Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-09-08, 13:50   #1
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Observatie comportament

De ceva vreme incoace, sectiunea locala ploiesti a luat-o pe aratura rau... Si asta din cauza moderatorilor (eu si shantzu, insa cum eu nu am mai avut asa timp sa ma ocup, l-am lasat mai mult pe shantzu) ..... si a voastra ca useri ai comunitatii

Foarte multe discutii offtopic, foarte multe vorbe aruncate la misto, se vorbeste numa in circ si panarama, cat de mult poate sa bea comunitatea, ce bea, unde bea, ca s-a facut muci ala .... si etc

Lucrurile astea se pot vorbi si pe mess/tel/pm .. Nu trebuie sa vada toti.

Cititi topicul asta numa si va da-ti seama.... si inca am mai sters din posturi ca erau totaaal aiurea

Ceea ce trebuia sa fie o comunitate de pasionati auto, tind sa cred ca acum s-a transformat in altceva (nu as vrea sa spun ce, poate cineva s-ar simti jignit)

Astept parerile voastre, sa vedem cum putem face sa ne fie mai bine.

Multumesc
TNG
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 11-09-08, 14:02   #2
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Observatie comportament

Tng-u are dreptate.Eu am lasat de la mine de multe ori.Am zis ca suntem toti aici si e bine sa discutam asa mai deschis chiar daca e putin off-topic,dar cu timpul vad ca problema s-a accentuat si toata lumea face ce vrea pe aici.
Daca tng-u s-a sesizat , o sa incep sa imi iau in serios functia de moderator.
Sunt sigur ca multora nu o sa le convina faptul ca o sa le dispara din ce in ce mai multe posturi (de infractiuni nu mai zic).
shantzu is offline  
Old 11-09-08, 14:30   #3
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Observatie comportament

Quote:
Originally Posted by shantzu
;1746423
Daca tng-u s-a sesizat , o sa incep sa imi iau in serios functia de moderator.
merci colegu` .. dar nu doar in culoare da?
tng is offline  
Old 11-09-08, 14:31   #4
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Observatie comportament

Quote:
Originally Posted by tng View Post
merci colegu` .. dar nu doar in culoare da?
vezi ca esti off-topic
shantzu is offline  
Old 11-09-08, 14:57   #5
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,325
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Observatie comportament

imi cer scuze pentru limbajul pe care l-am folosit . Imi cer scuze moderatorilor si membrilor comunitatii . In caz ca cineva considera ca am folosit un mod de comunicare mai vulgar .
__________________
Bengy_BLS is offline  
Old 11-09-08, 16:49   #6
Pugralph

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 210
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Observatie comportament

Si eu imi cer scuze dar daca zic si eu ceva, trbuie toti sa vina cu mistou, de ex topicu cu ce masinai mai alearga prin PH!
Pugralph is offline  
Old 11-09-08, 21:03   #7
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Observatie comportament

nu stiu care e problema daca se face cumva vr o aluzie la ce am zis eu gresiti eu l am intrebat serios pe om pentru ca e destul de anonim si chiar vreau s ail cunosc mai bine
__________________
SE VINDE UNA BUCATA MASINA BUNA
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1241692360
alex2see is offline  
Old 12-09-08, 17:39   #8
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Observatie comportament

Io zic doar ca nu am nici un stress ! SI daca vorbim de bautura ce are?!
Si nu mai vb tu TNG-ule de comunitate de rahat pe varza ca nu te-a mai vazut lumea cu anii racere inascut! Asa ca mai lasane frate cu ordinea asta ca asa zisa comunitate e in strada daca vrei sa o vezi seara de seara!
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline  
Old 12-09-08, 18:50   #9
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Observatie comportament

pe mine sincer ma enerveaza rau shantzu!!!si nu glumesc....nu ca persoana ci ca moderator....
ma gandeam ca un moderator ar trebui sa fie impartzial si el de cele mai multe ori nu e!!!
inca odata ma repet,ca persoana e super dar ca moderator lasa de dorit.
si in plus fatza de asta comenturile li sunt fff ''acide'' la adresa unor persoane,si asta fara un motiv intemeiat,ci doar ca e moderator.
daca nu isi revizuieste comportamentul eu zic ca nu merita sa ramana moderator in continuare.
ce *** de topic e ala cu echipa gogutxilor,cu bauturi cu rahaturi,e un forum auto nu de alcoolici
parerea mea,daca vretzi sa tzinetzi cont de ea bine,daca nu putetzi sa facetzi ceva pe ea
__________________
T@zMania is offline  
Old 12-09-08, 19:07   #10
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Observatie comportament

Pe langa mine si tng-u mai sunt cativa moderatori care urmaresc sectiunea Ploiesti.
Poate am gresit eu ca am lasat de la mine sa se vb de bautaura pe acel topic , dar restul de moderatori dc nu au facut nimic ? pentru ca nu e nimic iesit din comun.

Daca e forum auto nu trebuie sa se discute doar de masini si tuning.Pe forum exista si o sectiune destul de mare care nu are nici cea mai mica legatura cu masinile.
shantzu is offline  
Old 12-09-08, 19:21   #11
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Observatie comportament

Quote:
Originally Posted by Skma View Post
Io zic doar ca nu am nici un stress ! SI daca vorbim de bautura ce are?!
Si nu mai vb tu TNG-ule de comunitate de rahat pe varza ca nu te-a mai vazut lumea cu anii racere inascut! Asa ca mai lasane frate cu ordinea asta ca asa zisa comunitate e in strada daca vrei sa o vezi seara de seara!
Ce legatura are ce zici tu cu ceea ce discutam noi aici ?

Nu inteleg de ce ma ataci ? Care e faza cu racer innascut?
Ce treaba ai tu cu mine si ce daca nu vin? Poate nu vreau, te-ai gandit?

Ce comunitate zici ca e seara de seara in strada? Aia nu e comunitate, nu a fost si nici nu va fi vreodata ! (o comunitate nu este reprezentata de 1-2-3 membrii)


Taz
Vad ca tu ai inteles in linii mari ideea discutiei.
Merci frumos
tng is offline  
Old 12-09-08, 19:35   #12
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: Observatie comportament

in primul rand imi cer scuze daca am adus ofense cuiva prin postarea pe acest forum

in al doilea rand nu stiu de ce se face mare tam-tam in legatura cu postul meu.eu pur si simplu nu am vrut decat sa intru in comunitate(pana la urma doar despre asta e vorba cu tuningul nu,pasiunea comuna si anume masinile)

apropo alti au facut caterinca nu eu.pot considera ca unii m-au cam luat la misto si asta nu e cam de bine intr-o comunitate.bine e adevarul e ca unii mai exagereaza dar nu cred ca a fost cazul meu.

inca o data imi cer scuze tuturor celor care s-au simtit lezati de cele spuse de mine si daca e o problema asa mare postul meu cu masinile di ph cer sa se inchida pt ca nu-i nici o problema
__________________
Acvarii si acesorii din stoc sau pe comanda
Next step:coming sone
roby wws is offline  
Old 12-09-08, 19:42   #13
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Observatie comportament

nu e ma nici o problema, stai linistit
tng is offline  
Old 12-09-08, 19:54   #14
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: Observatie comportament

mersi pt intelegere
Quote:
Originally Posted by tng View Post
(o comunitate nu este reprezentata de 1-2-3 membrii)


si cred ca ai dreptate la ce ai zis
roby wws is offline  
Old 12-09-08, 21:04   #15
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Observatie comportament

Quote:
Originally Posted by shantzu View Post
Pe langa mine si tng-u mai sunt cativa moderatori care urmaresc sectiunea Ploiesti.
Poate am gresit eu ca am lasat de la mine sa se vb de bautaura pe acel topic , dar restul de moderatori dc nu au facut nimic ? pentru ca nu e nimic iesit din comun.

Daca e forum auto nu trebuie sa se discute doar de masini si tuning.Pe forum exista si o sectiune destul de mare care nu are nici cea mai mica legatura cu masinile.
nu e vb doar de chestia asta.....esti moderator acum,poartate ca atare....la asta se rezuma tot si esti baiat destept,cred ca stii unde bat...
multa bafta.
in momentul in care in dreptul tau sta scris moderator,cred ca ar trebui sa te mai ponderezi putzin cu anumite chestii....
T@zMania is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -