Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 10-06-08, 13:42   #1
xalexutzu

Stage 2
 
Join Date: May 2008
Posts: 52
Default cine merge in germania ?

Salutare ,
Am 7000e ca sa plec in germania sa-mi iau o masinuta , dar nu vrea sa imi asum riscul ca ma voi pierde pe acolo ....caut pe cineva care pleaca cat mai curand in germania sa ma ajute si pe mine sa aleg ceva bun , contra cost bineinteles !

YM x_alexutzu
xalexutzu is offline   Reply With Quote
Old 10-06-08, 17:17   #2
ionut_cluj

Stage 5
 
ionut_cluj's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,724
Default Re: cine merge in germania ?

eu merg in germania prin 21-22. daca ai rabdare pana atunci, sunt bucuros de companie
ionut_cluj is offline   Reply With Quote
Old 11-06-08, 08:54   #3
Marson
4Tuning International Member


Stage 5
 
Marson's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 849
Member of:
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[KATANA TEAM]
[Opel]
[RENAULT]
Default Re: cine merge in germania ?

Quote:
Originally Posted by xalexutzu View Post
Salutare ,
Am 7000e ca sa plec in germania sa-mi iau o masinuta , dar nu vrea sa imi asum riscul ca ma voi pierde pe acolo ....caut pe cineva care pleaca cat mai curand in germania sa ma ajute si pe mine sa aleg ceva bun , contra cost bineinteles !

YM x_alexutzu
Daca vei veni in zona Berlin... te ajut cu placere atat cu traducerile cat si cu negocierile in achizitionarea masinii si procedura completa la politie-inmatriculari. Ai numarul meu de telefon in semnatura cat si siteul pentru mai multe detalii de contact.

Servus.
Marson is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -