Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 11-08-06, 07:49   #421
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

voi va asteptati sa castige evo ?
se vede ca , chiar si cel mai "cu vata in nas" sofer nu are cum sa piarda...pleaca greu dar dupa....baga nosz frate si ai vazut cum a depasit evo-ul , parca statea pe loc ) :P
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 08:11   #422
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mie-mi place gandul k vin masini din c in c mai tari in romania,skyline,db9,sa vina frate si sa fak lumea spectacol,asta e cel mai imp
iar noi cei cu masini mai ieftine sa l ridikm la nivelul d a fi mandri sa plekm in paralel cu masini supersportive
__________________
www.czr.ro
CZR is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 11:56   #423
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

da inca nimeni nu s-a aruncat in batalie cu un Muscle Car american...damn ..asa putini pasionati, k bani sunt da nu la cine trebuie ..
knd oi vedea un "american" cum cabreaza pe doua roti ..atunci voi fi implinit sufleteste
santos si skillz, combinatia The Bomb, asteptam fu-ture surprises

Last edited by florin_cars; 11-08-06 at 11:58.
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 12:23   #424
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

check this out atunci
Attached Files
File Type: zip mustang cercuri.zip (2.59 MB, 103 views)
File Type: wmv Mustang MR.wmv (2.70 MB, 214 views)
Achim is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 12:26   #425
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by Achim
check this out atunci
frumos .. dar are ceva timp de cand e aparut
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 12:31   #426
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mustangul sau filmul?! ca de film stiam ca e "vechi" da' l-am uploadat direct aici ca sa nu mai caut linkul...
Achim is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 14:52   #427
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by alex_102
plus ca startul e furat.. plus ca acel copil cu astonu probabil nu s-a mai jucat asa.. oricum comparatia intre masinile astea, ambele stock, mi se pare o tampenie! reveniti-va!
Iti zic eu ca nu s-a furat nici un start ca eu "citeam" cronomentrul de la semafor ... Evo-ul a calcat-o la zero a luat piciorul cand a vazut ca ala "pleaca la plimbare si a calcat-o din nou cand a vazut ca a accelerat ala din DB ... care spre surprinderea ta , nu e vreun pusti c0rd!t , ci are vreo 28-29 ani si a avut numai masini suparate pana acum ... asha ca stie cum sa calce o masina ...
P.S. : A zis cineva ca Evo e stock ???
Daca nu sti ce vorbesti mai bine taci ca nu e frumos ...
As vrea sa vad si eu altzi ''comentatori'' cu masinile lor PERONALE la semafor ...
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 15:00   #428
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes
[...] eu "citeam" cronomentrul de la semafor ... [...]
Ce voce suava ai, mai ales cand tipi
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 11-08-06, 17:18   #429
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oricum dacia aia dintre voi e cea mai tare ... cred k dacia aia s-a simtit in al 9-lea cer cand au plecat de langa ea mashini de peste 250 de cai
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 12-08-06, 08:54   #430
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radule...stiu ca esti talentat, te felicit pentru asta, cat si pentru daruire, in general !! te rog n-o lua in nume de rau, si voi toti ceilalti la fel, daca vreti, daca nu ....

sunteti penibili pentru ardoarea si entuziasmul incredibil prin care anuntati si discutati aceste "evenimente" pe 30siceva de pagini.

desi sunt multi care au habar si despre curse si despre masini in general, forumul a devenit parca ... "un loc de joaca pentru copii de gradinita"..asta se vede din replicile multora dintre voi (si ei stiu foarte bine care sunt).

incercati s-o faceti mai .. profesional.

Radu: nu am mai postat de f mult timp, dar de citit, citesc. inca o data, nu ma intelege gresit, am vzt toate filmele si pozele tale, si de pe celalalt site: sunt SUPER realizate, dar...sunt totusi lucruri marunte..drifturi pe care de ex. ZARu (si multi altii, n-are rost sa dau exemple) le facea de cand era sugar...si figuri de pe vremea herastraului, pentru care nu se facea atata tam-tam. No offence, dar cine citeste titlul topicului, va garantez ca se asteapta la mult mai mult ! Eu va cunosc..si intr-un fel va inteleg, dar cuiva i se poate face greata. Sorry.

Gabi, Radu(EvL), Adminii, si toti care ma (mai) cunosc: este o parere; un sfat prietenesc din partea cuiva care .. totusi stie ce si cum ... macar cat de cat asa...si cred ca cel mai bine tu Radule, cunosti asta.
__________________
tractor u650 cu tempomat
B12ZMD is offline   Reply With Quote
Old 12-08-06, 14:02   #431
DAFTEK

Stage 5
 
DAFTEK's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 520
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by florin_cars
da inca nimeni nu s-a aruncat in batalie cu un Muscle Car american...damn ..asa putini pasionati, k bani sunt da nu la cine trebuie ..
knd oi vedea un "american" cum cabreaza pe doua roti ..atunci voi fi implinit sufleteste
Aici ati dau dreptate, Cred ca o sa fiu primul, sint in cautare de o luna dar nu sint decis inca intre ford sau gm, asta e unu din mustanguri care am pus bid, maine merg la un Mustang Bash in Midwest ca mai gasesti si acolo de vanzare. http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...MEWA%3AIT&rd=1

Bidding has ended for this item at US $20,000.00. You were outbid.

Cand vad si aici in state cum uni dau $150k+ pe un Mercedes ma intreb doamne ce deamon asi putea face cu bani aia din o Supra, Mustang, RX7 and so on care ar rupe orice masina exotica. Merg la track saptaminal si vad asta over and over cum vin copii de bani gata cu masinile netunate al parintilor de $$$$ si papa bataie de la niste masini carpite de pasionati care muncesc greu sa ajunga sal faca de ris...Nu zic ca toti ca mai sint si uni care au masini de mega $ si cu mega $ bagati in tuning care intradevar sint pasionati. Dar sa fim seriosi daca ai baga ceva bani in EVO ala il facea de *** pe DB9 si cine nu crede asta nu stie nimic de tuning si doar se afla in treaba.....My 2 cents
__________________
Anonymous
_________motorsport
DAFTEK is offline   Reply With Quote
Old 12-08-06, 14:14   #432
DAFTEK

Stage 5
 
DAFTEK's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 520
Default Re: CURSE NOCTURNE, DRIFTURI in capitala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote:
Originally Posted by B12ZMD
Radule...stiu ca esti talentat, te felicit pentru asta, cat si pentru daruire, in general !! te rog n-o lua in nume de rau, si voi toti ceilalti la fel, daca vreti, daca nu ....

sunteti penibili pentru ardoarea si entuziasmul incredibil prin care anuntati si discutati aceste "evenimente" pe 30siceva de pagini.

desi sunt multi care au habar si despre curse si despre masini in general, forumul a devenit parca ... "un loc de joaca pentru copii de gradinita"..asta se vede din replicile multora dintre voi (si ei stiu foarte bine care sunt).

incercati s-o faceti mai .. profesional.

Radu: nu am mai postat de f mult timp, dar de citit, citesc. inca o data, nu ma intelege gresit, am vzt toate filmele si pozele tale, si de pe celalalt site: sunt SUPER realizate, dar...sunt totusi lucruri marunte..drifturi pe care de ex. ZARu (si multi altii, n-are rost sa dau exemple) le facea de cand era sugar...si figuri de pe vremea herastraului, pentru care nu se facea atata tam-tam. No offence, dar cine citeste titlul topicului, va garantez ca se asteapta la mult mai mult ! Eu va cunosc..si intr-un fel va inteleg, dar cuiva i se poate face greata. Sorry.

Gabi, Radu(EvL), Adminii, si toti care ma (mai) cunosc: este o parere; un sfat prietenesc din partea cuiva care .. totusi stie ce si cum ... macar cat de cat asa...si cred ca cel mai bine tu Radule, cunosti asta.
Ma bucur ca mai sint uni care vad ce-a ce vad si alti dar tac si rabd... Asta am zis si eu de cateva ori pe forum si sintem mai multi care vedem asta si uneori ajunge asa de penibil incit nu te mai poti abtine... Ca exmplu, video ala mai sus cu mustangu, no offense dar come on man, e pe pietris ud!!! WTF is the big deal? Sau un BMW care face cerculete la un rond tot pe astfalt ud!!!
DAFTEK is offline   Reply With Quote
Old 12-08-06, 14:24   #433
DAFTEK

Stage 5
 
DAFTEK's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 520
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

Da nu a zis nimeni ca tot e penibil, doar unele
DAFTEK is offline   Reply With Quote
Old 12-08-06, 14:33   #434
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

... aha , tare asta....
si eu as vrea sa fac filme cu "mustangi" plecand pe 2 roti de la semafor ..
da.. n-a fost sa fie ..
eu unu ma multumesc cu .. chestiile astea penibile .. " unele " ..
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-08-06, 14:53   #435
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

X-Ray.. deci ma uit la filmul cu Evo si ma kk pe mine de ras cand iti aud comentariile.. da-te de aici ca nu esti sanatos.. ) ) )
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -