Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Bursa serviciilor AUTO

Bursa serviciilor AUTO Cereri si oferte de servicii AUTO

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-07, 22:46   #1
U R S U

Stage 5
 
U R S U's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,230
Member of:
[2 Roti]
Default [cerere] Vopsitor

Salutare,

Ideea e ca am niste chestii de vopsit si caut un vopsitor bun si IEFTIN!

1. Am o calibra de vopsit integral - o culoare, nuanta de rosu:
2: Bara fata de Volvo S80, eventual + - o culoare, argintiu'
3: O motocicleta ZX-12 - o culoare, titan.

Vreau cineva care sa face si niste mici reparatii la carenele de la motocicleta si care sa aplice vopseaua si pe componetele din plastic, asttfel incat sa nu se cojasca in timp!

Mersi,
__________________
MI-AU FURAT VW !!! ... Dati clic aici pentru detalii:
https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/42670-furt-auto-rog-ajutati.html

Opel Monza 2.8s ... B-71-ADN !!! O caut !!! Masina disparuta din martie 1998 !!!
https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...ml#post3398918

= inchei ORICE tip de ASIGURARE pe ROMANIA =
https://forum.4tuning.ro/102-bursa-se...re/page-8.html
U R S U is offline   Reply With Quote
Old 08-05-07, 14:02   #2
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,440
Default Re: [cerere] Vopsitor

Quote:
Originally Posted by U R S U View Post
Salutare,

Ideea e ca am niste chestii de vopsit si caut un vopsitor bun si IEFTIN!

1. Am o calibra de vopsit integral - o culoare, nuanta de rosu:
2: Bara fata de Volvo S80, eventual + - o culoare, argintiu'
3: O motocicleta ZX-12 - o culoare, titan.

Vreau cineva care sa face si niste mici reparatii la carenele de la motocicleta si care sa aplice vopseaua si pe componetele din plastic, asttfel incat sa nu se cojasca in timp!

Mersi,
sunt din buzau daca inca mai cautzi pe cineva lasami un pm si vorbim.
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 09-05-07, 11:31   #3
U R S U

Stage 5
 
U R S U's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,230
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [cerere] Vopsitor

Salut,

Ti-am scris deja un mesaj.

Am vorbit cu cineva pt Calibra, dar daca gasesc o oferta mai buna...

Mai am niste retusuri la spoilerul spate de facut la Calibra, asa ca poate vorbim sa facem impreuna toata lucrarea!

YM silviu_dumitriade

[email protected]
U R S U is offline   Reply With Quote
Old 15-04-09, 21:03   #4
mafiotu_85
Audi Driver

Stage 3
 
mafiotu_85's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 116
Member of:
[AUDI]
Default Re: [cerere] Vopsitor

si eu te pot ajuta in privinta asta....0723022976
mafiotu_85 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-09, 22:10   #5
brownshark

Stage 5
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 2,145
Default Re: [cerere] Vopsitor

vrei calitate la manopera si materiale sau "zugraveala d vanzare"...
da-mi un PM cu nr tau d tel.
brownshark is offline   Reply With Quote
Old 16-04-09, 11:50   #6
U R S U

Stage 5
 
U R S U's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,230
Member of:
[2 Roti]
Default Re: [cerere] Vopsitor

Pt Calibra as vrea acum o finisare a spoilerelor si o zugraveala.
Pt ZX-12 as vrea ceva de calitate, iuni, vreau alb perla/sidef/cum vreti sa ii ziceti! Ar trebui si 2 lipituri la carene si aranjate putin!
U R S U is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -