Da amatori de offroad sunteti prin ploiesti sau PH ?

sa ne adunam si noi cateva jeepuri si sa facem trasee faine

eu oricum plec cu tata peste tot

. Dar e mai misto mai multe masini, mai ramane unu impotmolit, ne mai chinuim sa-l scoatem etc

iese show