![]() |
[cerere] Vopsitor
Salutare,
Ideea e ca am niste chestii de vopsit si caut un vopsitor bun si IEFTIN! 1. Am o calibra de vopsit integral - o culoare, nuanta de rosu: 2: Bara fata de Volvo S80, eventual + - o culoare, argintiu' 3: O motocicleta ZX-12 - o culoare, titan. Vreau cineva care sa face si niste mici reparatii la carenele de la motocicleta si care sa aplice vopseaua si pe componetele din plastic, asttfel incat sa nu se cojasca in timp! Mersi, |
Re: [cerere] Vopsitor
Quote:
|
Re: [cerere] Vopsitor
Salut,
Ti-am scris deja un mesaj. Am vorbit cu cineva pt Calibra, dar daca gasesc o oferta mai buna... Mai am niste retusuri la spoilerul spate de facut la Calibra, asa ca poate vorbim sa facem impreuna toata lucrarea! YM silviu_dumitriade [email protected] |
Re: [cerere] Vopsitor
si eu te pot ajuta in privinta asta....0723022976
|
Re: [cerere] Vopsitor
vrei calitate la manopera si materiale sau "zugraveala d vanzare";)...
da-mi un PM cu nr tau d tel. |
Re: [cerere] Vopsitor
Pt Calibra as vrea acum o finisare a spoilerelor si o zugraveala.
Pt ZX-12 as vrea ceva de calitate, iuni, vreau alb perla/sidef/cum vreti sa ii ziceti! Ar trebui si 2 lipituri la carene si aranjate putin! |
| All times are GMT +2. The time now is 02:15. |
- Copyright 2026 4Tuning