Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-12-07, 13:54   #6706
platon911
Opel Driver

Stage 5
 
platon911's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,838
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by tng View Post
Ce facem maine seara ?
Sa vb cu careva care are camera video, sa ne tragem pe sticla la niste patinaje?
TNG ceva in seara asta?
platon911 is offline  
Old 14-12-07, 14:17   #6707
Vibe
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Vibe's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,508
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Diverse discutii

http://detalii.wordpress.com/2007/06...v-si-clubbing/

FOARTEEEE TAREEEEEEEEEEEEEEEEEE

p.s. parerea mea.
Vibe is offline  
Old 14-12-07, 15:28   #6708
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by alex2see View Post
jakal iesi la plimbare cu sania
mah aseara nu am iesit ca am fost dadaca....cred ca diseara dar nu prea mai e zapada,deci......ce draq sa mai faca pacura mea........
jakal is offline  
Old 14-12-07, 16:04   #6709
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

in seara asta plecam la munte
asa am vorbit aseara
shantzu is offline  
Old 14-12-07, 22:36   #6710
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by jakal View Post
mah aseara nu am iesit ca am fost dadaca....cred ca diseara dar nu prea mai e zapada,deci......ce draq sa mai faca pacura mea........
see-ule in seara asta am iesit si PACURA a dat iar reprezentatie...misto....i-am dat-o si lui fane si l-am bagat in boala...vrea iar urs.........
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline  
Old 15-12-07, 07:42   #6711
kraven_4_all
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,699
Default Re: Diverse discutii

foarte bine jakale .....

si baieti cum a fost la munte?))) =)) ...va zic yo ...frig frate ...foarte frig ....iti ingheata ideile in creieri`!!! )))


recomand cine vrea sa se duca la munte sa fie echipati corespunzatori, ma refer sa fie ok cu masina, anvelope de iarna, lanturi, lopata etc ....
kraven_4_all is offline  
Old 16-12-07, 03:12   #6712
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Diverse discutii

belea de tot azi
A avut loc prima etapa de " Dat cu banneru' " pe platou la azuga
Asteptam cu nerabdare urmatoarele etape ,cat si filmarile
shantzu is offline  
Old 17-12-07, 17:54   #6713
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
bai ce vrei mah sa iti plateasca ceva pe care tu oricum iti iei banii cand o vinzi , asa ca nu are rost sa mai vorbim de asta. si sa numai vorbim ca e greseala ta nu schimbi tu, scazi din pret sa il schimbe cel care o cumpara. si nu trebuie sa faci scandal asa mare pe tema asta ca daca e sa incep si eu sa imi dau drumu la gura pe forum nu ar fi frumos. asta se discuta intre patru ochii dar se pare ca bunul simt a disparut de tot de aici si-au facut loc interesele in fata la tot
Tu ce esti mai nou avocatu poporului !?Ca vad ca iar le stii pe toate ! Ce te bagi ca curca in lemne cand nu stii macar despre ce s-a vorbit !Iti place si tie sa te mai aflii in treaba asa uneori ti-am mai spus eu ca si cu tine io nu prea am nici o gluma !
__________________
::ex: Opel Vectra A 2.0 8v TURBO - Meqasquirt 2 Stand Alone Management:: Proiect AS Tuning ::
Opel Astra G 1.6 16V in progress
Skma is offline  
Old 17-12-07, 18:11   #6714
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

pai tu nu ai cu nimeni nici o gluma asa am vazut(dupa tine majoritatea suntem niste nimicuri in fata ta ), si nu sunt avocatu nimanui eu mi-am spus punctu de vedere, si crede-ma ca nu am timp sa fac glume cu vedetele care cu ceva timp in urma conducea o masina de firma si si-a luat o masina si numai avem loc pe strazi. cand iesi afara da-mi un pm sa stau in casa ca sa nu ies si eu sa incomodez vedeta pe drumuri publice ca numai e loc de tine nici pe forum nici pe strazi, si nu le stiu eu pe toate tu le sti asa am vazut.
andrei_hrz is offline  
Old 17-12-07, 21:15   #6715
ven`u

Stage 5
 
ven`u's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,069
Member of:
[Opel]
Default Re: Diverse discutii

Quote:
Originally Posted by Skma View Post
Tu ce esti mai nou avocatu poporului !?Ca vad ca iar le stii pe toate ! Ce te bagi ca curca in lemne cand nu stii macar despre ce s-a vorbit !Iti place si tie sa te mai aflii in treaba asa uneori ti-am mai spus eu ca si cu tine io nu prea am nici o gluma !
nu e ma avocatul nimanui ... dar are dreptate ... tu vrei ceva pe nimic ... pe bune ...dar tu nu intelegi lucru asta ... io zic sa te gandesti mai bine si sa-ti aduci aminte ca nu te-a fortat nimeni sa faci lucru asta. ...si nu ti-a dat nimeni un raspuns 100% inainte ... !!
__________________


Opel Vectra 1.6 16V X16XEL CD...
Under Construction
ven`u is offline  
Old 17-12-07, 22:30   #6716
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default Re: Diverse discutii

ce e skama, dai masina?
tre is offline  
Old 18-12-07, 00:28   #6717
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

si inca un lucru Skama ai zis u ca de ce m-am bagat, aici tu ti-ai expus un punct de vedere in fata la toti cei care frecveteaza acest forum public, si ca urmare toata lumea sa poata discuta pe tema care ai spus-o tu, asa ca daca vroiai sa nu discute lumea si sa nu isi spuna lumea punctu de vedere ar fi trebuit sa fi dat un pm, si mai usor cu vedetismele astea ca ca nu isi au rost, sincer daca ai fi participat si tu macar la o competitie oficiala sau macar sa te fi afirmat cu un premiu ceva la aspect sau sunet sau macar 402metri tot respectu dar tu esti tare in gura si in fata toata lumea trebuie sa faca cum vrei tu. daca vrei sa fi sef si sa faca cum vrei tu trebuie sa iti infintezi o firma cu angajati tai sa faci asta nu pe un forumu public.si inca o chestie care poate te face sa te gandesti un pic la vorbele tale, daca e sa o luam asa cu vedetismele cand tu invatai decretu alti concurau la prima editie de la buzau.
andrei_hrz is offline  
Old 18-12-07, 07:25   #6718
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Diverse discutii

andrei, scuze ca ma bag, dar acum, ca sa poti scoate capul in oras, tre sa detii cupa sau ceva? la cursele pt care merita sa participi nu se dau cupe, if u know what i mean.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline  
Old 18-12-07, 09:24   #6719
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse discutii

ce aveti ma cu skma ca pare baiat ok.....de fapt toti sinteti......o dam in certuri d-astea acum in prag de sarbatori??? mai intra si altii din tara pe sectiunea noastra si vede ce "bine" ne avem.....
jakal is offline  
Old 18-12-07, 10:41   #6720
andrei_hrz

Stage 4
 
andrei_hrz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 288
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Diverse discutii

nu ma deranjeaza bogdan, am spus si mai sus e un forum public si toata lumea isi poate spune punctu de vedere daca nu vroiam sa comenteze lumea ii scriam un pm.si bogdan nu trebuie sa deti cupa doar daca suferi de vedetisme si de a da comenzi pe aici prin comunitate, daca vrea sa dea comenzi sa isi cumpere un caine sau sa isi faca o firma cu angajati nu sa isi arate calitatile de sef intre noi.
andrei_hrz is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -