Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bursa serviciilor AUTO (https://forum.4tuning.ro/102-bursa-serviciilor-auto.html)
-   -   [cerere] Vopsitor (https://forum.4tuning.ro/102-bursa-serviciilor-auto/40439-cerere-vopsitor.html)

U R S U 06-05-07 22:46

[cerere] Vopsitor
 
Salutare,

Ideea e ca am niste chestii de vopsit si caut un vopsitor bun si IEFTIN!

1. Am o calibra de vopsit integral - o culoare, nuanta de rosu:
2: Bara fata de Volvo S80, eventual + - o culoare, argintiu'
3: O motocicleta ZX-12 - o culoare, titan.

Vreau cineva care sa face si niste mici reparatii la carenele de la motocicleta si care sa aplice vopseaua si pe componetele din plastic, asttfel incat sa nu se cojasca in timp!

Mersi,

tuner-man 08-05-07 14:02

Re: [cerere] Vopsitor
 
Quote:

Originally Posted by U R S U (Post 887874)
Salutare,

Ideea e ca am niste chestii de vopsit si caut un vopsitor bun si IEFTIN!

1. Am o calibra de vopsit integral - o culoare, nuanta de rosu:
2: Bara fata de Volvo S80, eventual + - o culoare, argintiu'
3: O motocicleta ZX-12 - o culoare, titan.

Vreau cineva care sa face si niste mici reparatii la carenele de la motocicleta si care sa aplice vopseaua si pe componetele din plastic, asttfel incat sa nu se cojasca in timp!

Mersi,

sunt din buzau daca inca mai cautzi pe cineva lasami un pm si vorbim.

U R S U 09-05-07 11:31

Re: [cerere] Vopsitor
 
Salut,

Ti-am scris deja un mesaj.

Am vorbit cu cineva pt Calibra, dar daca gasesc o oferta mai buna...

Mai am niste retusuri la spoilerul spate de facut la Calibra, asa ca poate vorbim sa facem impreuna toata lucrarea!

YM silviu_dumitriade

[email protected]

mafiotu_85 15-04-09 21:03

Re: [cerere] Vopsitor
 
si eu te pot ajuta in privinta asta....0723022976

brownshark 15-04-09 22:10

Re: [cerere] Vopsitor
 
vrei calitate la manopera si materiale sau "zugraveala d vanzare";)...
da-mi un PM cu nr tau d tel.

U R S U 16-04-09 11:50

Re: [cerere] Vopsitor
 
Pt Calibra as vrea acum o finisare a spoilerelor si o zugraveala.
Pt ZX-12 as vrea ceva de calitate, iuni, vreau alb perla/sidef/cum vreti sa ii ziceti! Ar trebui si 2 lipituri la carene si aranjate putin!


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning