Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-05, 14:03   #76
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mai underground.... esti un pic prea exigent, mai lasa de la tine si da dovada de echilibru si intelegere..... tu n-ai avut 17 ani??? pentru ca eu am avut
__________________
samurai 4x4
yknot is offline   Reply With Quote
Old 28-10-05, 16:11   #77
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

excelent punctat yknot, oricum i like u're new atitude underground ,
underground man te inteleg ... chestia e ca exact cum a zis si iknot... ai avut si tu 17 ani (cazul meu 16 :P ) stii ce fel e.. simti ca nu poti face nimik.. shtii pana la urma ptr mine ar fi ceva sa intru intr-un club ptr ca ,chiar sunt f pasionat de mashini.. si ma gandeam ca ma puteti ajuta sa fim prieteni , tinem legatura plm.... ma chemati si pe mine la... u get my thing ... hope
oricum daca mai aveti vreo intalnire va rog sa ma cehmati si pe mine daca se poate ms anticipat
Edd is offline   Reply With Quote
Old 29-10-05, 04:13   #78
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default

minorilor
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 29-10-05, 06:31   #79
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

uitati pe un minor care faptul ca nu are permis nu il deranjeaza deloc
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 29-10-05, 10:11   #80
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

hey el mai are putin al dreaq deja nu il mai interes
Edd is offline   Reply With Quote
Old 29-10-05, 15:32   #81
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

se pot gasi lucruri care sa le faca intr-un club si cei sub 18 ani sau fara permis..... sunt tineri, sa-i intelegem si faptul ca ii atrage fenomenul chiar daca nu-l cunosc in detaliu ar trebui sa fie suficient.... pot exista si membrii aspiranti
yknot is offline   Reply With Quote
Old 29-10-05, 18:25   #82
allexino

Stage 2
 
allexino's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 25
Default

intotdeauna se va gasi un loc pt toti . nu conteaza ce varsta ai atata timp cat ne uneste o pasiune comuna : masina, ca obiect al adoratiei si tuningul, ca fenomen . asta e parerea mea .
allexino is offline   Reply With Quote
Old 30-10-05, 19:12   #83
vuduBoy

Stage 2
 
vuduBoy's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 67
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"allexino\"
intotdeauna se va gasi un loc pt toti . nu conteaza ce varsta ai atata timp cat ne uneste o pasiune comuna : masina, ca obiect al adoratiei si tuningul, ca fenomen . asta e parerea mea .
allexino..u rock dude!!!!
respect!
vuduBoy is offline   Reply With Quote
Old 02-11-05, 08:37   #84
epY

Stage 4
 
epY's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 198
Default

Am zis ca ies din acest topic,dar stand si citind mesajele voastre,am zis sa imi mai incerc norocul odata! Si in primul rand as avea un mesaj pentru \"Marele Sef al Clubului (Underground)\": in viitor,poate ca din cauza unora ca tine nu or sa mai existe impatimiti de masini si de tuning pentru ca voi astia mai mari si cu mai multa experianta in loc sa ii ajutati si sa le explicati unele lucruri care ii intereseaza,tu ca \"sef\" de club sa zic asa, in loc sa imparti informatii si sa raspunzi la toate intrebarile celor dupa acest topic, tu cam iei lumea peste picior si nu este prea bine,sunt multi tineri care le plac masinile,tuningul,cursele,motoarele etc. dar voi astia mai mari,embri a unor cluburi in loc sa dezvaluiti mai multe chestii,poate ca sunt unele lucruri pe care eu nu le stiu si nu numai eu,am zis si mai zic,sunt multi tineri care \"le place\", dar nu stiu nimic,il loc sa ii ajuti si sa le dai si lor mai mare importanta tu le intorci spatele,eu am incercat odata, si am renuntat din prima,dar sunt altii care incearca odata,incearca si a doua oara,dar a treia oara iti zic eu ce spun ei: \"Ce rost mai are daca nu ma baga nimeni in seama,mai bine ma apuc de altceva...\" si in viitorul apropiat nu o sa mai existe asa multi impatimiti daca le vorbesti la misto,si o sa se termine si cu Legal Raceing-ul asta si nu ai rezolvat nimic.
P.S: Nu am scris acest mesaj cu rautate,am numai 17 ani si nu sunt incapatanat,am inteles,dar eu a doua oara eu numai incerc,va salut si sper din tot sufletul sa va ajute Dumnezeu sa infiintati acest club si macar la deschidere poate o sa particit si eu.
__________________
Se numeste fratie,cine sta langa tine,cine imparte painea-n doua cu tine,cine are grija sa-ti fie bine!
epY is offline   Reply With Quote
Old 02-11-05, 11:23   #85
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Uite .. daca tu esti dispus sa vii minim 1data pe sapt din braila in galati cand ne mai gasim noi sau cand luam legatura prin telefon atunci nu vad dc nu am face o abatere de la \"gandirea\" noastra \"limitata\" special pentru tine, un pui de viitor membru. cum itzi suna ?
__________________
Honda
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 02-11-05, 13:02   #86
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default epy

EPY frate uite cum facem exista deja un topic care se cheama:LOC PENTRU STABILIT INTALNIRI SI DISCUTII DESPRE TUNING!!!!!-->acolo pune si tu intrebari despre club tuning si tot ce este legat de masini daca intradevar vrei sa inveti ceva.

Te asigur ca ti va raspunde la intrebari in timp util.
__________________
Daca Nissan Motorsport e ''NISMO'' ....atunci Honda Motorsport e ''HOMO'' ???
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 08-11-05, 08:00   #87
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

un pic mai multa diplomatie domnilor.... nu moare nimeni daca sunteti mai maleabili...
yknot is offline   Reply With Quote
Old 09-11-05, 18:38   #88
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

nu mai vorbi la plural. Si oricum Underground e pe net mai dintr-o bucata ca in realitate e mult mai maleabil
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 10-11-05, 08:04   #89
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

spor la infiintarea clubului si la membri!
yknot is offline   Reply With Quote
Old 10-11-05, 16:12   #90
mareus

Stage 3
 
mareus's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 101
Default

la cat este de intensa activitatea pe forum (o tot urmaresc de ceva timp), nu s-ar spune ca sunt asa de multi pretendenti la titlul de \"membru\" in club, asa cum ne lasa underground sa credem...

fata de alte orase din tara...\"rusinica\"
cam stam degeaba...
astfel, atat de indepartata mi se pare realizarea unui club de tunning...
__________________
fuckin' truckdriver
mareus is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -