Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 06-06-07, 10:23   #46
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

eu postez atata timp cat vreau si nu sunt banat....1 io nu jignesc lumea
2 nivelu meu intelectual nu-mi permite sa continui o discutie cu tine pana nu-ti revizuiesti gramatica si vocabularul.
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 11:16   #47
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

=)) ma da stiu ca va atacati...lasati drq topicu asta sa moara daca nu sunteti de acord cu ce face ! wow...a sarit linia continua...dar vai...i-a luat fata unuia...sunt lucruri cu care ne intalnim zi de zi in bucuresti...nu va mai atacati ... sindrom are un matiz de kko care are stabilitate 0 si normal ca nu isi pune baza in frane si alte chestii...cum ar fi directie precisa si ajutoare de stabilitate :P alalalt are 17 ani si ... a jucat carbon si s-a prins el ca masinile nu sar asa din zid cum face el la drift canyon...skillzu...are ceva experienta...prietenii stiu de ce...iar restul...sunt prea fricosi!
__________________
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 12:17   #48
CarGoVroom

Stage 4
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 202
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

sunt curios ce parere ati avea de el cand v-ar taia fata la 160 . ca tot il iubiti voi pt condusu lui meserias.
CarGoVroom is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 12:19   #49
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

Quote:
Originally Posted by SUPAPA_Jr View Post
=)) ma da stiu ca va atacati...lasati drq topicu asta sa moara daca nu sunteti de acord cu ce face ! wow...a sarit linia continua...dar vai...i-a luat fata unuia...sunt lucruri cu care ne intalnim zi de zi in bucuresti...nu va mai atacati ... sindrom are un matiz de kko care are stabilitate 0 si normal ca nu isi pune baza in frane si alte chestii...cum ar fi directie precisa si ajutoare de stabilitate :P alalalt are 17 ani si ... a jucat carbon si s-a prins el ca masinile nu sar asa din zid cum face el la drift canyon...skillzu...are ceva experienta...prietenii stiu de ce...iar restul...sunt prea fricosi!
Nene...eu zic ca toata lumea are dreptul la replica si ar trebui ca aceasta sa ii fie respectata
Tipul are 46 de ani, iar masina e un seria 3 with M Sports Package

Quote:
This has M Sports Package and 18" wheels, but this is not a sportscar, just a "diesel GT" I use for business trips. I have also a true M and will post some "more stable" video later

Last edited by silviu_fxx; 06-06-07 at 12:23.
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 08-06-07, 11:52   #50
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

supra vezi ca ai aceias ani ca mine nu e nevoie sa vorbesti de carbon ca peste tot cand vede cineva ca are unu 17 ani baga asta cu nfs u..skilz e tov tau e logik sa i dai dreptate da sunteti pe dinafara toti..SI EU CU VOI ..Ca Sa Numai Comentati..gata numai postez
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 08-06-07, 22:40   #51
69_SKZ

Stage 2
 
69_SKZ's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 28
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
supra vezi ca ai aceias ani ca mine nu e nevoie sa vorbesti de carbon ca peste tot cand vede cineva ca are unu 17 ani baga asta cu nfs u..skilz e tov tau e logik sa i dai dreptate da sunteti pe dinafara toti..SI EU CU VOI ..Ca Sa Numai Comentati..gata numai postez
bai vericule tu mai vorbesti mult fara sa stii? de unde pana unde atata tupeu? roman plicitsit si incapabil!

nici o persoana posesoara de user ,care a postat pe acest topic nu imi este tovarash,nici macar cunoscut!!! (gresit...pe zero_cool il stiu din vedere,dar nu prea are legatura cu postul tau)
69_SKZ is offline   Reply With Quote
Old 09-06-07, 00:27   #52
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

am zis ca numai postez da gata e ultimu
ai dreptate conduce bine..tu lafel..
AIUREA CAAI INCEPUT TARE SI AI CAM DATO LA INTORS ACUM...tu zi cum e cu pasionati de tuning aia prosti de merg incet..
imi place ca tu ejti pasionat pasionat...vitezomanule
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 09-06-07, 01:07   #53
69_SKZ

Stage 2
 
69_SKZ's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 28
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
am zis ca numai postez da gata e ultimu
ai dreptate conduce bine..tu lafel..
AIUREA CAAI INCEPUT TARE SI AI CAM DATO LA INTORS ACUM...tu zi cum e cu pasionati de tuning aia prosti de merg incet..
imi place ca tu ejti pasionat pasionat...vitezomanule
bai .... tu pe ce lume traiesti ma?! de unde ma stii tu ma pe mine? eu ma pis pe mine de ras....de unde poti sa imi zici mie , si la misto zicand, "vitezomanule!" ?! EU o dau la intors?! Eu inca ma uit la tine si ma minunez.Eu sustin acelasi lucru,dar am sperat ca romanu din tine sa intelega macar o data ,din cele cateva feluri in care am explicat si sustinut o afirmatie.Tu poate ai avut mai multe stari diferite,de fiecare data cand ai citit cate un post de pe aici.De ce te iei in gura numai cu mine?Esti mai smardoi decat cu altu?Daca esti jmecher,fi ma jmecher cu toti ma,nu cordeala.pasionatii de tuning astia de care zici tu ironic in post...pai "dasta' " esti tu ma! E la moda cu tuning-u si cu ilegale,pac hop tzop,si eu acolo mare "raisar".Esti un fel de venit cu pluta pe conducta...vorba aia.
Daca veneau altii (99% din "altii" astia nu au intrat vre-o data pe forumu' asta) si imi ziceau asa ,si pe dincolo,vorbeam altfel cu ei,si imi sustineam altfel punctul de vedere,din mare respect.Dar pentru tine? Sa nu imi ceri sa iti vorbesc frumos cand tu imi zici mie ca sunt vitezoman si k ma dau cotit,cand tu nu ai nici cea mai mica idee cine sunt!

ce fac romanii cand se plictisesc? Vorbesc aiurea si mult! (ah...da....plictisitule!)
69_SKZ is offline   Reply With Quote
Old 10-06-07, 19:59   #54
Mas

Stage 5
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 602
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

Omul le are bine de tot! Siguranta condusului lui este discutabila. Eu o estimez undeva la risc mediu. 70-75% din manevre le-am facut pe drum... faza cu parapetul de la autostrada din primul film nu mi-a placut deloc... Acolo a avut risc maxim... A mai avut cateva in care intra colt in colt cu masinile din trafic (mai ales pe autostrada), insa decalajul lui de viteza era mult prea mare fata d emasina depasita si s-a trezit la un moment dat si cu o masina pe banda a 3-a si a trebuit sa franeze brusc, asta accentueaza tangajul. In rest, tipul e OK... e sigur pe masina, stie ce poate, si stie ce poate si el...
Ar trebui s amai lucreze un pic la avant... Adica sa nu se mai bage colt in colt cu masinile depasite atunci cand decalajul dintre viteza lui si a masinii depasite este mai mare de 50 km/h...
__________________
----------------http://www.angel-eyes.ro----------------

BMW lenes
Mas is offline   Reply With Quote
Old 10-06-07, 20:04   #55
Doctorul

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 311
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

merge bine omul... dar si rica mult
Doctorul is offline   Reply With Quote
Old 10-06-07, 20:15   #56
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

prea tare omu )) ce ii croseta pe toti )
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 10-06-07, 23:28   #57
DyZ
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
DyZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,520
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

mie mia placut de el ... semnaliza tot timpu ! ... la fiecare depasire care o facea
DyZ is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 01:40   #58
Adydum

Stock
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 6
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

1. Apreciez modul in care tinea foarte mult dreapta cand avea liber pe sensul lui (era constient ca cei de pe contrasens nu ii vor aprecia viteza si vor intra in depasire)
2. Apreciez modul in care se asigura pentru depasire dupa curba la dreapta (supraveghea drumul prin dreapta masinii ce urma sa fie depasita dupa curba)
3. Pentru acea viteza de 180 la ora din 51 minute doar maxim 10 minute trebuie sa fii stat sub 200 ( Pentru fiecare minut mers la 80 la ora tinut de un camin sa zic iti trebuie 5 min de mers cu 200 ca sa iasa v mediu la 180
4.Tind sa cred ca politia romana isi face treaba In RO in 150 km mers cu viteza asta ramaneai pieton sigur
Adydum is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 02:31   #59
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

A-din cate inteleg eu , in curbele fara vizibilitate, in spatele camioanelor/masinilor ( sunt vreo 2-3 faze..) omu` se baga cat mai pe dreapta, pentru a vedea ce e pe sensul celalalt.. miscare inteleginta, fara riscuri..decat sa faca ca restul, sa iasa in sensul celalat cu un sfert de masina, incat sa ii permita sa vada ce e pe sensul celalalt
B-de admirat si invatat din stilul sau de condus...
C-subscriu la ce s-a zis mai devreme - posibil ca omu` sa aiba ceva cunostinte si / sau ore ( destule) de pilotaj pe circuit , la activ
D-dragi cunoscatori - oare asa suna un diesel?asa grav sa traga un diesel?
parerea mea , motor destul de mare , benzinar.. poate chiar un M..
__________________
2011 Bayerische Motoren Werke AG E92
Alex-Rahova is offline   Reply With Quote
Old 14-06-07, 02:36   #60
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: BMW 330 diesel street racing 151km in 51 minute prin plin trafic

inconstient frate ce sa mai daca asa se simte el bine asta ee.
Bobby boss is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -