![]() |
cumpar BMW
salut, sunt interesat de un bmw din seria 3, orice motorizare, obligatoriu pana in 50.000km cu carte service. cel mai mult ma intereseaza masinile la care exista posibilitate de leasing. respect
|
Re: cumpar BMW
[QUOTE=p3rv3r5ul;823411]salut, sunt interesat de un bmw din seria 3, orice motorizare, obligatoriu pana in 50.000km cu carte service. cel mai mult ma intereseaza masinile la care exista posibilitate de leasing. respect
In caz ca nu vrei neaparat BMW : https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/35024-okazie-audi-a4-3-0-impecabila-2002-a.html a doua masina , din pagina 4, ca prima e ca si data. Sau daca nu, iti recomand clar BMW-ul lu' Sebi. |
Re: cumpar BMW
este foarte interesanta oferta insa trebuie sa refuz din 2 motive.. culoarea cam...urata si cutia automata. in rest e extraordinara masina. spor la vanzarea ei.
toata ziua am admirat bmw-ul lu` sebastian, i-am facut o oferta si astept raspunsul. multumesc pentru oferta, astept si altele de genu` asta |
Re: cumpar BMW
Quote:
Multumesc pt. complimente. Intr-adevar, culoarea e o chestie de gusturi, live arata un pic altfel Cat despre BMW'ul lu' SEBI si eu eram interesat la un moment :) ..... Oricum , daca o iei tu, sa ai parte de ea si sa te bucuri ca e super masina cum rar mai vezi. |
Re: cumpar BMW
desi nu caut o masina care sa-mi sparga buzunarele cu consumul, masina lui sebi te face sa uiti de aspectul asta :D
|
Re: cumpar BMW
Quote:
Oricum, sunt sigur ca are un consum bun la mers normal... ca totusi cred ca o sa fie every day car. nu ? Cum bine zicea si cineva pe aici...faptul ca-i masina lu' Sebi e cam cea mai buna garantie. Eu personal nu am avut placerea sa-l cunosc, dar prin ceea ce a facut cu Subaru, denota o adevarata pasiune pentru automobile si pentru mine, asta e mai presus de orice GARANTIE de producator. Inca o data bafta si sper ca masina sa ajunga pe maini bune. Il asteptam si pe el sa-si spuna parerea si sa ne impartaseasca mai multe aventuri de-ale lui. |
Re: cumpar BMW
imi dau toata silinta, dau in cap la colt de strada..vad eu ce fac da` masina aia trebuie sa fie a mea
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:30. |
- Copyright 2026 4Tuning