Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 16-01-08, 09:43   #436
dj_geo_bv

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 185
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

rADU87 stai linistit omule bine ca ai scapat cu viata..si eu am avut accident in toamna chiar imi adusesem masina din belgia..iti vine sa crezi sau nu darm-am rasturnat la 60 la ora..pe rahatdin ala de griblura..era si bordura inalta si m-a tras urgent in sant.si -am rasturnat..reparatia m-a costat 3000 de euro..casco nu apucasem sa fac...masina nu a fost tare sifonata dar manopera si vopsitul m-au distrus la portofel... asta e..acum am uitat si asta e viata...
dj_geo_bv is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 13:41   #437
MIRCAT

Stage 5
 
MIRCAT's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,235
Member of:
[RENAULT]
[4Rally]
[Toyota]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

Quote:
Originally Posted by Horhellito View Post
Inteleg perfect sentimentul! Io am patit-o acum ceva in parcare la firma (intre timp am reparat-o) !!! Ideea e ca parcarea e cu locuri definite si pazita si inchisa, doar ca-s multe masini...si unde-s multi evident si puterea creste !!!

Ah...si recent mi-au spart geamul la un Opel Astra ca sa imi fure detectorul pe care l-am uitat o noapte pe bord, pe o strada unde locuiesc cam din 1980 si unde nu am vazut sau auzit ca s-a spart vreo masina vreodata!!! Asta ca sa fie wknd-ul relaxat si chestii !!!

deci si eu accept membre sau parti, inclusiv organe interne ale colegului meu care mi-a facut bucuria si ale hotului...care mi-a facut cealalta bucurie
Nasol ....stiu....problema care este de fapt....?!?!!!masina am sifonat-o intr-un logan care circula regulamentar,din cauza unui smecher de sofer de pe autobuz a dat cu o bata in masina mea in trafic pt ca m-am bagat in fata lui la semafor!!!!.......nasol este ca nu i-am retinut nr de inmatriculare in intregime,dar.......organizam filtre cu baietii si il gasesc 100% si sa vezi atunci distractie!!!!
MIRCAT is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 13:53   #438
Horhe_STI
Presedinte Speedline Motorsport

Stage 4
 
Horhe_STI's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 262
Member of:
[Moderators]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[4Rally]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

Quote:
Originally Posted by MIRCAT View Post
Nasol ....stiu....problema care este de fapt....?!?!!!masina am sifonat-o intr-un logan care circula regulamentar,din cauza unui smecher de sofer de pe autobuz a dat cu o bata in masina mea in trafic pt ca m-am bagat in fata lui la semafor!!!!.......nasol este ca nu i-am retinut nr de inmatriculare in intregime,dar.......organizam filtre cu baietii si il gasesc 100% si sa vezi atunci distractie!!!!
As vrea sa iti cer sa faci poze dar inteleg perfect de ce nu poti sa faci poze noh
Horhe_STI is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 13:58   #439
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

Quote:
Originally Posted by MIRCAT View Post
Nasol ....stiu....problema care este de fapt....?!?!!!masina am sifonat-o intr-un logan care circula regulamentar,din cauza unui smecher de sofer de pe autobuz a dat cu o bata in masina mea in trafic pt ca m-am bagat in fata lui la semafor!!!!.......nasol este ca nu i-am retinut nr de inmatriculare in intregime,dar.......organizam filtre cu baietii si il gasesc 100% si sa vezi atunci distractie!!!!
cauta in autogara dijn Triaj...)) acolo s-ar putea sa dai de el...sau pe avramiancu la autogara)
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 14:01   #440
bebe_mic
VW Driver

Stage 4
 
bebe_mic's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 223
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

hehe stiu cine a distrus masinile era un prieten d al meu lucra de o luna , dar masinile nu au frane nu au nik p ele carute cu motor poti sa le zici (cele de la blue viking).
__________________
BV-88-ZBS
bebe_mic is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 14:31   #441
MIRCAT

Stage 5
 
MIRCAT's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,235
Member of:
[RENAULT]
[4Rally]
[Toyota]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

Quote:
Originally Posted by FreaK_Bv View Post
cauta in autogara dijn Triaj...)) acolo s-ar putea sa dai de el...sau pe avramiancu la autogara)
e autobuz care transporta muncitorii unei firme,gen cum are prescon,roleml,etc!este albastru cu alb si are numere de Harghita!iar pe sofer il recunosc dintre 1000!!!
MIRCAT is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 14:57   #442
bebe_mic
VW Driver

Stage 4
 
bebe_mic's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 223
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

knd faceti filtele ma bag si eu auzi cum sa dea el cu bata in masina ta, ii aratam sabia mea ce poate sa faca p masina. c zici ma iei si p mine mircat?
bebe_mic is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 22:20   #443
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

du-te ba cutitarule =))
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 22:30   #444
bebe_mic
VW Driver

Stage 4
 
bebe_mic's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 223
Member of:
[VW]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

mah bigule da am uitat sa specific ca sabia nu e ascutita si dau cu ea ca cu bata :P sau ti-e ciuda ca eu am si nu :P , de ma faci cutitar, apropo nu-s cutitar sunt ninjoman (numa dupa ce o sa o ascut) =)), pana atunci raman tot cu bata cu teaca :P.
bebe_mic is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 22:44   #445
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

ba io am o antena de radio dala de la piatza cu 8lei... da face minuni >
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 16-01-08, 23:17   #446
corrado-vr6

Stage 5
 
corrado-vr6's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 913
Thumbs down Re: Accidente, tamponari, avarieri

Daca il bateai pe loc nu mai trebuia sa faci filtre acum cu baietii...
corrado-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-08, 01:23   #447
rAdU87

Stage 5
 
rAdU87's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 894
Member of:
[Fiat]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

geo..lasa acum .. bine ca am scapat amandoi... bani ... da i drq ca ii facem la loc :X
rAdU87 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-08, 06:12   #448
Syc@

Stage 5
 
Syc@'s Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,162
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Talking LEa furat pedala de frana!!!!!

Quote:
Originally Posted by bebe_mic View Post
hehe stiu cine a distrus masinile era un prieten d al meu lucra de o luna , dar masinile nu au frane nu au nik p ele carute cu motor poti sa le zici (cele de la blue viking).
Eu cred ca sunt un prototip de cutie automata care au doar ambreiaj si acceleratzie. Cea sincera varianta este ca se grabesc prea tare sa nu cumva sa se raceasca PIZZA
__________________

Piese Auto NOI & SH
Tel: 0762/63.24.24
Syc@ is offline   Reply With Quote
Old 17-01-08, 09:14   #449
MIRCAT

Stage 5
 
MIRCAT's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,235
Member of:
[RENAULT]
[4Rally]
[Toyota]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

Quote:
Originally Posted by corrado-vr6 View Post
Daca il bateai pe loc nu mai trebuia sa faci filtre acum cu baietii...
mda......dar era cam mare taranu,iar la fizicul meu derutant si fara nici un "prieten" langa mine nu stiu daca il dominam!!!
MIRCAT is offline   Reply With Quote
Old 17-01-08, 12:38   #450
blondu_glf 2
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
blondu_glf 2's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,596
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[VW]
Default Re: Accidente, tamponari, avarieri

lasa ma ca vine si compot de oase si pana la urma il dominam noi....doar nu o fi el asa de dracos
blondu_glf 2 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -