Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-04-05, 05:16   #1
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default castigator la concursul de comentarii tuning

intr-un tarziu, sub presiunea atat de multor lucruri de facut, si sub presiunea sentimentului ca mereu, voi, mii de oameni stati si asteptati rezultatele la eventuri, concursuri, etc, mi-am alocat 4 ore de la 2.00 la 6.00 am sa citesc atent toate posturile din toate topicurile si sa incerc sa ajung la o concluzie.
nu am avut timpul necesar sa ma mai consult cu nimeni, am incercat sa fiu cat se poate de obiectiv.
au contat atat obiectivitatea cat si prtinenta posturilor in aprecierea mea, cat si prezenta in comentarii la cat mai multe topicuri...
sa fiu sincer, la un moment dat m-am pierdut, cu toate notitele facute...
sunt sigur numai de rezultatul principal
restul mi-a fost greu sa departajez, inca pluteste.......
deci, aplelez la toata intelegerea si increderea voastra ca eu chiar cred ca este corect
Gratzian is offline  
Old 05-04-05, 05:26   #2
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

castigator al premiului, este irevocabil, din acest moment hondaru...
am fost tentat de cateva ori spre dayfler, dar m-am gandit ca e incomod sa trimit banii incolo...
ce sa mai zic de pimp_lex ?


nu am putut inca sa ma gandsc la distribuirea celorlante tricouri, autocolante, etc....
am ales sa fac momentan o lista aici cu cei care au avut interventii de calitate...
am fost \"ingrozit\" cand am vazut ca nu sunt tocmai putini:

rosonic, soran, sinner2, bishop, alex_nos, carmen, psiho, xxxdadixxx, bog88, b39738, zander, soichiro, orlando, xray, bogdan_16v, vyrus, ct87ady, si la un moment dat mi s-a taiat firul...

sorry
stiu ca voi cititi asta dimineatza, odihniti, dar o sa fac o lista mai completa....
nu am respectat in enumerare nici macar userul corect la unii...

sa revenim... hondarul este invitat le sediu sa isi ridice premiul de 3 milioane.....
restul, o sa fac o lista si o sa le ofer personal,in masura posibilitatilor, sau trimite, tricouri, autocolante la urmatoarele curse, intalniri...
Gratzian is offline  
Old 05-04-05, 11:49   #3
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

p mine nu m`ai scris bine ... hahah te iertam .. dai un miel d pashti
Psycho is offline  
Old 05-04-05, 11:54   #4
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu un miel, un tricou 4tuning... si tu ai avut catena comentarii bune
era 6 si ceva dimineata, nu mai vedeam bine, dar nu mai vroiam sa aman, si asa o tot lasam de cateva zile...

sunt sigur acum ca am scapat si pe altii...
adica acum vad in lista ca nici pe cei notati nu i-am listat pe toti....

o sa revin mai tarziu sa fac corecturi
Gratzian is offline  
Old 05-04-05, 11:56   #5
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Gratzian --> intr-un tarziu, sub presiunea atat de multor lucruri de facut, si sub presiunea sentimentului ca mereu, voi, mii de oameni stati si asteptati rezultatele la eventuri, concursuri, etc, mi-am alocat 4 ore de la 2.00 la 6.00 am sa citesc atent toate posturile din toate topicurile si sa incerc sa ajung la o concluzie.
nu am avut timpul necesar sa ma mai consult cu nimeni, am incercat sa fiu cat se poate de obiectiv.
au contat atat obiectivitatea cat si prtinenta posturilor in aprecierea mea, cat si prezenta in comentarii la cat mai multe topicuri...


hmzz ... stateam si citeam cu atentzie ce ai scris .. si ma gandeam ... poate chiar unii ashteptau .. si au facut presiuni .. dar iti garantez k sunt si unii k mine si k multzi altzii care intra pe acest forum .. si pe acest site ... k si cum ar intra la ei in casa .. io unu .. cred k suntem totzi o familie ... o mare .. F mare familie .. si ... multzi intra din placere ... .. crede`ma k eu unu p site n`am mai intrat d mult ... ci .. la mine home page e pus direct index`ul de forum ... ce mai intram pe site e cand mai dai tuh link`urile ... cu poze filme si alte nebunii dar .. o mare parte din zii o petrec p acest forum .. din PLACERE ..
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 05-04-05, 12:01   #6
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Corect Psycho, la mine a devenit un gest involuntar, asa ca spalatul pe dinti sau mancatul. Intru pe forum zilnic, instinctiv. De multe ori nici nu stiu ce e pe prima pagina a site-ului...

Multumesc pentru premiu !!!!

O parte din bani ii voi pune personal la bataie pt un concurs la sectiunea divertisment. Fiti cu ochii in 4 !!!!!
Hondarul is offline  
Old 05-04-05, 20:44   #7
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

Felicitari lui Hondaru, sa faci ceva frumos la Accord de banutzii astia!

Cum zice Gratzian, era foarte greu sa-mi ridic premiul plus ca sunt baietzi pasionati de pe forum care au mai multa nevoie decat mine (nu ca-mi ploua cu $ dar oricum). Oricum eu scrisesem doar in cateva dintre topicuri si in alea cu foarte mare greutate pt ca imi merge foarte prost calculatorul si netul pe forum, imi lua cam 10 minute sa scriu un mesaj. Cum am timp o sa scriu oricum si la celelalte masini

Pt tricou/autocolant vedem noi, daca sunt pe lista pt unu il pastratzi pana la anu cand vin si-l pun pe masina
pimp_lex is offline  
Old 05-04-05, 20:46   #8
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default

mai sunt si alti castigatori
GolfuletzS is offline  
Old 05-04-05, 21:32   #9
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Hondarul\"
Fiti cu ochii in 4 !!!!!
La propriu sau la figurat? Am castigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
xxdadixx is offline  
Old 05-04-05, 21:46   #10
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...cc55cf096d567a

Multumesc inca o data pt premiu, care a si ajuns la mine. Mai sus, este un nou concurs gandit de mine, sper sa fie amuzant.
Hondarul is offline  
Old 05-04-05, 22:20   #11
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

De acord cu Psycho si Hondarul ... intra'devar asta e adevarul ... daca n'ar fi forumu asta pe bune ca nu asj sjtii cu ce sa mai petrec timpu, ii asja relaxant ... ceva d genu: viu acasa dau drumu la teleu la calc ... ca duc sa'mi iau ceva d mancare si IE si forumu ... si asja trece vreo ora doua ... poate mai mult ...

P.S. thanks for existing!
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline  
Old 06-04-05, 14:41   #12
XSW

Stage 5
 
XSW's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 760
Default

Congratz, e pe merit premiul, felicitari Hondaru.
ZanDer, bine zici omule, crede-ma ca nu esti singurul care face asta, dupa trezirea (de dupa-amiaza) prima tigara si gura de cafea apartine forumului 4tuning
XSW is offline  
Old 06-04-05, 22:58   #13
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Ce am castigat? Fierb, nu mai rezist
xxdadixx is offline  
Old 07-04-05, 11:23   #14
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

deci sunt super bucuros ca am castigat dar cm o sa facem sa ne luam premiile astea...e prima data cand castig...le luam la urmatoarea cursa???bafta si va pup )
Anonymous is offline  
Old 07-04-05, 11:40   #15
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

am uitat sa ma semnez eu sunt \"Guest\"
orlando is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -