Salutare,
Ideea e ca am niste chestii de vopsit si caut un vopsitor bun si IEFTIN!
1. Am o calibra de vopsit integral - o culoare, nuanta de rosu:
2: Bara fata de Volvo S80, eventual + - o culoare, argintiu'
3: O motocicleta ZX-12 - o culoare, titan.
Vreau cineva care sa face si niste mici reparatii la carenele de la motocicleta si care sa aplice vopseaua si pe componetele din plastic, asttfel incat sa nu se cojasca in timp!
Mersi,