Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-06, 07:24   #931
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse poze/filme

bine DON...bine ca tii telef inchis!! sa te sun ca disperatu' toata seara! ia zi cum facem sa vin sa vad ala...? da un semn de viata ceva...
si ai dreptate cu postul tau ala lung si kilometric, ca nu l-am citit de lene, dar sigur ai dreptate... glumeam, mai normal ca ai dreptate!

@taz, matizul ala e frumos (dupa cum ziceam, se poate si fara dungi), dar sincer.. nu as baga asa multi bani intr-un matiz. parerea mea. uite ca am gasit si ceva care nu imi place, ca sa ma mentin de gica contra: para-vanturile sau cum draq se numesc alea de plastic de la geamuri. cum aveau boshorogii la geamurile de la daciile 1300.
legat de ce i-ai zis lu fietzel..cred ca tu nu stii sa te adresezi si ai impresia ca toti care iti zic ceva negativ tre sa invete sa iti vorbeasca..??? nici tu nu ai pastrat un ton respectos cu mine, desi nu ne cunoastem..asa ca te rog mult...daca ai ceva cu mine sau fietel, ne putem vedea la sala oricand sa ne cunoastem. ca nu stiu daca varsta trecuta in dreptul profilului tau e cea adevarata! . omu' ti-a zis frumos ca nu are dungi. daca tie ti s epare ca ti s-a adresat gresit..uite iti repet eu: NU ARE DUNGI... sa vad mie ce mai imi zici.
nu am nimic cu tine, dar vad ca daca primesti un raspuns negativ te cam simti suparat si asta nu e bine... cum zicea si DOn..daca intrebi, asteapta-te si la rasp care nu iti vor placea!
idee lu fietzel era ca tre sa arate asa un matiz ca sa fie considerat frumos. dupa cum vezi nici pleoape ca ale matizului tau nu are..deci... ? iar te simti ofuscat?
eu zic ca in spatele monitorului nu prea ne putem conversa..hai la sala sau undeva sa ne punem masinile fata in fata si sa vedem care cat kitsch are pe ea. si te asigur eu ca la cati bani am bagat in a mea, ma apropiam de turbo tau si 100 de cai
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 09:33   #932
Bmw_E30dak

Stage 5
 
Bmw_E30dak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,156
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse poze/filme

pun si eu niste masini de la mare dak tot sunt la sunt in constanta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	tampeetzyyyyyyyyyyyyy 005.jpg
Views:	69
Size:	83.9 KB
ID:	130688   Click image for larger version

Name:	tampeetzyyyyyyyyyyyyy 003.jpg
Views:	77
Size:	102.6 KB
ID:	130689   Click image for larger version

Name:	tampeetzyyyyyyyyyyyyy 002.jpg
Views:	73
Size:	82.9 KB
ID:	130690  

Click image for larger version

Name:	01042006(172).jpg
Views:	85
Size:	181.9 KB
ID:	130691  
Bmw_E30dak is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 09:43   #933
fietel

Stage 2
 
fietel's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 27
Default Re: Diverse poze/filme

hehe... hai sa punem capat. tazule, te-am vazt la omv in albert.. umflai caucioacele parca.. nu am avut coraj sa vin sa vb cu tine...:P serios acu, matizu e frumusel ca masina insa nu stiu, pur si simplu nu imi place modul asta de a pune elemente racing pe el, cand de fapt e cum e saracu. uite de exemplu mai degraba as aprecia daca ti-ai retapitzainteriorul in vinilin crem, daca ai renunta la toate inscriptiil ede pe ea inclusiv dungi, si ai pune stoape clare... parerea mea.

o sa ne gasim la sala si o sa discutam... cred ca pina la urma ingropam noi securea, ca n-om fi asa de inversunati.. mai ales cand e vorbe de masina .. altuia. va asigur ca si fietelul meu are jdemii de defecte grave, de la chedere de usi care nu etanseaza, sau tablele motorului care inca-s ruginite...
fietel is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 09:59   #934
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse poze/filme

oricum, si eu apreciez sa mi se spuna defectele la masina mea... dupa ce o vedeti
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 10:24   #935
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Diverse poze/filme

da scoate fum negru
alex2see is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 10:49   #936
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse poze/filme

crezi tu? ii dau talpa in fata ta si daca scoate mai mult decat cel usor vizibil... raman dator de o bere!
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 10:53   #937
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Diverse poze/filme

vezi ca si tu esti sensibil { aproape toate scot ..........inseamna ca a ta nu }
alex2see is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 10:55   #938
fietel

Stage 2
 
fietel's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 27
Default Re: Diverse poze/filme

al meu scoate ulei.. mult si marunt.. in 45 minute a aruncat asa frumos ulei ca a imbibat bine pe acolo... apropos, stie cineva prin ploiesti un magazin unde se gaseste azbest? ma intereseaza atat placi cat si fasha ... evacuarile motorului inconjoara delcoul, ca sa reglezi un avans ceva 99% sanse sa lasi pielea de pe antebratz pe tzeava de evacuare..
fietel is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 10:58   #939
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse poze/filme

normal ca sunt sensibil...dar eu nu iti spun sa "vii cu masina ta la sala sau e a parintilor" cand imi spui ce defecte are maisna. eu ti-am zis sa zici dupa ce o vezi..nu doar din auzite..
toate scot...clar..de asta mi-am si luat o marja de eroare.. nu am zis ca nu scoate deloc... atunci era o prob, ca inseamna ca il scoate pe alta parte.

fietzel: ma interesez de azbest..doar poate ar fi bine sa vorbesti si cu amicu' nostru comun - "muzician auto" ca poate stie si el ...
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 11:04   #940
fietel

Stage 2
 
fietel's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 27
Default Re: Diverse poze/filme

eee.. nu stie el de azbest, el stie de clarioane si de alte alea.. GTI almighty.. nu de masini mici si linistite ca a mea :P el le are cu sonorizarea, am zis ca apelez la el pt o recomandare audio...
fietel is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 11:13   #941
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Diverse poze/filme

bogdan vin la sala si conduce si mama daca e nevoie
mie imi place disel dar sunt de parere ca ar trebuie sa fie numai pe masini mari
si orcum intradevar la disel cu cat e mai nou{02 03 04 06} cu atat scoate mai putin fum
__________________
SE VINDE UNA BUCATA MASINA BUNA
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1241692360
alex2see is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 11:24   #942
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse poze/filme

fietel... GTI almighty se ocupa si cu constructii..doar stii..

@alex..sa vezi c cuplu nesimtit are in a 5-a la 50 si cum pleca...
a mea e 03..deci eu zic ca da bine fara fum..

stai linistit ca si mama conduce
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 11:30   #943
alex2see

Stage 5
 
alex2see's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,245
Member of:
[Opel]
[VW]
Default Re: Diverse poze/filme

lol daca s ar sui mama la volanul masini mele cred ca as inebunii te respect pentru asta jos palaria{am observat ca trage bine ..la demaraj e mai greu o leca}
alex2see is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 11:48   #944
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse poze/filme

loool! am zic ca si mama conduce. nu masina mea. are maisna ei. pana acum nu a avut (ne)voie sa conduca masina mea.
bogdan_wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-07-06, 11:59   #945
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Diverse poze/filme

Bey oameni (ne)buni.Acilea scrie "Diverse poze si filme" ... iar voi vb de cu totul altceva.Aualeuu
tng is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -