11-09-08, 13:50
|
#1
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Observatie comportament
De ceva vreme incoace, sectiunea locala ploiesti a luat-o pe aratura rau... Si asta din cauza moderatorilor (eu si shantzu, insa cum eu nu am mai avut asa timp sa ma ocup, l-am lasat mai mult pe shantzu) .....  si a voastra ca useri ai comunitatii
Foarte multe discutii offtopic, foarte multe vorbe aruncate la misto, se vorbeste numa in circ si panarama, cat de mult poate sa bea comunitatea, ce bea, unde bea, ca s-a facut muci ala .... si etc
Lucrurile astea se pot vorbi si pe mess/tel/pm .. Nu trebuie sa vada toti.
Cititi topicul asta numa si va da-ti seama.... si inca am mai sters din posturi ca erau totaaal aiurea
Ceea ce trebuia sa fie o comunitate de pasionati auto, tind sa cred ca acum s-a transformat in altceva  (nu as vrea sa spun ce, poate cineva s-ar simti jignit)
Astept parerile voastre, sa vedem cum putem face sa ne fie mai bine.
Multumesc
TNG
__________________
Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low 
Euro Corsa C
|
|
|
11-09-08, 14:02
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Observatie comportament
Tng-u are dreptate.Eu am lasat de la mine de multe ori.Am zis ca suntem toti aici si e bine sa discutam asa mai deschis chiar daca e putin off-topic,dar cu timpul vad ca problema s-a accentuat si toata lumea face ce vrea pe aici.
Daca tng-u s-a sesizat , o sa incep sa imi iau in serios functia de moderator.
Sunt sigur ca multora nu o sa le convina faptul ca o sa le dispara din ce in ce mai multe posturi (de infractiuni nu mai zic).
|
|
|
11-09-08, 14:30
|
#3
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Observatie comportament
Quote:
|
Originally Posted by shantzu
;1746423
Daca tng-u s-a sesizat , o sa incep sa imi iau in serios functia de moderator.
|
merci colegu` .. dar nu doar in culoare da?
|
|
|
11-09-08, 14:31
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Observatie comportament
Quote:
Originally Posted by tng
merci colegu` .. dar nu doar in culoare da? 
|
vezi ca esti off-topic
|
|
|
11-09-08, 14:57
|
#5
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,325
Member of: [VW] [RENAULT]
|
Re: Observatie comportament
imi cer scuze pentru limbajul pe care l-am folosit . Imi cer scuze moderatorilor si membrilor comunitatii . In caz ca cineva considera ca am folosit un mod de comunicare mai vulgar .
__________________
|
|
|
11-09-08, 16:49
|
#6
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2008
Posts: 210
Member of: [PEUGEOT]
|
Re: Observatie comportament
Si eu imi cer scuze dar daca zic si eu ceva, trbuie toti sa vina cu mistou, de ex topicu cu ce masinai mai alearga prin PH!
|
|
|
11-09-08, 21:03
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of: [Opel] [VW]
|
Re: Observatie comportament
nu stiu care e problema daca se face cumva vr o aluzie la ce am zis eu gresiti eu l am intrebat serios pe om pentru ca e destul de anonim si chiar vreau s ail cunosc mai bine
|
|
|
12-09-08, 17:39
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,210
Member of: [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Observatie comportament
Io zic doar ca nu am nici un stress ! SI daca vorbim de bautura ce are?!
Si nu mai vb tu TNG-ule de comunitate de rahat pe varza ca nu te-a mai vazut lumea cu anii racere inascut! Asa ca mai lasane frate cu ordinea asta ca asa zisa comunitate e in strada daca vrei sa o vezi seara de seara!
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
|
|
|
12-09-08, 18:50
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Observatie comportament
pe mine sincer ma enerveaza rau shantzu!!!si nu glumesc....nu ca persoana ci ca moderator....
ma gandeam ca un moderator ar trebui sa fie impartzial si el de cele mai multe ori nu e!!!
inca odata ma repet,ca persoana e super dar ca moderator lasa de dorit.
si in plus fatza de asta comenturile li sunt fff ''acide'' la adresa unor persoane,si asta fara un motiv intemeiat,ci doar ca e moderator.
daca nu isi revizuieste comportamentul eu zic ca nu merita sa ramana moderator in continuare.
ce *** de topic e ala cu echipa gogutxilor,cu bauturi cu rahaturi,e un forum auto nu de alcoolici
parerea mea,daca vretzi sa tzinetzi cont de ea bine,daca nu putetzi sa facetzi ceva pe ea
__________________
|
|
|
12-09-08, 19:07
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [4Rally]
|
Re: Observatie comportament
Pe langa mine si tng-u mai sunt cativa moderatori care urmaresc sectiunea Ploiesti.
Poate am gresit eu ca am lasat de la mine sa se vb de bautaura pe acel topic , dar restul de moderatori dc nu au facut nimic ? pentru ca nu e nimic iesit din comun.
Daca e forum auto nu trebuie sa se discute doar de masini si tuning.Pe forum exista si o sectiune destul de mare care nu are nici cea mai mica legatura cu masinile.
|
|
|
12-09-08, 19:21
|
#11
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Observatie comportament
Quote:
Originally Posted by Skma
Io zic doar ca nu am nici un stress ! SI daca vorbim de bautura ce are?!
Si nu mai vb tu TNG-ule de comunitate de rahat pe varza ca nu te-a mai vazut lumea cu anii racere inascut! Asa ca mai lasane frate cu ordinea asta ca asa zisa comunitate e in strada daca vrei sa o vezi seara de seara!
|
Ce legatura are ce zici tu cu ceea ce discutam noi aici ?
Nu inteleg de ce ma ataci ? Care e faza cu racer innascut?
Ce treaba ai tu cu mine si ce daca nu vin? Poate nu vreau, te-ai gandit?
Ce comunitate zici ca e seara de seara in strada? Aia nu e comunitate, nu a fost si nici nu va fi vreodata ! (o comunitate nu este reprezentata de 1-2-3 membrii)
Taz
Vad ca tu ai inteles in linii mari ideea discutiei.
Merci frumos
|
|
|
12-09-08, 19:35
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of: [Opel]
|
Re: Observatie comportament
in primul rand imi cer scuze daca am adus ofense cuiva prin postarea pe acest forum
in al doilea rand nu stiu de ce se face mare tam-tam in legatura cu postul meu.eu pur si simplu nu am vrut decat sa intru in comunitate(pana la urma doar despre asta e vorba cu tuningul nu,pasiunea comuna si anume masinile)
apropo alti au facut caterinca nu eu.pot considera ca unii m-au cam luat la misto si asta nu e cam de bine intr-o comunitate.bine e adevarul e ca unii mai exagereaza dar nu cred ca a fost cazul meu.
inca o data imi cer scuze tuturor celor care s-au simtit lezati de cele spuse de mine si daca e o problema asa mare postul meu cu masinile di ph cer sa se inchida pt ca nu-i nici o problema
|
|
|
12-09-08, 19:42
|
#13
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,931
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [Virtual Tuning] [Opel]
|
Re: Observatie comportament
nu e ma nici o problema, stai linistit
|
|
|
12-09-08, 19:54
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of: [Opel]
|
Re: Observatie comportament
mersi pt intelegere
Quote:
Originally Posted by tng
(o comunitate nu este reprezentata de 1-2-3 membrii)
|
si cred ca ai dreptate la ce ai zis
|
|
|
12-09-08, 21:04
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [RENAULT] [4Rally]
|
Re: Observatie comportament
Quote:
Originally Posted by shantzu
Pe langa mine si tng-u mai sunt cativa moderatori care urmaresc sectiunea Ploiesti.
Poate am gresit eu ca am lasat de la mine sa se vb de bautaura pe acel topic , dar restul de moderatori dc nu au facut nimic ? pentru ca nu e nimic iesit din comun.
Daca e forum auto nu trebuie sa se discute doar de masini si tuning.Pe forum exista si o sectiune destul de mare care nu are nici cea mai mica legatura cu masinile.
|
nu e vb doar de chestia asta.....esti moderator acum,poartate ca atare....la asta se rezuma tot si esti baiat destept,cred ca stii unde bat...
multa bafta.
in momentul in care in dreptul tau sta scris moderator,cred ca ar trebui sa te mai ponderezi putzin cu anumite chestii....
|
|
|
|
|