Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-07, 13:28   #1
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default cumpar BMW

salut, sunt interesat de un bmw din seria 3, orice motorizare, obligatoriu pana in 50.000km cu carte service. cel mai mult ma intereseaza masinile la care exista posibilitate de leasing. respect
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 14:39   #2
car_addict

Stage 5
 
car_addict's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 379
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: cumpar BMW

[QUOTE=p3rv3r5ul;823411]salut, sunt interesat de un bmw din seria 3, orice motorizare, obligatoriu pana in 50.000km cu carte service. cel mai mult ma intereseaza masinile la care exista posibilitate de leasing. respect


In caz ca nu vrei neaparat BMW : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/35024-okazie-audi-a4-3-0-impecabila-2002-a.html a doua masina , din pagina 4, ca prima e ca si data.

Sau daca nu, iti recomand clar BMW-ul lu' Sebi.
car_addict is offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 14:50   #3
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: cumpar BMW

este foarte interesanta oferta insa trebuie sa refuz din 2 motive.. culoarea cam...urata si cutia automata. in rest e extraordinara masina. spor la vanzarea ei.
toata ziua am admirat bmw-ul lu` sebastian, i-am facut o oferta si astept raspunsul.
multumesc pentru oferta, astept si altele de genu` asta
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 16:15   #4
car_addict

Stage 5
 
car_addict's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 379
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: cumpar BMW

Quote:
Originally Posted by p3rv3r5ul View Post
este foarte interesanta oferta insa trebuie sa refuz din 2 motive.. culoarea cam...urata si cutia automata. in rest e extraordinara masina. spor la vanzarea ei.
toata ziua am admirat bmw-ul lu` sebastian, i-am facut o oferta si astept raspunsul.
multumesc pentru oferta, astept si altele de genu` asta

Multumesc pt. complimente. Intr-adevar, culoarea e o chestie de gusturi, live arata un pic altfel


Cat despre BMW'ul lu' SEBI si eu eram interesat la un moment ..... Oricum , daca o iei tu, sa ai parte de ea si sa te bucuri ca e super masina cum rar mai vezi.
car_addict is offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 16:17   #5
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: cumpar BMW

desi nu caut o masina care sa-mi sparga buzunarele cu consumul, masina lui sebi te face sa uiti de aspectul asta
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 29-03-07, 16:36   #6
car_addict

Stage 5
 
car_addict's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 379
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: cumpar BMW

Quote:
Originally Posted by p3rv3r5ul View Post
desi nu caut o masina care sa-mi sparga buzunarele cu consumul, masina lui sebi te face sa uiti de aspectul asta
Pai stai ca doar nu-i dai talpa toata ziulica..... Ideea e mai mult psihologica....stii ca ai o bestie cu coor oricand ai nevoie, ca daca ar fi sa mergi blana mereu o sa faci febra musculara la peco , de la scos - bagat pompa.

Oricum, sunt sigur ca are un consum bun la mers normal... ca totusi cred ca o sa fie every day car. nu ?

Cum bine zicea si cineva pe aici...faptul ca-i masina lu' Sebi e cam cea mai buna garantie. Eu personal nu am avut placerea sa-l cunosc, dar prin ceea ce a facut cu Subaru, denota o adevarata pasiune pentru automobile si pentru mine, asta e mai presus de orice GARANTIE de producator. Inca o data bafta si sper ca masina sa ajunga pe maini bune. Il asteptam si pe el sa-si spuna parerea si sa ne impartaseasca mai multe aventuri de-ale lui.
car_addict is offline   Reply With Quote
Old 30-03-07, 15:04   #7
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: cumpar BMW

imi dau toata silinta, dau in cap la colt de strada..vad eu ce fac da` masina aia trebuie sa fie a mea
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -