Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > ITS - 2005 - Constanta

ITS - 2005 - Constanta International Tuning & Sound - Constanta - 14 August 2005

View Poll Results: A fi, sau a nu fi?
De bine. 44 72.13%
De rau. 17 27.87%
Voters: 61. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 16-08-05, 22:16   #1
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default I T S Ct. bun sau rau?


Evenimentul in totalitatea lui a fost bun sau rau.
V-ar placea sa mai participati la un eveniment de acelasi nivel?
Oricine-si poate da cu parerea votand si comentand acest eveniment dezvoltat la a doua lui editie.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 16-08-05, 22:30   #2
GReedY

Stage 2
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 57
Default

A fost super tare atmosfera
Mie mi`a placut fff mult si sper sa fie cat mai multe
Iar cei care tot comenteaza ca a fost najpa sa incerce sa faca si ei asa ceva si dupaia sa comenteze si sa critice pe altzii , oricum astia care tot zic ca a fost najpa si nuj ce... NU o sa faca ei niciodata asa ceva ...

FELICITARI ORGANIZATORILOR
GReedY is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 10:02   #3
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Ce poate fi de rau ? Greseli in organizare ? Conteaza prea putin . Important e ca s-a facut .
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 14:53   #4
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default

N-am vrut sa scriu nimic pt a nu fii partinitor.Dar personal cred ca show - ul facut de baietii din MR si NSL a fost......de nota 10+.....
Dar asta se vede si din poll......81% din cei de pe forum cred acelasi lucru....
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 15:03   #5
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

MR a fost la inaltime pe toate fronturile . Si in parcare si pe pista si la organizarea cursei. CEL MAI TARE TUNER AUTOHTON - ANDREI WRC SAD !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 15:04   #6
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default

A fost ceva unic in Romania. Pana acum nu am mai vazut asa ceva si probabil nici nu se va mai vedea prea curand... NoSpeedLimit Romania si Midnight Racers au aratat ceva acolo... In totalitatea lui, ITS Constanta a fost cel mai tare eveniment auto de pana acum.
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 18:11   #7
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mi-a placut cu cateva execptii, dar in Oradea a fost mult mai tare! (Oradea a fost cel mai tare eveniment de tuning in Romania pana acum, pentru ca au venit masinile de afara)
__________________
www.insomniaracing.org

Portocala Mecanica
zetemte is offline   Reply With Quote
Old 17-08-05, 18:25   #8
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zetemte\"
Mi-a placut cu cateva execptii, dar in Oradea a fost mult mai tare! (Oradea a fost cel mai tare eveniment de tuning in Romania pana acum, pentru ca au venit masinile de afara)
din punctul asta de vedere ca au venit masini din afara , da a fost cel mai tare la oradea , da ca show la constatna a fost mai misto si oricum cand s`a mai vazut show , burn cerculete , si demo viteza in doar 1 zi ?
__________________
1989 BMW E30 Alpine Weiß 4doors II
https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic1528_2.gif
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 21-08-05, 00:38   #9
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default

A fost frumos, problemele organizatorice conteaza prea putin acum, dar ar trebuii sa se tina cont de ele pe viitor ca sa nu se mai repete, ce sa zic.. La cat mai multe showuri
__________________
My signature!
Insanity is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 11:42   #10
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

mda...deci am avut dreptate...organizatorii au fost pe spate, noroc de impatimitii care au facut ca totul sa fie bine.
Daca credeti ca nu am dreptate, sau ca nu am avut dreptate de la incveput, cand am tot zis ca va fi o mere teapa din partea organizatoilor...
noroc de toti cei care au facut show si si-au rupat masinile la cercuete si restu', sau pe drumul pana la Constanta daca au fost din alte parti...asa mai bine pune fiecare o anumita suma, alegem un oras din mijlocul tarii, sa fie distanta aproximativ egala, inchiriem un aeroport si facem rost de niste aprobari, si ne facem de cap o zi intreaga...oricum, suma va fi mult mai mica de 10 euro de persoana, asta mai mult ca sigur.
Dar se pare ca unii inteleg astfel de evenimente ca si posibile momente de a face bani.
Crazy show-urile organizate in Oradea de ce nu au fost pe bani?fiindca au fost facute de pasionati, Ervin a si fost la ITS, Polo portocaliu la fel...si inca multi altii, care nu au nevoie de banii unui public si asa indragostit de masini tunate si spectacol cu mult fum de cauciucuri si miros de forja, care ar plati sume destuld e considerabile (10 euro , spre exemplu) ca sa vada un pic de show
Putem sa facem si noi asa ceva cu putin sprijin din partea 4tuning si a catorva oameni binevoitori, fara sa dam banii unor oameni care nu cauta decat sa acastige si sa minta publicul.
Daca tot e sa nu fie tot ce se promite pe afis, de ce nu se intra pe gratis?ca atunci nu s-ar plange nimeni...dar nevoia de a face bani pe \"spinarea\" pasionatilor este prea mare...
O sa fie la Oradea Crazy show, garantat pe gratis, si o sa vedeti ca se poate organiza si ceva fara exagerat de multi bani luati de la spectatori, trebuie doar o mana de ajutor la organizare.
va salut!
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 26-08-05, 13:12   #11
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"daflyer_oradea\"
mda...deci am avut dreptate...organizatorii au fost pe spate, noroc de impatimitii care au facut ca totul sa fie bine.
Daca credeti ca nu am dreptate, sau ca nu am avut dreptate de la incveput, cand am tot zis ca va fi o mere teapa din partea organizatoilor...
noroc de toti cei care au facut show si si-au rupat masinile la cercuete si restu', sau pe drumul pana la Constanta daca au fost din alte parti...asa mai bine pune fiecare o anumita suma, alegem un oras din mijlocul tarii, sa fie distanta aproximativ egala, inchiriem un aeroport si facem rost de niste aprobari, si ne facem de cap o zi intreaga...oricum, suma va fi mult mai mica de 10 euro de persoana, asta mai mult ca sigur.
Dar se pare ca unii inteleg astfel de evenimente ca si posibile momente de a face bani.
Crazy show-urile organizate in Oradea de ce nu au fost pe bani?fiindca au fost facute de pasionati, Ervin a si fost la ITS, Polo portocaliu la fel...si inca multi altii, care nu au nevoie de banii unui public si asa indragostit de masini tunate si spectacol cu mult fum de cauciucuri si miros de forja, care ar plati sume destuld e considerabile (10 euro , spre exemplu) ca sa vada un pic de show
Putem sa facem si noi asa ceva cu putin sprijin din partea 4tuning si a catorva oameni binevoitori, fara sa dam banii unor oameni care nu cauta decat sa acastige si sa minta publicul.
Daca tot e sa nu fie tot ce se promite pe afis, de ce nu se intra pe gratis?ca atunci nu s-ar plange nimeni...dar nevoia de a face bani pe \"spinarea\" pasionatilor este prea mare...
O sa fie la Oradea Crazy show, garantat pe gratis, si o sa vedeti ca se poate organiza si ceva fara exagerat de multi bani luati de la spectatori, trebuie doar o mana de ajutor la organizare.
va salut!

Felicitari pentru pozitia verticala pe care ai avut-o tot timpul.
Am incercat sa te temperez putin la inceput insa fara a dori sa-ti infig pumnul in gura. Sa adeverit ce ai spus, era poate de asteptat insa am considerat ca merita sa aibe si altii sansa sa se afirme.
Le multumesc pentru sprijinul indirect acordat.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 11:08   #12
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

singurii care au luat bani au fost madam Balenutza si b(eshi)elgienii.Si gesturile care le-au facut ei sincer au lasat un gust amar tuturor.F multe lucruri care le-au promis nu le-au respectat. Pe viitor nu cred ca o sa mai colaboreze cineva cu ei
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 15:53   #13
BIZ

Stage 5
 
BIZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 333
Default

idem ady .... mai mult ca sigur ca nu o sa mai colaboreze nimeni
BIZ is offline   Reply With Quote
Old 22-09-05, 19:05   #14
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default sal

Daca nu erau ursuletele nu mai era misto deloc ..cel mai tare a fost
B-69-HAI......au facut si ceilalti ceva ....fara ei nu ar fi iesit calumea ...au facut atmosferå ....apropo a doua parte de liniute unde a fost ......parca era vorba sa fie si a doua parte de liniute
__________________
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 22-09-05, 22:34   #15
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

si cate inca era vorba sa fie...
vom fi mult mai atenti si rigurosi in analiza evenimentelor....
credem ca a trecut bucuria ca avem evenimente si momentul descoperirii ca SINGURA bucurie este ca avem si noi evenimente...
Gratzian is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -