Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-08-04, 07:40   #76
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

eee...ce parere aveti?!
studiu stiintific luat dp net...


PS:sorry k nu am putut sa pun totul intrun post, dar nush dc nu a mers.... e limita de litere/post?!
SpeedeR is offline  
Old 01-08-04, 14:10   #77
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Cat poti sa aberezi! Nici n`am avut rabdare sa citesc tot... Lasa studiile de pe net..sa te vad in real life!
Carmen is offline  
Old 01-08-04, 22:39   #78
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

eu nu aberam.. am gasit pe net....

si dc sa ma vezi?!
SpeedeR is offline  
Old 01-08-04, 23:43   #79
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Cat poti sa aberezi! Nici n`am avut rabdare sa citesc tot... Lasa studiile de pe net..sa te vad in real life!

el facea o descriere destul de reusita a femeilor!!!! ar trebui sa citesti si sa iti dai seama ca de fapt nu prea ai ce sa vezi la el in real life! adica poate asa de un date ... dar atat!
n0namee is offline  
Old 01-08-04, 23:56   #80
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

probabil pt k sunt un EL iar acolo se zice despre cate tipuri de FEMEIE sunt


beeeyyy... nu eu am facut descrierea....
SpeedeR is offline  
Old 02-08-04, 00:01   #81
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

aha am inteles. deci vrea sa te vada real life sa se convinga ca esti un EL si nu vre-o femei depresata la 50 de ani care isi facea autoportrete!!!
speeder sa ne spui cum a fost intalnirea!
n0namee is offline  
Old 02-08-04, 13:01   #82
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ce`am zis eu acolo era la figurat! Nu vreau sa`l cunosc, ziceam ceva de genu`ca pe net e usor sa spui niste kestii...mai greu e sa le si aplici.
Carmen is offline  
Old 02-08-04, 15:07   #83
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

din ce am zis eu akolo, ai ce sa aplici?!
SpeedeR is offline  
Old 02-08-04, 15:36   #84
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Vad ca tu citesti reply`urile astea ca si cum ai face analiza la gramatica! Citeste si tu printre randuri...Daca n`ai inteles ce vreau sa spun nu ma mai complic sa explic.
Carmen is offline  
Old 02-08-04, 18:06   #85
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

whatever...
SpeedeR is offline  
Old 03-08-04, 14:34   #86
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Vad ca tu citesti reply`urile astea ca si cum ai face analiza la gramatica! Citeste si tu printre randuri...Daca n`ai inteles ce vreau sa spun nu ma mai complic sa explic.

intradevar Carmen ... incerci sa te incadrezi la una din categorii???
n0namee is offline  
Old 04-08-04, 00:32   #87
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
intradevar Carmen ... incerci sa te incadrezi la una din categorii???
Nu stiu unde am jignit eu pe cineva...Sa nu fim prost crescuti...
Carmen is offline  
Old 04-08-04, 02:27   #88
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"aicad\"
pai chiar rei sa-ti spun ce e aia dragoste sau ce-a fost pentru mine?
Bine fac sacrificiul asta: Dragostea e atunci cand nu mai poti de nerabdare sa-ti vezi iubita, cand regreti amarnic ca trebuie sa te desparti de ea chair si pana a doua ziii, cand tii pe cineva in bratze si nu-ti mai trebuie nimic altceva, cand o sorbi din priviri si parca ai vrea sa te contopesti... cand te uiti alea si orikum ar arata: obosita, cu riduri, cu cearcane, cu rimelul intins tot iti vine s-o sorbi din priviri,.. dragostea e atunci cand megi cu persoan iubita pe strada si nimic ce e in jur nu mai conteaza, dragostea e tunci cand o umpli de pupici si-i spui c-o iubesti de 12000 de ori si o tii in brate si parca nu-ti ai vine sa-i dai drumul, dragostea e atuci cand ai face orice sa fii langa ea, ai afce ORICE sa se simta bine, ai face orice sa te iubeasca la fel de mult si sa simta aceleasi lucruri pe care le simti si tu. Dragostea e atunci cand totul se destrama si iubita ta nu mai e a ta si pur si simplu totul din jurul tau isi pierde valoarea si nimc nu mai conteaza si te lupti si faci tot posibilul s-o aduci inapoi si abia cand vezi ca NU mai e nici o sansa si iti amintesti tot cea fost intre voi TOT absolut tot si plangi si si te simit ultimul om de pe pamant, abia atunci poti sa spui ca iubesti.... Asta e 10% din ceea ce inseamna dragostea prietene.....

ps: eu sunt dezinhibat deobicei, berea aia ma face sa fiu happy oricear fi

that`s right...si vb lu santos...that was..so fuckin` DEEP !!

respect !
Al3xius is offline  
Old 04-08-04, 10:25   #89
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

Carmen ... inca nu te-am jignit. Doar ca eu cred ca ar trebui sa iti schimbi un pic comportamentul ca sa zic asa. Nu are nici un rost sa ne iei in bascalie si sa faci misto de tot ce zicem pe aici (vezi topicul asta discutia cu Speeder, vezi topicul cu identitatile voastre). Atitudinea ta si tonul denota o superioritate pe care inca nu ai demonstrat-o. noi te-am primit si vorbim cu tine de la egal la egal. pliz do the same thing!

aicad ... deep ... da asa ca o intrebare ... aia ce spui tu acolo nu e obsesie? sa iubesti atat de mult o persoana si sa iti dai seama ca intr-o zi nu mai e a ta ... ceva nu se leaga. intodeauna tre sa existe ceva semne inainte de furtuna.
n0namee is offline  
Old 04-08-04, 15:32   #90
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
Carmen ... inca nu te-am jignit. Doar ca eu cred ca ar trebui sa iti schimbi un pic comportamentul ca sa zic asa. Nu are nici un rost sa ne iei in bascalie si sa faci misto de tot ce zicem pe aici
Doar pt ca mi`am spus parerea nu inseamna ca v`am luat in bascalie! Asta s`a facut cand ati catalogat femeile asa...Ca daca gaseam si eu un \"studiu\" ca ala si`l puneam pe forum va crestea temperatura! Si nu cred ca ati vb de la egal la egal...Eu zic s`o lasam balta, in nici un caz nu tin sa`mi demonstrez superioritatea...asa ca let`s drop it!
Carmen is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 23:14.


- Copyright 2024 4Tuning