Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > PROMOTII pe 4TuningRO

PROMOTII pe 4TuningRO PROMOTII si REDUCERI acordate de firmele de tuning celor care spun "Am citit pe 4Tuning"

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-10-08, 19:15   #46
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

Doamne ... ma ocupam de siteuri acum 2 ani de zile, nu mai am nici o treaba cu ele, ma minunez cum apari acum si imi raspunzi la mesaj ...

Iar comentariul care l am postat pe 30-09-08 a fost pentru cei care tot postau parerea lor, nu am postat pentru a va face voua o reclama !!!
Daniel_Toa is offline  
Old 08-10-08, 07:28   #47
Alexis_turbo

Stage 3
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 157
Member of:
[AUDI]
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

Bine gogule! Rupe tot in loc sa faci publicitate pozitiva! E forum... fiecare poate sa-si dea cu parerea cum vrea! Si intrebarea mea! Am folosit pe golf albcandy-weiss 1 an solutie dasta... am fost multumit, chiar nu apar zgarieturi daca folosesti cum trebuie solutia! DDar acum am un Audi negru perlat! Astia de la reprezentanta mi-au spus sa nu folosesc asa ceva k are efect polish si nu e bine pt culoare! Tu ze imi recomanzi?
Alexis_turbo is offline  
Old 14-10-08, 19:41   #48
herea_costin

Stage 3
 
herea_costin's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 133
Member of:
[SKODA]
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

Nu am nici un interes cohones, de unde paranoia asta? Produsul asta nu este pentru cei ce isi iubesc masinile peste limita normala si nici pentru o romanie plina de noroi. Masina mea are mereu un strat de ceara de carnuba pe ea si iti dai seama ca nu am sa o ating vreodata cu "ecologiile" astea. Sa le foloseasca cine vrea si iti urez succese nebanuite in ramuri. Vrei totusi sa luam postul meu punctual si sa-imi demonstrezi cat de prost sunt? De marketingu "american" am invatat la scoala de vara a MLM-istilor fara perspertive. Inscrierile se fac gratuit, tre sa fii doar usor "optimist".
Ma rog, lasand gluma la o parte, Ileana Cosanzeana mi-a zis ca cei sapte pitici ascund faptul ca, daca masina este destul de murdara vei avea nevoie de multa solutie si multe lavete si ca daca insist totusi in prostie sa mananc marul fermecat ... ar trebui sa o spal superficial cu apa inainte de a aplica magia.

Ciuss si sper sa ne auzim... sa despicam firul in patru...
herea_costin is offline  
Old 22-04-09, 11:19   #49
cristi_focus

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 31
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

Salut,

M-ar interesa si pe mine o solutie de asta, vreau sa stiu pretu mai exact, poti sa imi dai si pe pm pretu daca e nevoie. Merci si astept vesti.
cristi_focus is offline  
Old 22-04-09, 13:29   #50
Alexis_turbo

Stage 3
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 157
Member of:
[AUDI]
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

Lasa-l ma pe cirpian ala. Spala-ti masina la wap si du-o macar de 3 ori la polish si ceruire pe an. Lasa solutiine astea... ciprianul asta de 7 luni nu raspunde la o banala intrebare...
Alexis_turbo is offline  
Old 22-04-09, 23:08   #51
cristi_focus

Stage 2
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 31
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

am folosit o data solutie de asta si chiar face masina super misto, ii da un luciu frumos si curata tot, nu raman urme si nici nu mi-a zgariato...am gasit aici in Bacau ceva dar nenea care vinde asa ceva mi-a cerut 40 ron , ceea ce e foarte mult, avand in vedere ca merg o data pe luna la Bucuresti ma gandeam ca poate faceam rost mai ieftin ...dar daca nu mai raspunde nimeni
cristi_focus is offline  
Old 22-04-09, 23:43   #52
El3ctr0n
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
El3ctr0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 429
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Solutie Revolutionara De Spalare Si Lustruire Auto Fara Utilizarea Apei

solutie de kka....oameni de kka
El3ctr0n is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -