Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-07, 04:11   #616
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by Spillner View Post
Asta e toate accesoriile montate pe masina tre sa fie omologate rar...nu avem ce face.
din cate stiam eu la noi inca nu e legea asta data cu certificat TUV desi am si pt bari si pt eleron...Oricum numai in Bucurestu se iau de mine la modu nesimtzine mai ales ca ma vad si de dolj...Oricum abuzeaza prea rau de functii si cev aar trebui facut...parerea mea..
__________________
MEMBRU FONDATOR EXTREME RACING CLUB!!!
e X t r e m e FOREVER!!!
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 04-04-07, 10:36   #617
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Dk s`ar schimba conducerea.. sigur ar fi altceva pe strazi !
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 07-04-07, 02:24   #618
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

NU e vorba de conducere..e vorba de lege care e data in asa "hal" in care orice militian fie el cat de vechi poate sa ABUZEZE de ea..pe langa asta chiar azi mi s-antamplat sa fiu oprit de catre organele de Militie si mi s-au cerut actele intr`un sictir iesit din comun...binentzeles ca inchisai geamu si plecai...dar daca tot s`au dat astfel de legi sa se poarte ma nene ca`n afara unde esti oprit numai daca ai facut ceva nu de draguu de a opri si sa se lege de tine cu orice cacat...
Cat despre motociclete am vazut ca`s pusi rau de tot pe ei si asta iar e o mare dilema pt mine...
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 08-04-07, 18:02   #619
Speed Fly

Stage 3
 
Speed Fly's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 168
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

mda ... sunt multzi factori care influentzeaza atitudinea militzienilor! pey si cum ai plecat pur si simplu dupa ce ti`au cerut actele ( nu a specificat pt ce te`a oprit ? ) nu s`au luat dupa tine .. sau eu stiu .. pare ciudat sa pleci pur si simplu knd te opreste gaboru si sa nu ti se intample nimik .
Apropo .. Paste Fericit Tuturor !
Speed Fly is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 10:39   #620
edyz0r

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

si vrea sa zica , k loganu ala performant rau ma prinde?=))))) ala la 175 se desparte...cosciug pe 4 roti , so fuck Off
edyz0r is offline   Reply With Quote
Old 13-04-07, 13:21   #621
Aadryan

Stage 5
 
Aadryan's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 374
Post Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by edyz0r View Post
si vrea sa zica , k loganu ala performant rau ma prinde?=))))) ala la 175 se desparte...cosciug pe 4 roti , so fuck Off
Tu esti cumva vreun politist gen "Logan14Power" ala si vrei sa prinzi ceva??....Lasati-va frate cu vrajeli d-astea de 2 bani.............................Daca nu esti tractorist d-ala de la rutiera SCUZE.
__________________
*Strazile Nu Iarta*
Audi A4 2.0TDI 2007
Aadryan is offline   Reply With Quote
Old 17-04-07, 15:05   #622
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Arrow Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Atata timp cat masina nu e furata prost sa fi sa fugi de politie, nici nu tre sa se obosesca (consume gazul) sa te alerge daca ti-a luat numarul te asteapta direct la usa daca au chef, lasati dreaq televizorul si reveniti cu picioarele pe pamant.
200SX is offline   Reply With Quote
Old 17-04-07, 15:24   #623
ondin

Stage 5
 
ondin's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,981
Member of:
[VW]
Default Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

sau anunta prin statie si te opreste direct in trafic urmatorul echipaj din drumul tau...
ondin is offline   Reply With Quote
Old 18-04-07, 20:14   #624
SupersTAR

Stock
 
SupersTAR's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by Sarris View Post
Vai de mama lor ii deranjeaza cuvantul tuning, ce stiu ei ce-i aia "ARTA"


pai e de tot ***-u politia asta s-au luat de mine cica " de ce nu am inchizatori la usa" da nu inteleg ce treaba au ei daca mie imi place sa deschid usa de la buton doamne .. politie de ***
SupersTAR is offline   Reply With Quote
Old 18-04-07, 20:54   #625
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

edy .. s-o legat politzia de tine pt atata ?
nasol ... si credeam ca aici nu prea are treaba politzia cu din astea ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 23-04-07, 21:46   #626
Aadryan

Stage 5
 
Aadryan's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 374
Post Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by SupersTAR View Post
pai e de tot ***-u politia asta s-au luat de mine cica " de ce nu am inchizatori la usa" da nu inteleg ce treaba au ei daca mie imi place sa deschid usa de la buton doamne .. politie de ***
Pai nu stiu cum sa-ti spun dar nu aveau niciun motiv sa comenteze pentru ca nu era un element de securitate care prin schimbarea lui putea pune in pericol siguranta traficului
Aadryan is offline   Reply With Quote
Old 01-05-07, 02:17   #627
GJ 33 KOS

Stage 4
 
GJ 33 KOS's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 286
Member of:
[DACIA]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

GJ 33 KOS is offline   Reply With Quote
Old 07-05-07, 02:32   #628
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Quote:
Originally Posted by 200SX View Post
Atata timp cat masina nu e furata prost sa fi sa fugi de politie, nici nu tre sa se obosesca (consume gazul) sa te alerge daca ti-a luat numarul te asteapta direct la usa daca au chef, lasati dreaq televizorul si reveniti cu picioarele pe pamant.
Parea mai nasoala e ca nu au radere pe toate loganurile...si daca nu au isi ia direct jet...nu am cum sa dovedeasca daca ai fost sau nu acolo...pot sa ia martori...dar mai pot sa am si eu 10 martori ca nu am fost acolo...asa ca
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 07-05-07, 16:38   #629
D.K.Smoke

Stage 5
 
D.K.Smoke's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 312
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

Mda ii palpitant sa fugi de politie nu zic ca is contra acestui lucru caci totusi adrenalina ii la maxim dar parerea mea e ca mai bine sa nu ajungem la partea asta ca ne merge odata de doua ori da va fi acea data cand nu mai scapi asa de usor si .... pa pa permis
D.K.Smoke is offline   Reply With Quote
Old 09-05-07, 20:42   #630
Dimitris

Stage 5
 
Dimitris's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 643
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

d.k smoke, tu cum fugi de politie? Iei metroul?
Dimitris is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -