Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-11-04, 14:53   #46
Kitana

Stage 4
 
Kitana's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 324
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sonnya\"
) nu cred ..
din cate am auzit prin 2007 se apropie unu` de 8 grade..
daca e asa, intrebarea e daca va reusi cineva sa scape teafar..
anca tu ai inebunit ca deja de la 9 grade e schimbare de scoartza terestra ... doamne fereshtre un cutremur de 8 grade
Kitana is offline  
Old 06-11-04, 08:56   #47
Ghost

Stage 3
 
Ghost's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 83
Default

mdea...tare rau cum petrec romani cutremurele....ce sa zic..cert este ca atunci cand a inceput eram la un club de calculatoare cu un tovaras...si ne jucam DOTA...in momentu cand a inceput am sarit de pe scaun:\"BAH E CUTREMUR...!!!\" fugind afara...iar intr_un bar am auzit de afara un dialog extrem de idiot...(ar suna cam asa)

-Bah e cutremur bahhhhh.....
-Da?Da!bahh(tot ala adresanduse multimi) Bah e cutremurrrrr
(iar multimea)
- HAHAHAHAHAHAHA


Ce lume idioata....sa mor de nu....
__________________
Apasa pedala din dreapta pana la fund tine_o ceva timp si vezi ce iese...
Ghost is offline  
Old 01-08-06, 03:36   #48
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: CUTREMUR!!!! :D cum a fost ? :D

tari comentariile =))

care mai de care
EvLSant0S is offline  
Old 01-08-06, 04:16   #49
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: CUTREMUR!!!! :D cum a fost ? :D

preconizezi vreun cutremur santos ?
Bmwaldo is offline  
Old 11-09-06, 16:08   #50
andrey_ctyn

Stage 3
 
andrey_ctyn's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 133
Default Re: CUTREMUR!!!! :D cum a fost ? :D

Eu dormeam cu bas**i la c*r a tzipat mama la mine sa ma trezesc k e cutermur si cu fatza aia de zici k nu mai vazusem lumina de 2 ani .. ma uitam k prostu' la ea ... si nush ce se intampla simtzeam k se misca patu' ... si dupa ce sa terminat mi-a sarit inima din mine ... oricum sa simtzit bine de tot ..
andrey_ctyn is offline  
Old 12-09-06, 01:40   #51
dreamer

Stage 5
 
dreamer's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 381
Member of:
[VW]
Default Re: CUTREMUR!!!! :D cum a fost ? :D

La cutremuru de acu vreo 2 ani sau cand a fost am ramas socat total...eram la etajul 6 prin Eroii Revolutiei(intr-un bloc unde cred ca BULINA era pitita de batranii locatari) si ne uitam la un film,4 prieteni printre care si eu...unu dintre ei vede ca se misca vinu din sticla si o taie in hol,al doilea dupa el,am ramas eu cu al 4-lea si fiecare credea ca celalalt misca masa,cand ne-am dat seama ca nu e asa eram in hol deja...cand a inceput nu mai ma tineau picioarele...ce sa mai a fost o experienta total neplacuta pt mine
__________________
Just dreamin'...
dreamer is offline  
Old 12-03-07, 11:24   #52
RAZvan15
4Rally

Stage 5
 
RAZvan15's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 660
Member of:
[4Rally]
Talking Re: CUTREMUR!!!! :D cum a fost ? :D

am venit ji eu intr'un tarziu cu un post :P ...

eu eram pe mess in clipele alea.. la et 5, si de odata vad monitorul cum se misca ... hmm, nu mi'am dat seama imediat de ce ! ... in clipa urmatoare simt si scaunul pe care stateam k se cam misca stanga-dreapta (scaun cu roti pe parchet) si dau un mesaj pe mess unui prieten care sta la 10, " BA " ... ala " Cutremurrrrrrr " ... ji eu nu mai stiam ce sa fac (singur acasa k de obicei) ...... si o iau la fuga prin casa aprind toate luminile dupa ce am facut 2-3 ture .. si ma pun pe canapea. tremuram tot, inima in locul ficatului si invers in fine ... s'a oprit tot ji incerc sa dau un tel, de unde k ocupat tot ... ies pe geam si ma intreaba aia " cum a fost, l'ai simtit? " atunci deja mi'am mai revenit ... vin pe mess sa vb cu ajtia si am plecat afara sa asteptam replica ...

la 10 s'a lasat cu usi de la sifonier, geamuri deschise, tot felu' de obiecte pe jos .. va datzi seama.

oricum a fost zoper tare senzatia de a se misca tot blocul usor stanga-dreapta (ma gandeam "se rupe?")
de vis
__________________
RAZvan15 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -