Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > ITS - 2005 - Oradea

ITS - 2005 - Oradea International Tuning & Sound - Oradea - 22 mai 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 23-05-05, 17:17   #16
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Astazi la garaj ne-au sosit pozele de la Oradea. Am stat cu rabdare si am vazut peste 200 de poze facute de BIX si CTL .
-FELICITARI ORADEA!!!!
-Data viitoare promitem sa fim mai multi prezenti.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 23-05-05, 18:03   #17
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Multmim pentru reconoastere si pentru aprecieri. Si data viitoare chiar ca am vrea sa fiti si voi mai multi. Va asteptam, ca se pare ca lupta se da intre Oradea si Bucuresti, pe plan national, deocamdata.

__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 23-05-05, 19:12   #18
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

PICNIC PE AEROPORTUL DIN ORADEA...Felicitari baietilor care au castigat...merite peste merite tuturor...hai sa va spun o poveste...acum o luna jumate, un cineva din Cluj, ia legatura cu niste cineva din Oradea pentru a vedea in ce consta un anume show anuntat pe 22 mai pe aeroport...acei doi cineva spun ca va fi un concurs intitulat DB Drag care consta in masurarea SPL in masin...printre alte concursuri si chestii ce vor avea loc la acel eveniment...tot acei doi spun ca ei nu se pricep la muzica din masini dar ca vor angaja pe cineva care sa se ocupe...cu aceste promisiuni, baiatul din Cluj se intoarce acasa, aduna oameni si incepe o munca nebuneasca pentru a face masini competitive la SPL...si le-a terminat cu cateva ore inainte de plecarea catre acest minunat show...ajunsa echipa pe aeroport la Oradea, in ziua X, 22 mai,asteapta cu nerabdare sa inceapa concursul de SPL...cred ca acea echipa din Cluj nu era singura care astepta acest SOUND CONTEST....mai erau si altii...trece vremea si se anunta premiile pt tot felul de categorii...orice numai DBDRAG nu...trece si trece vremea...acel cineva din Cluj cauta un organizator, ii spune ca trebuie sa inceapa si acel concurs atat de mult asteptat...organizatorul il duce la un al treilea tip, belgian, unul mic si blond...asta cand il vede pe acel cineva din Cluj incepe o discutie de genul:\"YOU CAME FOR dBDrag...sorry, the airport guys don't allow us to hold the contest...this is Romania, your country, your politics...\"la vorbele acestuia acel cineva din Cluj spune:\"we came for something that was announced 2 month ago...that's why we came for...dBDrag...\" si tipul acela mic si blond, belgianul, care tinea niste DVD-uri in mana, i le intinde baiatului din Cluj si ii spune:\"take this for your trouble\"...concluzia a fost ca nu s-a mai tinut nici un dBDrag, THIS IS OUR COUNTRY, putem cheltui si investi cata munca vrem noi si de 10 ori mai multi bani pentru a merge la un concurs...ca sa primim in schimb DVD-uri...practic aceasta zi de 22 mai a fost pentru unii un picnic foarte scump pe aeroportul din Oradea...multumim organizatorilor...va promitem ca treaba nu ramane stinsa si ca se vor lua masuri din partea noastra pentru a fi despagubiti pentru reclama mincinoasa...e ca si cum s-ar anunta un concert Rolling Stones si pe scena sa apara trupe de manele... ati fi cheltuit atatia bani ca sa vedeti si sa ascultati \"AOLEU INIMA MEA \" si \"SA MOARA DUSMANII CA EU AM BANI SI FEMEI\"????????????????????????????NOI NU!!!!!treaba e ca incepe sa devina o obisnuinta...pentru a doua oara in interval scurt de timp am luat teapa la evenimente similare...anuntate si netinute...de data asta va fi altfel...bafta in continuare...LOUD TEAM
__________________

Uischi...I'll never forget you...
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 23-05-05, 21:06   #19
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default

CEL MAI TARE TUNING SHOW ORGANIZAT PANA ACUM IN ROMANIA!!!!!


genial ... felicitari baietilor de la INTERNATIONAL MEETING TEAM si TRIUNGHI.COM pentru geniala reprezentatie shi manifestare de FORTZE!!!!

Bravos PARTICIPANTZILOR ... felicitari PARTICIPANTULUI DIN UNGARIA!!!

bravos ctl`u ... mazda 6 din vantage ... shi baietii de prin oradea cluj shi ce mai e p'akolo (reZ gaju`le!)

(ps: m-am pozat in ELEONORE)
__________________
polifem is offline   Reply With Quote
Old 24-05-05, 17:05   #20
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

AMIN! bine zici ...organizare de nota 9 in comparatie cu ce s-a mai tinut pe la noi ...dar oganizare de nota 4 in comparatie cu ceea ce vroia sa fie de fapt !
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 24-05-05, 22:08   #21
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default

masini frumoase
fete frumoase
vremea frumoasa
dar lipsa DbDrag sau inducerera in eroare cu reclame false a unora m-a dezamagit foarte tare ,deoarece eu am asteptat in soarele acela sa apara concursul pt care am lucrat pana noaptea pe masina ca sa pot participa si eu si acel concurs nu a mai aparut.eu am venit de la cluj doar pt acel concurs si ....teapa.


inca odata ...mare dezamagire

LOUD TEAM
__________________
Team C.S.R.
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 26-05-05, 06:42   #22
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Saraca dubitza
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 26-05-05, 13:48   #23
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Pt RO a fost cel mai tare show dupa parerea mea. Asta e ca nu s-a tinut db drag. Si eu aveam masina pregatita pt db drag si unu dintre motivele pt care m-am dus la oradea a fost sa particip la db drag. Dar faptul ca nu s-a mai tinut concursul a fost compensat de catre prezanta masinilor din belgia si ungaria si cele din oradea. Foarte, foarte misto. Sa speram ca data viitoare o sa fie DB Drag si ca or sa participe cat mai multzi!!
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 28-05-05, 09:01   #24
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default

mda..ce sa zic ..a fost f.f.socanta experienta,cel putin pentru mine...multe masini ..si masini frumoase ...mai ales de la noi din TARA...nu ma asteptam la asa ceva ,oradea, cluj si bucuresti ati fost adevarati..ati aratat ca se poate...bravo baieti
In schimb...si nemultumirile au fost pe masura.......in primul rand primirea a fost asa cum a fost...nu din partea politiei(ca ei si+au dat interesul).ci din partea organizatorilor ....mai exact uimirea a fost cand am vayut biletele de intrare...ERAU DE ANUL TRECUT DIN ALTA TARA..da!!ati citit bine..eu am ramas...masca cand am vazut..etc etc ...nu cvred ca mai are rost sa mai vorbim
silk' is offline   Reply With Quote
Old 29-05-05, 16:27   #25
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"daflyer_oradea\"
Multmim pentru reconoastere si pentru aprecieri. Si data viitoare chiar ca am vrea sa fiti si voi mai multi. Va asteptam, ca se pare ca lupta se da intre Oradea si Bucuresti, pe plan national, deocamdata.

[

Vreti sa va spun parerea mea?????????
Multumesc pe aceasta cale organizatorilor ca au putut fura pe fata munca unora si incadran-d in acelas timp pe a BIHORENILOR in locul lor
TINETI-O TOT ASA..............O SA MAI VENIM [/b]
bix is offline   Reply With Quote
Old 29-05-05, 19:56   #26
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Bix...fara sa ne certam. NU V-A FURAT NIMENI munca, premiile au fost date de juriul de specialitate din Belgia...care e iar problema?
Revenim la vechile discutii? Insomnia au fost singurii care au fost in numar mare pe acolo, si au luat destule premii.
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 03-06-05, 18:52   #27
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Am si eu o intrebare ... am vazut ca pe spatele biletului era prezenta o compilatie international tuning sounds volume 5 .... aveti idee de unde se poate face rost de aceste compilatii?
SFW is offline   Reply With Quote
Old 04-06-05, 00:36   #28
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

O fost pe aeroport de vanzare, daca stiu bine...caut-o pe net sau pe dc, ca deja e plin...
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 04-06-05, 08:11   #29
sfigmo

Stage 5
 
sfigmo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 908
Member of:
[Moderators]
[TIME SQUAD]
Default

La urmatorul show, du si tu 12 masini pt sound...dar sa te asiguri mai intai ca nu se tine nici jumate din cele promise...ti se va oferi un set de 5 astfel de compilatii FOR YOUR TROUBLE......eu asa am patit...pacat ca le-am refuzat...cine stie ce era pe ele....bafta
sfigmo is offline   Reply With Quote
Old 04-06-05, 23:16   #30
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default

Pai mi le vindeai mie pai n am prea gasit ... nici pe internet n-am gasit de cumparat. Chiar mi-a placut muzica pusa acolo ... te baga in atmosfera .
SFW is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -