![]() |
Plecare la munte in stil Gogutzian !
Dupa ce am facut la buzau si "salata" monteoru am tras concluzia ca trebuie sa mai mergem pe undeva sa petrecem cateva zile in stil gogutian.
Prea curand nu o sa plecam , am baut la buzau toti banii. Eu am deschis topicul sa fie aici si sa discutam.Pana plecam sa stabilim macar locul unde mergem. Va saluta echipa de Gogutzi :lol: |
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
stiu eu o cabana la busteni si o stii si tu shantzule...unde am fost de ziua simonei...ink mai am numarul proprietarului si am mai fost de mai multe ori...si mai e o vila mai mare ca aia tot prin apropiere...incap toti gogutzii :) sa va ganditzi catzi vretzi sa mergetzi si cand si sun eu acolo ;)
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
Taci kreatzo.
noi mergem cu cortul , dormim langa cort si in masini :lol: |
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
SUNT deschis la alternative!!!! PREZENT!
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
Daca se merge peste vreo 2 saptamani si mergem cu cortul,si am cum,as merge si eu,de cort daca e ceva rezolv eu,am unul de 5 persoane :D
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
Corsa este pregatita in orice clipa pentru astfel de evenimente asa ca strangetzi banu' la ciorap sa mai facem una lata :D
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
Quote:
daca e sa pot sa merg merg si eu cu prietenii mei gogutzii :drunk: numai sa va hotaratzi cand si unde ;) |
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
bah , pai pe asta nu o mai ratez , si asa am ramas chel de cat par mi-am smuls din cap de oftica . io am mai zis da nu m-a auzit nimeni , merem de mers dar in weekend asa ca sa fie de vineri pana duminica distractie si bautura. BLSu e la inaltime ca e break :P
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
poate mergem si noi astia de la inferno ca sa sarbatorim cupa ce a venit la ploiesti. 2 saptamani ar fi bine bine!
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
BINEINTELES GOGUGTZUL SKMA NU VA LIPSI! :lol:
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
In pana mea eu aduc hotelul meu sa va mai cazez! Dar de data asta daca se imbata iarashi Shantzu doarme afara pe presh ca ma innebunit!
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
Quote:
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
si...normal k nu o sa lipsesc...nici eu....ma gandesc k aku o sa iasa si mai si...k vad...k sar baga si fane...mai multi....:D abia astept:D
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
CAND UNDE SI LA CE ORA:)
|
Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:15. |
- Copyright 2026 4Tuning