Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Anunturi Auto Daewoo

Anunturi Auto Daewoo Masini Daewoo de vanzare si piese pentru Daewoo

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-06-08, 00:04   #1
Kostyrapper

Stage 1
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 10
Default Vand Daewo Espero Super Pret[Arad]

Daewo Espero,an 1997,motor 1,5 dohc, 130000 km, inchidere centralizata, 5 trepte,clima (aer conditionat), alarma, geamuri electrice, airbag, full fara piele, numere valabile 2009/10. Arad: Pret 1900 € neg
Tel: 0741343238 Email: kostyrapper_kostyrapper@yahoo.com
Poze aici==> ************
geamurile pot fi electrice, nu electronice. "numere valabile" presupun ca inseamna ca masina nu este inmatriculata in Romania. te rog sa dai toate detaliile, sa se stie exact despre ce este vorba.

Last edited by Geo_ZGA; 30-06-08 at 11:14.
Kostyrapper is offline  
Old 30-06-08, 09:41   #2
BGD_NNE

Stage 5
 
BGD_NNE's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 583
Default Re: Vand Daewo Espero Super Pret[Arad]

Nu ma pot abtine ..GEAMURI ELECTRONICE ??? cum sunt astea ??? au vreun circuit prin ele sau ce ???
BGD_NNE is offline  
Old 30-06-08, 09:41   #3
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Vand Daewo Espero Super Pret[Arad]

Nu merg vazute pozele de pe situl respectiv deoarece necesita cont. Motiv pt care ti-am sters linkul deoarece se interpreteaza ca publicitate. Copiele si tu frumusel si uploadeaza-le aici. Multumesc.
Snapy_xxl is offline  
Old 28-11-08, 14:23   #4
Kostyrapper

Stage 1
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 10
Default Re: Vand Daewo Espero Super Pret[Arad]

Extraordinar, ce ratati, ce tampenii, cine stie stie si intelege, nu trebuie ca si la gradinita, domnilor, iar cu chestia ca trebuie sa iti faci cont, care e problema? tu iti faci cont? sau cel pe care il intereseaza? nu am putut sa pun pozele aici si gata, e un forum de nimik, nici poza nu poti sa pui, si mai ai pretentii?daca ala e mai bun si poti sa vezi pozele? care e problema? fraierilor, astea sunt tampenii, de fapt numai ratatii le debiteaza, important e anuntul si daca e cineva curios de el, sa poata cumva sa il urmareasca, e vreo problema ca e pe alt server? sunteti niste gunoaie...asta sunteti, vezi doamne 'publicitate'.ce crezi ca rezolvi cu asta? ce , lumea nu mai stie de 'RoPortal'? sau e bai daca afla? sau care e smecheria ca sincer nu ma prind...aa, acuma m-am prins, 'Cel mai prost din curtea scolii'.Traiasca Parazitii.
Kostyrapper is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -