. Ca nu au unii mai multe perchi de ... .

Daca era voie sa se faca drift si burn atunci se spunea la toata lumea si facea toata lumea. dar nu a fost.

A fost CURSA DE ACCELERATIE si nu intalnire de liniute cum spui tu. Si atat. Si asta este ultima mea explicatie sper.

Cine are de inteles bine. Cine nu asta este.... inseamna ca oricum degeaba explic
__________________
Toyota Supra MKIII 3000 tubo 6 linie 238 + CP
poate mai mult pe viitor ..... cine stie ...... in lucru ... a fost

Benelli Tornado Tre 900 cmc in linie - 141 Cp - 180 kg - RWD (1 tire)

Honda Civic 1994 ..... work in progress .... cand or fi bani


Rover 820 Ti .....
SV-05-YBG is offline  
Old 10-06-08, 19:27   #21
speed_s_010

Stage 3
 
speed_s_010's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 119
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

In orasul asta de rahat cum il consider eu si ma refer la lumea curselor k nu s epoate face nimic.....dar.......asa mic cum il vedeti,avem bombe de masini,am venit si cu ///MPower si cu ALPINA B10.........si poate peste ceva timp o sa-si cumpere baietii si un HARTGE!!Vreti un exemplu cam ce-nseamna pentru Botosani intrunire tuning??Uitati-va pe youtube la Majowka BMW!!!Asta inseamna pt noi intrunire!!!Frate eu va zic respect....chit k unii ne vad prost sau se uita chioras la noi....probabil si unii dintre voi din SV tot aceeasi mentalitate o aveti...................CRED,mantionez!!Eu unu va spun k noua genaratie se naste cum sunt eu si alti nebuni din oras pe care ii cun si mai au tot asa putin pan la carnet.Lumea CURSELOR trebuie propulsata cu viteza luminii neaparat!!SI mai stiu k odata intrata in sange............nu mai poti scapa de ea!!!!IN privinta comunitatii 4 tuning din BT ai dreptate.........k nu se face nimic.Dar uite vino si tu sambata si Duminik prin oras sa vezi cam cat de bucsit e orasul de masini tunate mai ales de BMW-uri.Noi nu prea avem unde face asta e problema!!Voi cei din SV aveti!!!Oricum....asta nu conteaza prea mult...............cei din botosani stiu unde sunt ascunse adevaratele bombe modif!!!K nu prea ies la iveala e altceva............DAR AVEM DESTUL!!!Respect fratilor!!!!!!TRAIASCA BMW-urile SI TUNINGUL!!!
speed_s_010 is offline  
Old 10-06-08, 19:39   #22
speed_s_010

Stage 3
 
speed_s_010's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 119
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Mai am o nelemurire......se spune de burn si drifturi in evenimente legale.........care evenimente fratilor?? Odatga la un an???? Mai dine ma las de legale si tot ilegale fac ......si e mult mai fain.....chiar daca sunt prin de n ori de gabori!!!
speed_s_010 is offline  
Old 10-06-08, 21:55   #23
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Quote:
Originally Posted by speed_s_010 View Post
Mai am o nelemurire......se spune de burn si drifturi in evenimente legale.........care evenimente fratilor?? Odatga la un an???? Mai dine ma las de legale si tot ilegale fac ......si e mult mai fain.....chiar daca sunt prin de n ori de gabori!!!
Tu faci ilegale la 14 ani?! Ma iei si pe mine cu tine intr'o seara?!
P.S: era sa uit... ligheanul ala de bmw alpine zici ca e o masina care reprezinta botosaniul? E bun macar ca si'a luat ceata de la un Kadett stock... aaa si condus de o femeie... PRAF PRAF PRAF PRAF PRAF PRAF

Last edited by maD_angel; 10-06-08 at 21:58.
maD_angel is offline  
Old 10-06-08, 22:19   #24
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Deci... nu mai are rost sa va agitati, nu asa se procedeaza, eram de fata cand Sandu a inceput sa'l injure pe Stefan. Sigur daca nu ar fi procedat asa, ar fi vorbit frumos si nu ar fi facut atata galagie organizatorii ar fi lasat "liber".
Cand organizati voi ceva atunci sa faceti cum vreti. Cand am incercat sa facem ceva, nu'mi aduc aminte sa se fi ingramadit careva dupa aprobari asa ca ma bine va vedeti de treaba, invartitiva pe strada pana ce nu mai puteti. Nu tin nici cu cei de la sv nici cu cei de fata, dar omeneste sa o luam au facut o faza urata. Sper ca intr'un final sa intelegeti si voi...
maD_angel is offline  
Old 10-06-08, 22:46   #25
wtah_nissan

Stage 3
 
wtah_nissan's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 161
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

ma,faza e k ceea ce au facut cei din Botosani nu e acceptabil,burnurile ca burnurile dar rinjuraturile si saritu la bataie nu e accpetabil...asa k nu va mai certati asa
__________________
Y!M id: wtah04
wtah_nissan is offline  
Old 10-06-08, 23:39   #26
claudelu007

Stock
 
claudelu007's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

la voi totul consta in BMW ??? ... in niste dragle de masini din anii 89 - 03 ... care au motoare mari ... si cai ioc ... si vin baietii de la piatra neamt cu subaru impreza si ii da ceata la M3 .... pe care tot il ridicati in slavi ... de parca ar fi nush ce avion ... si se mai gasesc pustii astia de 14 -16 ani care sa comenteze nush ce *** ... mai aveti pana luati permisu si pe urma mai discutam ... pana atuncia SHUT THE FUCK UP!!!!!!!!!
claudelu007 is offline  
Old 10-06-08, 23:44   #27
siminelsimi

Stage 5
 
siminelsimi's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Botosani si Cursele Suceava

Inchideti topicu..serios ca nu-si are rostu. Intradevar au gresit cei din botosani, dar nu fac parte din comunitatea 4tuning.
siminelsimi is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -