Dupa ce am facut la buzau si "salata" monteoru am tras concluzia ca trebuie sa mai mergem pe undeva sa petrecem cateva zile in stil gogutian.
Prea curand nu o sa plecam , am baut la buzau toti banii.
Eu am deschis topicul sa fie aici si sa discutam.Pana plecam sa stabilim macar locul unde mergem.
Va saluta echipa de Gogutzi