Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Plecare la munte in stil Gogutzian ! (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/89853-plecare-munte-stil-gogutzian.html)

shantzu 08-09-08 15:05

Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Dupa ce am facut la buzau si "salata" monteoru am tras concluzia ca trebuie sa mai mergem pe undeva sa petrecem cateva zile in stil gogutian.
Prea curand nu o sa plecam , am baut la buzau toti banii.

Eu am deschis topicul sa fie aici si sa discutam.Pana plecam sa stabilim macar locul unde mergem.

Va saluta echipa de Gogutzi :lol:

Kr3atZa 08-09-08 15:11

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
stiu eu o cabana la busteni si o stii si tu shantzule...unde am fost de ziua simonei...ink mai am numarul proprietarului si am mai fost de mai multe ori...si mai e o vila mai mare ca aia tot prin apropiere...incap toti gogutzii :) sa va ganditzi catzi vretzi sa mergetzi si cand si sun eu acolo ;)

shantzu 08-09-08 15:12

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Taci kreatzo.
noi mergem cu cortul , dormim langa cort si in masini :lol:

GiGiCarbiT 08-09-08 15:15

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
SUNT deschis la alternative!!!! PREZENT!

PH86MIN 08-09-08 15:16

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Daca se merge peste vreo 2 saptamani si mergem cu cortul,si am cum,as merge si eu,de cort daca e ceva rezolv eu,am unul de 5 persoane :D

DONU' 08-09-08 15:26

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Corsa este pregatita in orice clipa pentru astfel de evenimente asa ca strangetzi banu' la ciorap sa mai facem una lata :D

Kr3atZa 08-09-08 16:58

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1739647)
Taci kreatzo.

shantzule cred ca dormi pe presh :lalala:
daca e sa pot sa merg merg si eu cu prietenii mei gogutzii :drunk:
numai sa va hotaratzi cand si unde ;)

Bengy_BLS 08-09-08 17:14

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
bah , pai pe asta nu o mai ratez , si asa am ramas chel de cat par mi-am smuls din cap de oftica . io am mai zis da nu m-a auzit nimeni , merem de mers dar in weekend asa ca sa fie de vineri pana duminica distractie si bautura. BLSu e la inaltime ca e break :P

Taraiebuca 08-09-08 19:46

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
poate mergem si noi astia de la inferno ca sa sarbatorim cupa ce a venit la ploiesti. 2 saptamani ar fi bine bine!

Skma 09-09-08 10:26

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
BINEINTELES GOGUGTZUL SKMA NU VA LIPSI! :lol:

TheMaax 09-09-08 11:07

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
In pana mea eu aduc hotelul meu sa va mai cazez! Dar de data asta daca se imbata iarashi Shantzu doarme afara pe presh ca ma innebunit!

grasu_10BEU 09-09-08 12:19

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Quote:

Originally Posted by TheMaax (Post 1741417)
In pana mea eu aduc hotelul meu sa va mai cazez! Dar de data asta daca se imbata iarashi Shantzu doarme afara pe presh ca ma innebunit!

totusi ...eu nu-mi dau seama...cum d nu m-ai auzit p mine....sforaind:))):lol:....k m-ia zis...cristi...k l-am zapacit...

grasu_10BEU 09-09-08 12:21

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
si...normal k nu o sa lipsesc...nici eu....ma gandesc k aku o sa iasa si mai si...k vad...k sar baga si fane...mai multi....:D abia astept:D

riv_gms 09-09-08 15:21

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
CAND UNDE SI LA CE ORA:)

TheMaax 09-09-08 15:23

Re: Plecare la munte in stil Gogutzian !
 
Quote:

Originally Posted by grasu_10BEU (Post 1741562)
totusi ...eu nu-mi dau seama...cum d nu m-ai auzit p mine....sforaind:))):lol:....k m-ia zis...cristi...k l-am zapacit...

AAAaaaaaaaaaaaaaa tu erai .................... si eu care credeam ca e cutremur ceva ............ :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 20:15.

- Copyright 2026 4Tuning