bah intram pe Y!M si facem o conferinta

umplem cu prostii forumu asta ... da'ti add la oliviu_oliver si facem o conferinta

daca vreti daca nu ata ete ... oricum nu am zis nimic de rau am intrebat daca vine .. AM INTREBAT doar

si nu am vrut sa zic nimic rau

nu am cerut explicatii

si stiam ca AWS nu poate sa vina ca de mai multe ori am incercat sa'l conving oricum so inteles altceva ce nu am vrut ... ESP daca poti sa stergi astea de mai sus te rog eu fain ca nu au ce cauta pe forum