Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 13-08-07, 04:10   #901
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

ma, daca tot asa sta treaba, mie imi pare rau, asa ca m-am gandit sa va fac sa va treaca setea, chiar daca nu e DIN CAPITALA e din ROMANIA. https://www.youtube.com/watch?v=RSkwMAtUCQY decat nimic...mai bine asa, in plus asteptam politia sa vina sa ne ia, sa las oare numarul de telefon si numarul de inmatriculare? sau sa astept sa ruleze ei niste anchete...e in fine, vizionare placuta.
Piry is offline   Reply With Quote
Old 13-08-07, 04:31   #902
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

muahahha, it`s on mtfkr
credeatzi ca am adormit ?
btw, un film .. atata timp cat numerele-s cenzurate si tot asa.. it`s ok
bv piry, excelent montaju` cat si muzica + sincronizarile
stie omu`
hai sa vedem ce scoatem si noi ..
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 04:09   #903
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

Quote:
Originally Posted by Piry View Post
ma, daca tot asa sta treaba, mie imi pare rau, asa ca m-am gandit sa va fac sa va treaca setea, chiar daca nu e DIN CAPITALA e din ROMANIA. https://www.youtube.com/watch?v=RSkwMAtUCQY decat nimic...mai bine asa, in plus asteptam politia sa vina sa ne ia, sa las oare numarul de telefon si numarul de inmatriculare? sau sa astept sa ruleze ei niste anchete...e in fine, vizionare placuta.
Excelent...felicitari.Un montaj de milioane la fel si evolutia pilotului.
GTA is offline   Reply With Quote
Old 15-08-07, 20:55   #904
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

mosule, e tare!
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 13:20   #905
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

multumim multumim, repet nu e bucuresti, dar macar v-am potolit setea putin :P
Piry is offline   Reply With Quote
Old 20-08-07, 09:41   #906
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 960
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

ca veni vorba de subaru...
vineri dupa-amiaza pe la focsani am vazut venind spre bucuresti o motocicleta urmata de un subaru negru. bineinteles ca nu am reusit sa vad numerele
....vvvvvrrrrrrrrruuuuuuuuuuummm.....
zici ca erau in nfs
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 15:24   #907
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

https://www.youtube.com/watch?v=HbcoYKtTAM8 Am facut un film , 3 e30`uri burnout in acelasi timp + foc , etc .. in fine , ideea e ca am facut filmul asta in speranta ca cineva o sa-l vada,sa faca ceva in legatura cu toate treaba asta,e 2007,vine 2008 si in cacatul asta de tzara inca nu exista o PISTA unde sa poti face curse.. Filmul este dedicat lui Micutzu care si-a pierdut viata facand ceea ce-i placea lui mai mult, curse, fortat .. ilegale , ca in cadru legal nu ai cum sa faci curse in cacatul asta de tzara. Te rog frumos,si vorbesc la modul cel mai serios, sa pierzi 1 minut din viata ta, si sa dai si tu mass`ul asta mai departe,astfel incat sa afle toata lumea. mersi
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 23-11-07, 17:59   #908
*-_Speed_-*
VW Driver

Stage 5
 
*-_Speed_-*'s Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,194
Member of:
[VW]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
https://www.youtube.com/watch?v=HbcoYKtTAM8 Am facut un film , 3 e30`uri burnout in acelasi timp + foc , etc .. in fine , ideea e ca am facut filmul asta in speranta ca cineva o sa-l vada,sa faca ceva in legatura cu toate treaba asta,e 2007,vine 2008 si in cacatul asta de tzara inca nu exista o PISTA unde sa poti face curse.. Filmul este dedicat lui Micutzu care si-a pierdut viata facand ceea ce-i placea lui mai mult, curse, fortat .. ilegale , ca in cadru legal nu ai cum sa faci curse in cacatul asta de tzara. Te rog frumos,si vorbesc la modul cel mai serios, sa pierzi 1 minut din viata ta, si sa dai si tu mass`ul asta mai departe,astfel incat sa afle toata lumea. mersi
Foarte frumos filmuletul, dar din pacate asta este realitate pe unii chiar nu ii intereseaza si mai spun ca nustiu cum sa scada numarul accidentelor, trebuie sa intelegem ca traim intr-o tara de *** imi pare rau ca spun asta dar pur si simplu asta este adevarul pt ca cei de sus de la guvern nu ii intereseaza de popor (numai vorbe si iarasi vorbe...).
Rip Micutzu
*-_Speed_-* is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 10:31   #909
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

frumos filmuletul m-am uitat la el de 3 ori in continuu
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 11:40   #910
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

felicitari sant0s.. un film exceptional,ca de obice... Este de apreciat faptul ca se incearca dar lipseste comunicarea intre noi. Prin filmul pe care l-ai facaut tu vrei sa arati ca exista curse ilegale in bucuresti, dar....tot pe 4tuning acum ceva timp (maxim 1 luna) o persoana a venit si a zis ca ar vrea sa faca un articol cu cursele ilegale si etc.... si baietii au inceput sa zica, ca asa ceva nu exista in buc, ca s-a uitat la prea multe filme etc....Deci ori exista ori nu? Si daca nu se stie ca exista atunci nu este o problema pentru cei de la putere. Iar tara oricum avand muuulte alte probleme care oricum nu se rezolva atunci dc ne-ar construii noua o pista? Mai bine se mai construiesc cateva vile,piscine,si alte porcarii.
Dar e greu sa fim uniti.. Sunt multe persoane care nu mai pot sa se uneasca din cauza orgoliilor si asa mai departe.. Ca sa avem ce ne dorim trebuie sa aratam ca ne trebuie si ca nu doar asteptam. Daca banii sunt problema putem pune cate 10Ron lunar/fiecare sa se vada totusi ca vrem sa ajutam... Sau e mai bine sa se mai asfalteze de 10 ori pe langa casa poporului, sa fie traficul blocat 3 saptamani pt 3 zile de participare, sa mai fie alergati cainii pe pista si tot asa..
oricum inca o data felicitari sant0s!

Last edited by pHlow; 24-11-07 at 11:43.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 23:30   #911
Andrey`

Stage 5
 
Andrey`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 507
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

exceptional filmuletul !
Andrey` is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 18:25   #912
B 10 WRT

Stage 2
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 34
Member of:
[SUBARU]
Default Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

superb film.....
B 10 WRT is offline   Reply With Quote
Old 10-02-10, 15:55   #913
berbeaca

Stage 3
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 83
Exclamation Re: Curse nocturne, drifturi, in capitala !

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
asta n-aveam vreodata de gand sa-l pun aici dar.. what the hell

sheck this hout

Anonymous & Speedline



-- in "nopti fierbinti de vara" avem asa ,masini , motoare, opel speedster vs motor, wheelie while racing vs the speedster @ 170 .. etc mie-mi place
sper sa va placa si voua


btw..hondare felicitari ptr numerele lasate neacoperite...
Hei va rooog imi zice si mie cine canta melodia de fundal?????
berbeaca is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -