Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-12, 17:07   #16
csl_89

Stage 4
 
csl_89's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 221
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

ma mucea tu cine ai fi ma rog )
ai fost acolo sa stii ce a fost? ce viteza poti avea cu un golf 1.6 benzina n treapta a treia ? Da na nu toti stiu fizica, centru de grutate, inaltime etc )
Dca vrei poti rasturna un jeep in viraj si cu mana nu cu masina )
Taca-ti fleanca, te ai trezit si tu acuma )Si nu ma lua cu rahatule ca iti arat eu ce rahat pot fi )
Si pun pariu ca rahatul ala de golf arata cu mult mai bine decat masina ta chiar daca ar fi din 2009 daca ai asa ceva

A si pt informatia ta a facut si recurs, dar degeaba 2 legi a incalcat atunci, documenteaza te care-s ca sa nu faci si tu accident ca el
__________________
http://csldetailing.com/

Last edited by csl_89; 09-08-12 at 17:26.
csl_89 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-12, 18:57   #17
bcs_bt

Stage 1
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 10
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

Quote:
Originally Posted by csl_89 View Post
ma mucea tu cine ai fi ma rog )
ai fost acolo sa stii ce a fost? ce viteza poti avea cu un golf 1.6 benzina n treapta a treia ? Da na nu toti stiu fizica, centru de grutate, inaltime etc )
Dca vrei poti rasturna un jeep in viraj si cu mana nu cu masina )
Taca-ti fleanca, te ai trezit si tu acuma )Si nu ma lua cu rahatule ca iti arat eu ce rahat pot fi )
Si pun pariu ca rahatul ala de golf arata cu mult mai bine decat masina ta chiar daca ar fi din 2009 daca ai asa ceva

A si pt informatia ta a facut si recurs, dar degeaba 2 legi a incalcat atunci, documenteaza te care-s ca sa nu faci si tu accident ca el
ca sa nu te mai dai interesant poti sa stii ca am premii nationale la fizica asa ca stiu foarte bine ce si cum! deci ce am zis in postul anterior ramane valabil! asa ca in continuare esti un rahat si erai vinovat in situatia aia! cat despre masina mea nu iti fa tu griji, nici nu ai sa o "observi" in oras(ca nu sunt cocalar gen hsd), dar nici nu ai sa ai vreo sansa in fata mea
bcs_bt is offline   Reply With Quote
Old 09-08-12, 21:01   #18
csl_89

Stage 4
 
csl_89's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 221
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

Nu se cunoaste ca ai diplome de orice fel... Ca vb ca unu de la tara) veze ti comportamentul , ca nu esti tu nu stiu ce pe aici....
csl_89 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-12, 21:23   #19
bcs_bt

Stage 1
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 10
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

omule, de obicei nu stau sa dau lectii, dar daca tie ti se pare ca eu vorbesc ca la tara iti recomand cu caldura (si tie si celorlalti din hsd) un abecedar! peste vreo 3,4 ani, cand reusiti sa il intelegeti, puteti trece mai departe la carti precum Car hacks&mods for dummies, asta daca stiti limbi straine....
bcs_bt is offline   Reply With Quote
Old 09-08-12, 21:47   #20
csl_89

Stage 4
 
csl_89's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 221
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

ma, nu stiu cine e nou pe aici si se leaga de toata lumea eu sau tu? eu zic sa o lasi mai moale cu jignirile ca nu esti tu mare zmeu pe aici... Din partea noastra poti sa si pleci ca nu prea contribui cu nimic.... si sa te duci pe un alt forum care sa te bage cineva in seama cu respect )
csl_89 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-12, 21:55   #21
bcs_bt

Stage 1
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 10
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

Quote:
Originally Posted by csl_89 View Post
ma, nu stiu cine e nou pe aici si se leaga de toata lumea eu sau tu? eu zic sa o lasi mai moale cu jignirile ca nu esti tu mare zmeu pe aici... Din partea noastra poti sa si pleci ca nu prea contribui cu nimic.... si sa te duci pe un alt forum care sa te bage cineva in seama cu respect )
eu venisem cu ganduri pasnice, dar cand am vazut ca pe forumul asta sunt numai cocalari si idioti, normal ca am inceput sa va iau la impins vagoane...
iar din ce am vazut nu mai fusese de mult timp activitate aici cata am facut eu in seara asta asa ca puteti sa imi multumiti, copii
bcs_bt is offline   Reply With Quote
Old 09-08-12, 21:58   #22
csl_89

Stage 4
 
csl_89's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 221
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

aici ai curaj, dar ia vino sa ne iei la impins vagoane si in realitate daca esti asa hater mare si tare, sau numai gura e de tine?
csl_89 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-12, 15:29   #23
bcs_bt

Stage 1
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 10
Default Re: Buburuza mea -Golf 3

Quote:
Originally Posted by csl_89 View Post
aici ai curaj, dar ia vino sa ne iei la impins vagoane si in realitate daca esti asa hater mare si tare, sau numai gura e de tine?
acuma o dai pe k1? parca erai tare la volan, vroiai curse? hotaraste te baietel
bcs_bt is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -