![]() |
Observatie comportament
De ceva vreme incoace, sectiunea locala ploiesti a luat-o pe aratura rau... Si asta din cauza moderatorilor (eu si shantzu, insa cum eu nu am mai avut asa timp sa ma ocup, l-am lasat mai mult pe shantzu) ..... :| si a voastra ca useri ai comunitatii
Foarte multe discutii offtopic, foarte multe vorbe aruncate la misto, se vorbeste numa in circ si panarama, cat de mult poate sa bea comunitatea, ce bea, unde bea, ca s-a facut muci ala .... si etc Lucrurile astea se pot vorbi si pe mess/tel/pm .. Nu trebuie sa vada toti. Cititi topicul asta numa si va da-ti seama.... si inca am mai sters din posturi ca erau totaaal aiurea Ceea ce trebuia sa fie o comunitate de pasionati auto, tind sa cred ca acum s-a transformat in altceva :| (nu as vrea sa spun ce, poate cineva s-ar simti jignit) Astept parerile voastre, sa vedem cum putem face sa ne fie mai bine. Multumesc TNG |
Re: Observatie comportament
Tng-u are dreptate.Eu am lasat de la mine de multe ori.Am zis ca suntem toti aici si e bine sa discutam asa mai deschis chiar daca e putin off-topic,dar cu timpul vad ca problema s-a accentuat si toata lumea face ce vrea pe aici.
Daca tng-u s-a sesizat , o sa incep sa imi iau in serios functia de moderator. Sunt sigur ca multora nu o sa le convina faptul ca o sa le dispara din ce in ce mai multe posturi (de infractiuni nu mai zic). |
Re: Observatie comportament
Quote:
|
Re: Observatie comportament
Quote:
|
Re: Observatie comportament
imi cer scuze pentru limbajul pe care l-am folosit . Imi cer scuze moderatorilor si membrilor comunitatii . In caz ca cineva considera ca am folosit un mod de comunicare mai vulgar .
|
Re: Observatie comportament
Si eu imi cer scuze dar daca zic si eu ceva, trbuie toti sa vina cu mistou, de ex topicu cu ce masinai mai alearga prin PH!
|
Re: Observatie comportament
nu stiu care e problema daca se face cumva vr o aluzie la ce am zis eu gresiti eu l am intrebat serios pe om pentru ca e destul de anonim si chiar vreau s ail cunosc mai bine
|
Re: Observatie comportament
Io zic doar ca nu am nici un stress ! SI daca vorbim de bautura ce are?!
Si nu mai vb tu TNG-ule de comunitate de rahat pe varza ca nu te-a mai vazut lumea cu anii racere inascut! Asa ca mai lasane frate cu ordinea asta ca asa zisa comunitate e in strada daca vrei sa o vezi seara de seara! |
Re: Observatie comportament
pe mine sincer ma enerveaza rau shantzu!!!si nu glumesc....nu ca persoana ci ca moderator....
ma gandeam ca un moderator ar trebui sa fie impartzial si el de cele mai multe ori nu e!!! inca odata ma repet,ca persoana e super dar ca moderator lasa de dorit. si in plus fatza de asta comenturile li sunt fff ''acide'' la adresa unor persoane,si asta fara un motiv intemeiat,ci doar ca e moderator. daca nu isi revizuieste comportamentul eu zic ca nu merita sa ramana moderator in continuare. ce *** de topic e ala cu echipa gogutxilor,cu bauturi cu rahaturi,e un forum auto nu de alcoolici parerea mea,daca vretzi sa tzinetzi cont de ea bine,daca nu putetzi sa facetzi ceva pe ea |
Re: Observatie comportament
Pe langa mine si tng-u mai sunt cativa moderatori care urmaresc sectiunea Ploiesti.
Poate am gresit eu ca am lasat de la mine sa se vb de bautaura pe acel topic , dar restul de moderatori dc nu au facut nimic ? pentru ca nu e nimic iesit din comun. Daca e forum auto nu trebuie sa se discute doar de masini si tuning.Pe forum exista si o sectiune destul de mare care nu are nici cea mai mica legatura cu masinile. |
Re: Observatie comportament
Quote:
Nu inteleg de ce ma ataci ? Care e faza cu racer innascut? Ce treaba ai tu cu mine si ce daca nu vin? Poate nu vreau, te-ai gandit? Ce comunitate zici ca e seara de seara in strada? Aia nu e comunitate, nu a fost si nici nu va fi vreodata ! (o comunitate nu este reprezentata de 1-2-3 membrii) Taz Vad ca tu ai inteles in linii mari ideea discutiei. Merci frumos ;) |
Re: Observatie comportament
in primul rand imi cer scuze daca am adus ofense cuiva prin postarea pe acest forum
in al doilea rand nu stiu de ce se face mare tam-tam in legatura cu postul meu.eu pur si simplu nu am vrut decat sa intru in comunitate(pana la urma doar despre asta e vorba cu tuningul nu,pasiunea comuna si anume masinile) apropo alti au facut caterinca nu eu.pot considera ca unii m-au cam luat la misto si asta nu e cam de bine intr-o comunitate.bine e adevarul e ca unii mai exagereaza dar nu cred ca a fost cazul meu. inca o data imi cer scuze tuturor celor care s-au simtit lezati de cele spuse de mine si daca e o problema asa mare postul meu cu masinile di ph cer sa se inchida pt ca nu-i nici o problema |
Re: Observatie comportament
nu e ma nici o problema, stai linistit
|
Re: Observatie comportament
mersi pt intelegere
Quote:
|
Re: Observatie comportament
Quote:
multa bafta. in momentul in care in dreptul tau sta scris moderator,cred ca ar trebui sa te mai ponderezi putzin cu anumite chestii.... |
| All times are GMT +2. The time now is 22:54. |
- Copyright 2026 4Tuning