Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-01-06, 17:40   #31
DRooPY

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,292
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

fartzilor eu zic ca cel mai bine ar fi sa asteptam pana va fi un pic mai cald pt ca eu unu nu as mai iesi pe frigul asta tocmai din motivul asta am zis sa organizam ceva prin martie
ce mai e o luna..!
DRooPY is offline  
Old 25-01-06, 17:48   #32
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

da... cand va fi mai cald

t@z
da-mi un PM si explica-mi te rog intentia pe care o ai
tng is offline  
Old 25-01-06, 17:52   #33
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default

nu exista intalniri legale/ilegale (nici principial nici practic) da nu numa noi tre sa stim lucrul asta.
tre is offline  
Old 25-01-06, 18:04   #34
yep_terror

Stage 1
 
yep_terror's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default

eu zic sa vorbiti deschis, fara ocolisuri ca sa stie exact cine a gresit si sa mai stie si ca nu e binevenit!!! parerea mea! daca e vorba de PM inseamna ca vor veni doar cei care au masini??? se exclude segmentul 15_18 ani?
yep_terror is offline  
Old 25-01-06, 18:10   #35
streetcarconcept

Stage 3
 
streetcarconcept's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 126
Default xxx

Avand in vedere ca acum fac parte si din Grupul Ploiesti am sa vin si eu cu argumente vis a vis de intalnirile din Ploiesti !

* As vrea ca in momentul cand se va deschide showroom-ul de la Ploiesti ca toti oamenii care participa la intalniri, care sustin fenomenul de tuning cu cat pot ei, sa aiba un fel de legitimatie cu care sa se prezinte la curse, intalniri pentru ca altfel am sa patesc cum am mai patit pana acum! Adik :
- au venit indivizi din afara si au facut haos iar noi am avut de suferit de pe urma lor !

* As vrea ca noi toti sa fim o grupare ordonata inainte de toate, fara sa atragem atentia prea mult ! Prea multa atentie inseamna mai multi ochi pe noi si automat mai putina securitate ! In momentul cand se va deschide showroom-ul o sa avem unde sa ne strangem si mai ales o sa avem unde sa ne tragem ! In nici un caz in parcari private sau in alte locuri publice ! Tot ce se va discuta intre noi , care o sa facem parte din GRUPUL SCC PLOIESTI , va ramane strict !

* Fiecare om sa contribuie cu o suma ....( de ex : 500 mii pe luna ) care nu cred ca ar fi o problema din care sa luam pentru noi ce avem nevoie; sa platim pe unde mergem ; Intr-un cuvant sa nu fim UNKNOWN ci sa fim un grup cu finante care \" are de unde \" !

* Nu vreau sa se supere nimeni dar vreau sa stie toata lumea ca trag foarte multe si aici in Bucuresti pentru Ploiesti ! Vreau sa iasa bine totul de la cap la coada tocmai de aceea imi dau si eu cu parerea pentru ca fiecare e liber sa isi exprime opinia ! Daca mai este luata si in calcul ar fi si mai bine !

* Din partea mea vreau sa stiti ca o intalnire va este deja promisa si in nici un caz la Sala Sporturilor sau cum se cheama, ci o sa mergem la munte la Poiana Tapului ! Am pe cineva acolo care are hotel si as vrea sa inchiriem hotelul ! Am sa ma interesez cat costa, asa pt mine si o sa avem totul la dispozitie ! Nu stiu cu mancarea cum sta treaba dar nu cred ca ar fi o problema .... !

* Sa nu se uite ca tot ce fac , fac in principal pentru voi pentru ca stiu ca se poate !

* De exemplu toti cei care vor face parte din club vor avea parte si de discounturi din partea mea la orice piesa comandata de la mine !

Bafta multa !

MARIO SCC
streetcarconcept is offline  
Old 25-01-06, 18:23   #36
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

E buna ideea cu legitimatiile Mario


Concluzia, cand o fi mai cald!
tng is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -